Zimné športy

Lyžovanie SP: Belov zvíťazil na 15 km voľne v Davose

Dvadsaťosemročný Belov slávil svoj premiérový triumf v individuálnych pretekoch SP. Slovensko nemalo v pretekoch zastúpenie.

Sánkovanie-SP: Eggert s Beneckenom víťazmi súťaže dvojíc v Lake Placid

V americkom stredisku triumfovali s náskokom 0,320 s pred krajanmi Tobiasom Wendlom a Tobiasom Arltom.

Na boboch sa darilo Nemcom, zvíťazili v dvoch kategóriách

Na štvorboboch obsadili Nemci všetky pódiové umiestenia.

Nemecký skokan Geiger slávil na Svetovom pohári premiérový triumf

Vedenie v celkovom poradí SP si udržal Japonec Kjoju Kobajaši, ktorý skončil v sobotu siedmy.

Mlynár triumfoval na 10 km klasicky na Tatranskom pohári

Slovenské ženy na 7,5 km klasicky nestačili na Poľky.

Procházkovej sa v Davose nedarilo, neuspela v kvalifikácii na šprint

V predpoludňajšej eliminácii obsadila až 67. miesto zo 76 na štarte.,aktualizované

Fourcade suverénne vyhral stíhacie preteky, Otčenáš na 32. mieste

Francúz M. Fourcade zveľadil svoje víťazstvá už na 76.

Kilde po triumfe na zjazde SP: Val Gardena je pre nás Nórov výnimočná

Dvadsaťšesťročný Kilde si najlepšie poradil s nástrahami zľadovatenej trate plnej terénnych nerovností a slávil svoje tretie víťazstvo v SP po takmer troch rokoch.

IBU nechce zasahovať do vyšetrovania ruských reprezentantov

Rakúska prokuratúra vyšetruje päť ruských biatlonistov a päť funkcionárov pre podozrenie z dopingových praktík na MS 2017.

Zjazd mužov prerušil hrôzostrašný pád Gisina, už je stabilizovaný

Tridsaťročný pretekár dopadol tvrdo na zjazdovku v rýchlosti približne 120 km/h.

SVETOVÝ POHÁR: P. Fialková v stíhacích pretekoch na druhom mieste

Presne 44 sekúnd delilo P. Fialkovú a 50 sekúnd Kuzminovú na štarte so 7. a 10. miestom.,aktualizované