Tipsport Liga

V Poprade bude v novej sezóne pokračovať osem hráčov

Niektorí hráči mali podpísanú zmluvu aj na novú sezónu. Zvyšok sa dohodol na predĺžení kontraktu alebo im klub uplatnil opciu. HK Poprad o tom informoval na svojom oficiálnom webe.

Sojčík a Hudec sa dohodli na predĺžení spolupráce s Duklou Trečnín

Sojčík v uplynulej sezóne odohral 45 zápasov v bilanciou štyri góly a päť asistencií. Hudec nastúpil do 53 duelov, v ktorých sa jedenásťkrát strelecky presadil a získal rovnaký počet asistencií.

Preisinger podpísal predĺženie zmluvy so Slovanom Bratislava

Počas uplynulej sezóny odohral v Tipos extralige 45 zápasov, v ktorých si pripísal 20 bodov (3+17). Klub o predĺžení informoval na svojom oficiálnom webe.

V Nových Zámkoch pokračujú útočník Ondrušek aj obranca Novajovský

Tridsaťštyriročný Novajovský v minulom ročníku odohral aj vinou zranení iba 33 stretnutí, v ktorých si do štatistík pripísal sedem kanadských bodov za jeden gól a šesť asistencií.

Obranca Bačik posilnil Slovan: Teším sa na ďalšiu sezónu

Dvadsaťdeväťročný Bačik pôsobil v uplynulých troch sezónach v Banskej Bystrici.

V Banskej Bystrici sa rozlúčili s 10 hráčmi i trénerom Helminenom

Okrem Helminena v Banskej Bystrici skončil aj jeho asistent Hunor Marton.

Útočník Kukuča posilnil Zvolen: Cítil som veľký záujem

Dvadsaťštyriročný útočník Kukuča pôsobil v uplynulých dvoch sezónach v Poprade. V drese "kamzíkov" odohral 108 zápasov so ziskom 48 bodov.

Dres Spišskej Novej Vsi nebudú ďalej obliekať Surák, Giľák a Hamráček

Surák obliekal dres Spišiakov od mládežníckych kategórií, s výnimkou ročníka 2019/20, ktorý strávil v Michalovciach.

Útočník Pecararo sa dohodol so Slovanom na predĺžení zmluvy

Dvadsaťosemročný hokejista prišiel do Slovana pred dvoma rokmi a nastúpi už na svoju tretiu sezónu v belasom drese.

Bajtek zostane v Nitre ďalšie dva roky, Kováčik: Je veľmi potrebný

Bajtek bol aj pri zisku prvého Pohára Vladimíra Dzurillu v roku 2016. Okrem českého krídelníka sa to v drese "corgoňov" podarilo už len kapitánovi Branislavovi Mezeiovi.

TIPOS EXTRALIGA: Sersen sa dohodol so Slovanom na predĺžení zmluvy

Sersen debutoval v A-tíme Slovana v sezóne 2002/2003 ako sedemnásťročný. Celkovo odohral v klube 17 sezón, z toho sedem v nadnárodnej KHL.

Medzi hráčmi panovala výborná nálada, ktorú si užívajú už od stredajšieho rozhodujúceho duelu so Spišskou Novou Vsou.,aktualizované

Hokejisti Nitry sa stali majstrami Tipos extraligy

Nitrania si v úvodnom dejstve dokázali vypracovať hernú prevahu a svojho súpera prestrieľali jednoznačne v pomere 20:4. ,aktualizované

Michalovce využili poľavenie Nitry, Kabáč: Ukázali sme charakter

Zdrvujúci záver Michalovčanov priniesol päť presných zásahov v priebehu 14 a pol minúty. Obrat naštartoval Michal Kabáč, ku ktorému sa pridal Samuel Solenský.

Spišiaci potvrdili domácu výhodu, Bartánus verí v zlepšenie koncovky

Hráči Spišskej sú spokojní s vedením 2:0, no vedia, že v Košiciach ich nečaká nič ľahké.

Hokejisti HK Spišská Nová Ves triumfovali nad HC Košice 5:4

Košičania boli v úvodnej polovici prvej tretiny aktívnejší a krátko po nej sa dočkali prvého gólu. ,aktualizované

TIPOS EXTRALIGA: Nitra rozstrieľala Michalovce a vedie v sérii už 2:0

Tretí duel je na programe v nedeľu v Nitre.

Zvolen má už po sezóne, Javorčík: Neboli sme pripravení na play off

Zvolenčania nastúpili na stredajší zápas na michalovskom ľade s cieľom odvrátiť koniec sezóny. Prehrávali 1:3 na zápasy po tom, čo na domácom ľade zvládli štvrtý duel, v ktorom triumfovali 3:2.

Hokejisti Zvolena prehrali s Michalovcami

Duel sa už v siedmej minúte predčasne skončil pre domáceho Viedenského, ktorý dostal za seknutie trest do konca zápasu.

