Tenis

US OPEN: Cabal s Farahom víťazmi mužskej štvorhry

Najvyššie nasadená dvojica zdolala v dnešnom finále turnajové osmičky Španiela Marcela Granollersa a Argentínčana Horacia Zeballosa 6:4, 7:5.

US OPEN: S. Williamsová môže byť štvrtou mamou s grandslamovým titulom

V roku 1999 získala Serena Williamsová v New Yorku prvú grandslamovú trofej.

US OPEN: Vo finále ženskej dvojhry S. Williamsová proti Andrescuovej

Serena Williamsová sa stala vo veku 37 rokov a 347 dní najstaršou grandslamovou finalistkou v histórii.

Legendárny Laver o Kyrgiosovi: ATP by ho mala vylúčiť

Dvadsaťštyriročný Kyrgios má za sebou mnoho kontroverzií. Pravidelne sa na kurte správa "výbušne" a ATP Tour obvinil z korupcie.

US OPEN: Andreescuová natiahla víťaznú šnúru: Dalo mi to riadne zabrať

Andreescuová sa stala prvou tínedžerkou v semifinále US Open, odkedy postúpila do finále v roku 2009 vtedy rovnako 19-ročná Caroline Wozniacká.

US OPEN: Andreescuová premiérovo v semifinále: Nemôžem tomu uveriť

Pätnásta nasadená Kanaďanka si vo štvrťfinále poradila s 26. pavúka Elise Mertensovou z Belgicka v troch setoch.,aktualizované

US OPEN: Berrettini si vylepšil kariérne maximum, vyradil Monfilsa

Taliansky tenista narazí v semifinále na Španiela Nadala.,aktualizované

Bencicová si premiérovo zahrá v semifinále US Open

Obe stredajšie súperky sa veľmi dobre poznajú, sú tréningové partnerky.,aktualizované

Životný úspech Kužmovej: So Sasnovičovou ide do semifinále US Open

Generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu Igor Moška vysoko vyzdvihol Kužmovej ťaženie na záverečnom grandslame sezóny.,aktualizované

US OPEN: S. Williamsová po 100. víťazstve: Na tento míľnik nezabudnem

Mladšia zo sestier Williamsových zdôraznila, že tenis ju stále baví.

US OPEN: Dimitrov zatienil svoj vzor, Federer zobral prehru športovo

Roger Federer bol sklamaný, že stratil šancu bojovať o 21. trofej z podujatí veľkej štvorky.

US OPEN: Williamsová deklasovala Čchiang Wang, slávila 100. triumf

Serena Williamsová svoju súperku totálne zničila, na výhru potrebovala iba 44 minút.,aktualizované

US OPEN: Federer skončil vo štvrťfinále, nestačil na Dimitrova

Tretí nasadený hráč prekvapujúco nestačil na Bulhara Grigora Dimitrova, ktorému podľahol v piatich setoch 6:3, 4:6, 6:3, 4:6 a 2:6. ,aktualizované

US OPEN: Medvedev prešiel do semifinále cez Wawrinku v štyroch setoch

Prvý set priniesol vyrovnaný súboj. Medvedev ako prvý získal výhodu brejku a podával na víťazstvo v dejstve.

US OPEN: Svitolinová ako prvá do semifinále, zdolala Kontovú

Svitolinová v úvodnom sete ako prvá prelomila podanie súperky a išla do vedenia 3:2. ,aktualizované

DAVIS CUP: Kližan chcel hrať na harde: Prechod na antuku je záťaž

Kližan je od Roland Garros stále bez trénera a nepredpokladá, že sa v najbližších mesiacoch na tom niečo zmení.,aktualizované

US OPEN: Mike Bryan dostal vysokú pokutu za imitáciu streľby

Štyridsaťjedenročný deblový špecialista zaplatí za nešportové správanie maximálnu sadzbu 10-tisíc dolárov.

DC: SR proti Švajčiarsku s Kližanom, Martinom, Gombosom i Poláškom

Švajčiari pricestujú do Bratislavy bez dvoch najväčších hviezd Rogera Federera a Stana Wawrinku - štvrťfinalistov záverečného grandslamu sezóny US Open. ,aktualizované

US Open: Becker skritizoval Zvereva: Za 18 mesiacov sa nikam neposunul

Podľa niekdajšieho prvého hráča svetového rebríčka Zverevova hra stagnuje.

US Open: Nadala teší podpora Tigera Woodsa: Je pre mňa inšpiráciou

Nadalovi imponuje, ako sa Woods dokázal po zranení chrbta dostať späť na vrchol. V minulom roku vyhral záverečný turnaj sezóny Tour Championship a tento rok v apríli ovládol Masters.