Tipsport Liga

Madleňák odišiel z Ružomberka na hosťovanie do Českých Budějovíc

Jesennú časť ročníka strávil Madleňák na hosťovaní v Baníku Ostrava, pripísal si päť štartov.

Zvolen v každom zápase bojuje o výhru, Stavjaňa spokojný aj s bodom

Zvolenčania bodovali vo štvrtom zápase v rade a z uplynulých deviatich duelov brali minimálne bod až osemkrát.

Košiciam sa doma nedarí, Michalovce dobyli Steel arénu aj tretíkrát

Puliš strelil v zápase svoj druhý a tretí gól v sezóne, po 25 dueloch má bilanciu tri góly a 16 asistencií

Východniarske derby v Košiciach ovládli Michalovce, rozhodol Puliš

Košičania nedokázali doma zvíťaziť nad Michalovcami ani v treťom vzájomnom zápase sezóny.

TIPOS EXTRALIGA: Poprad z N. Zámkov víťazne, prehra Banskej Bystrice

"Kamzíci" predĺžili víťaznú sériu na 11 stretnutí a upevnili si post lídra. Novozámčanom patrí s 52 bodmi predposledné 11. miesto.,aktualizované

Slovan otočil zápas proti Trenčínu, Oremus: Pomohol nám prvý gól

Trenčania zostali na 9. priečke.

TIPOS EXTRALIGA: HC Slovan Bratislava zdolal HK Duklu Trenčín 5:2

Hostia otvorili skóre v 5. minúte počas oslabenia, keď Denis Hudec na dvakrát prekonal Godlu. Trenčania dokázali v prvej tretine využiť aj presilovú hru a Immo upravil na 2:0.

Slovan sa predbežne dohodol na spolupráci s brankárom Halákom

Samotný hráč sa v súčasnosti nachádza v Bostone a do Bratislavy by mohol pricestovať najskôr na prelome februára a marca.,aktualizované

TIPOS EXTRALIGA: Slovan zdolal o gól Spišskú Novú Ves

Pre hostí to bola siedma prehra za sebou, zverenci Vlastimila Wojnara klesli v tabuľke z druhej priečky na tretiu.,aktualizované

Michalovce zdolali HK Nitra 4:2 v 43. kole Tipos extraligy

Rozhodujúci okamih prišiel v 54. minúte, keď Daugavinšovu strelu tečoval Newton

Košice angažovali obrancu Lalondeho, v úvode sezóny hral za Slovan

Lalonde odohral za Slovan v tejto sezóne štrnásť zápasov a získal v nich desať asistencií. V predošlých piatich ročníkoch vystriedal päť klubov.

Liptáci trikrát viedli, no odišli s bodom, Faith: Každý sa počíta

Nitrania zdolali Liptákov prvýkrát v sezóne a upravili nepriaznivú bilanciu vzájomných stretnutí na 1:3.

Poprad potvrdil pozíciu lídra, Košičanov trápi slabá koncovka

Hokej-TEL: Poprad potvrdil pozíciu lídra, Košičanov trápi slabá koncovka

Poprad zvýšil náskok na čele, Michalovce sa priblížili Spišskej

Rozbehnutý Poprad zdolal úradujúcich majstrov už tretíkrát v sezóne.

Hokejisti HC 05 Banská Bystrica zvíťazili nad Humenným 5:4

Humenčania začali od úvodu aktívnejšie ako ich súper.

Hokejisti HK Nitra zvíťazili nad MHk 32 Liptovský Mikuláš 5:4

Úvod stretnutia patril domácim, ktorí vyslali na bránku súpera až 17 striel, no hostí podržal brankár Krasikov.

Hokejisti Trenčína zvíťazili nad Novými Zámkami 4:2

Skóre otvoril v 9. minúte Ahl, ktorý prekonal Kantora.

Hokejisti HK Poprad zvíťazili na ľade HC Košice 3:2

Košičania vstúpili do zápasu s cieľom ukončiť 130-minútové čakanie na gól.

Zvolenčanom vyšiel plán ukázať sa pred bývalými trénermi

Duel bol špecifický najmä pre trénerskú dvojicu Slovana Petra Oremusa a Andreja Kmeča.