Hokejisti HK Poprad zvíťazili nad HK Nitra 2:0

Duel vynechal popradský brankár Vay, ktorý sa zranil v závere druhého zápasu a nahradil ho Belányi.

Niečo nám chýbalo, povedal Ďatelinka. Bystričania majú po sezóne

Banskobystričanom sa len veľmi ťažko hodnotí sezóna.

Oremus po vypadnutí Slovana vo štvrťfinále: Rozhodla kvalita Košíc

Košičania ukázali vo štvrťfinálovej sérii viac kvality ako Slovan, súpera prevýšili v pohybe a mali aj viac ofenzívnej kreativity.

Spišská Nová Ves vyhrala aj štvrtý duel s Bystricou a je v semifinále

Do vedenia išli v prvej tretine domáci hokejisti, keď sa po vyhratom buly ujala strela Lužu spoza kruhov.

Košice postúpili do semifinále, Slovan zdolali v sérii 4:0

Slovan išiel do vedenia už po 55 sekundách, no Jääskeläinen a Bartánus otočili skóre.

Chovan po treťom triumfe Košíc: Ideme si za svojím cieľom

Práve z jeho hokejky padol rozhodujúci gól v zápase, neskôr pridal ešte jeden do prázdnej bránky.

Spišiaci zvládli tretie štvrťfinále v Banskej Bystrici

Prvá tretina vyšla lepšie Spišiakom. Do vedenia išli v deviatej minúte zásluhou Mykluchu, ktorý zakončil spoza protihráča pomedzi jeho nohy a tečovaný puk skončil za Krošeljom.

Košice sú krok od postupu po triumfe nad Slovanom 5:3

O svojom postupe tak môžu "oceliari" rozhodnúť už v sobotu o 18.00 h, keď je v Bratislave na programe štvrtý zápas.

Michalovce zdolali Zvolen na nulu v prvom štvrťfinále play-off

Druhý duel je na programe vo štvrtok 21. marca v Michalovciach.

Chovan ocenil kolektívny výkon Košíc, Takáč: Hrali dobre takticky

Hráči Slovana nenadviazali na štyri víťazstvá zo záveru základnej časti. Podľa trénera Oremusa bolo viacero príčin prehry.

Spišiaci zlomili B.Bystricu v prvom štvrťfinále v predĺžení

Druhý zápas je na programe už v utorok 19. marca opäť v Spišskej Novej Vsi.

Košice zdolali Slovan Bratislava 6:2 v prvom štvrťfinále

Košičania triumfovali nad Slovanom aj v piatom vzájomnom zápase v sezóne a zároveň zvíťazili prvýkrát po piatich domácich prehrách.

Spišská Nová Ves po roku znovu vo štvrťfinále proti Banskej Bystrici

Hráči Spišskej Novej Vsi boli od úvodu základnej časti príjemným prekvapením súťaže a niekoľko týždňov boli na prvom mieste tabuľky.

Košice a Slovan čaká už 13. séria, vo štvrťfinále iba druhýkrát

Šesťkrát sa stretli vo finále, päťkrát vo finále a raz vo štvrťfinále. Bilancia tímov z doterajších 12 vzájomných sérií je vyrovnaná - 6:6.

Slovanu podľa Sersena nechýba sebavedomie, Janus má veľkú motiváciu

"Oceliari" budú mať výhodu domáceho prostredia v úvodných dvoch zápasoch a aj v prípadnom piatom a siedmom stretnutí.

Barani proti Spišiakom s cieľom odplatiť im vlaňajšie vyradenie

Hráči Banskej Bystrice chýbali v semifinále od roku 2019 a čakanie na účasť v elitnej štvorke by radi ukončili v nadchádzajúcej play off.

Banská Bystrica zdolala Nitru 5:3 a postúpila do štvrťfinále

Prvá tretina vyšla domácim ako z ríše snov. Do vedenia išli v presilovke gólom Turnbulla a po nevyužitých šanciach Bučeka a Gilla na opačnej strane zvýšil na 2:0 pred bránkou na dvakrát Hora.,aktualizované

Slovan zdolal Liptovský Mikuláš 5:2, vo štvrťfinále ho čakajú Košice

Vedenie Slovana tento zápas pripravilo v retro štýle, hráči nastúpili v replikách dresov z roku 1979, kedy získali historický titul majstra ČSSR.,aktualizované

Poprad získal Pohár Dušana Pašeka, do 1/4-finále aj Slovan a Bystrica

Popradu stačilo na zisk trofeje Dušana Pašeka 94 bodov, druhé Michalovce získali o štyri menej. Dukla si v poslednom kole pripísala triumf v Humennom 5:2.,aktualizované

Košice prehrali piaty domáci zápas po sebe, Trenčínu podľahli 2:3

Košičania mali pred posledným 50. kolom základnej časti isté štvrté miesto, Trenčania mohli za priaznivých okolností poskočiť do prvej šestky znamenajúcej priamu účasť vo štvrťfinále.