Hokejisti Michaloviec zvíťazili na ľade Spišskej Novej Vsi 4:2

Wilkins otvoril skóre už po 38 sekundách, keď sa presadil aj v druhom zápase za Michalovce.

Hokejisti Zvolena zdolali Slovan Bratislava 3:1

Zvolen začal aktívne a bol za to odmenený gólom Mareka Hecla, ktorý sa uvoľnil za bránkou, kľučkami sa dostal pred ňu a bekhendom pokoril Godlu.

Poprad sa dostal na čelo tabuľky, Šimko: Odzrkadlila sa naša práca

Popradčania vystriedali na pozícii lídra najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Spišskú Novú Ves, ktorej patrilo prvé miesto od 3. decembra.

Slovan dominoval proti Humennému, Štrba: Som smutný a sklamaný

Humenčania vyslali na bránku domácich iba osem pokusov za 40 minút.

Poprad je nový líder, kríza Spišiakov pokračuje

Rozbehnutý Poprad zdolal Duklu už tretíkrát v sezóne.

Tréner Michal Gašparík vysvetlil, že v prípravných dueloch skúšal hráčov v rôznych úlohách a systémoch a nešlo mu o kryštalizovanie zostavy, nakoľko mužstvo už je dlhšie pokope a hráčov pozná.

Štefík si za chybne uznaný gól Novým Zámkom nezapíska 3 týždne

Druhý hlavný rozhodca Marek Žák má pozastavenú nomináciu na jeden extraligový zápas, rovnako ako čiarový rozhodca Adam Jurčiak.

Rabčan zamieril z Popradu do Banskej Bystrice, opačným smerom Belányi

Rabčan podpísal s Banskobystričanmi dvojročnú zmluvu s možnosťou opcie.

Kudelka skončil na striedačke Michaloviec, nahradí ho Valtonen

Tímu patrí aktuálne v tabuľke priebežné 4. miesto s desaťbodovou stratou na prvú Spišskú Novú Ves. Dukla v nedeľu vyhrala v 40. kole na ľade Slovana Bratislava 2:1.,aktualizované

Liptáci sa prepadávajú v tabuľke, Hraško: Musíme hrať ako o život

Liptáci v uplynulých siedmich dueloch vyhrali iba raz. Aj preto sa prepadli v tabuľke na desiate miesto a od predposlednej priečky ich delia iba dva body.

Zvolen zažil nevídané oslabenie, hrdinom nájazdov bol Bondra

Zvolenčania štvrtýkrát v rade bodovali a doma v tejto sezóne zakaždým Liptákov zdolali.

Poprad stráca na Spišiakov už iba bod, Bjalončík: Tím má svoju tvár

Dôležitou postavou popradského úspechu bol aj brankár Adam Vay, ktorý si pripísal 39 úspešných zákrokov.

Košice zdolali Humenné, Štrba: Domáci si zatrénovali v suchom tričku

Domáci prestrieľali nováčika extraligy 32:18. Nielen výrazný rozdiel v počte striel či konečný výsledok, ale predovšetkým výkon nahneval trénera humenských hokejistov.

TIPOS EXTRALIGA: Dukla Trenčín zdolala HC ‘05 Banská Bystrica 3:0

Trenčín zostal na 9. mieste tabuľky, Banská Bystrica je šiesta.

TIPOS EXTRALIGA: Slovan podľahol Michalovciam, prehra Spišiakov

Zverenci Petra Oremusa nestačili na tohto súpera ani po štvrtý raz v sezóne, o triumfe hostí rozhodol v 54. minúte Filip Vašaš.,aktualizované

Popradčania vyhrali v spišskom derby, Šimko: Bolo sa na čo pozerať

Spišiaci viedli od 11. minúty zásluhou Lukáša Hamráčeka a mali aj niekoľko ďalších šancí, ale nedokázali prekonať brankára Adama Vaya a v ďalšom priebehu sa im to vypomstilo.,aktualizované

Hokejisti HC Košice zvíťazili na ľade HK Dukla Trenčín 4:1

Trenčania skórovali ako prví, keď Sojčík prekonal Janusa.

Hokejisti HC 05 Banská Bystrica zvíťazili na ľade HK Nitra 5:3

Banskobystričania si zopakovali víťazné skóre z predošlého zápasu s Nitrou.

Liptákom chýbala na Slovane presnosť, Faith: V koncovke sa trápime