FK Železiarne Podbrezová podľahli futbalistom FC Spartak Trnava

Do vedenia mohli ísť hostia v siedmej minúte, po centri Mikoviča hral rukou už tesne za čiarou v šestnástke Markovič a rozhodca nariadil pokutový kop.

Slovinky zdolali Čiernu Horu a získali miestenku do Paríža

Češky zdolali na 2. kvalifikačnom turnaji v španielskej Torrevieje argentínske súperky 41:33, avšak šance na postup na OH už stratili. ,aktualizované

Žilina deklasovala v 1. finále Prešov

V zápase sa do vedenia dostali hostia, keď v 19. minúte využil presilovku o dvoch hráčov Samuel Hrabčák, ktorý za chrbát Michala Valenta tečoval strelu Andreja Sigareva.

Hokejisti HC Košice zvíťazili nad HK Spišská Nová Ves

Košičania nastúpili s imperatívom víťazstva, no v úvode boli aktívnejší hostia. Ich snahy o prvý gól schladil Breton, ktorého strela prekvapila brankára Melicherčíka.

Obranca AS Rím Ndicka skolaboval, duel na pôde Udinese nedohrali

Podľa informácií DAZN bol hráč z Pobrežia Slonoviny pri vedomí, keď ho odnášali.

Arsenal prehral v 33. kole Premier League s Aston Villou

Správu aktualizujeme.

Leverkusen oslavuje historicky prvý titul

Freiburg zvíťazil na ihrisku Darmstadtu 1:0. Darmstadt nevyhral od októbra a na poslednej priečke má odstup 12 bodov od barážovej 16. pozície. ,aktualizované

Cyklista Pidcock triumfoval na Amstel Gold Race

Kopcovité preteky (254 km) viedli z Maastrichtu do Valkenburgu. ,aktualizované

Tchouameni sa na Mallorke stal terčom rasizmu, klub sa ospravedlnil

Francúzsky stredopoliar rozhodol duel 31. kola gólom v 48. minúte.

Chvátal zariadil výhru Olomouca nad Jabloncom, skóroval aj Regáli

V nedeľných stretnutiach skóroval zo slovenských legionárov aj Martin Regáli, ktorý strelil prvý gól Karvinej v zápase na ihrisku Baníka Ostrava (2:2).

Olsson urobil výrazný pokrok v rámci rehabilitácie po ochorení mozgu

Dvadsaťosemročný stredopoliar má na konte 47 reprezentačných štartov, naposledy odohral novembrový zápas kvalifikácie ME 2024 proti Estónsku (2:0).

Hancko dal 4. gól v sezóne, rozhodol o triumfe Feyenoordu v Sittarde

Hancko odohral za hostí celý zápas. Klub z prístavného mesta si upevnil druhú priečku v tabuľke, no jeho šance na zisk majstrovského titulu sú už minimálne.

Víťazmi maratónu v Rotterdame sa stali Nageeye a Bekereová

V kategórii žien triumfovala Etiópčanka Ashete Bekereová výkonom 2:19:30.

V Paríži sa črtá najmenšia výprava, Tóth: Môže byť úspešná

Zlatý medailista z chôdze na 50 km na olympiáde v Riu de Janeiru tuší, že cenného kovu z atletiky sa Slovensko v Paríži pravdepodobne tentokrát nedočká.

Kovalík získal titul na challengeri v Splite

Pre tridsaťjedenročného daviscupového reprezentanta je to už ôsmy challengerový titul vo dvojhre, druhý v tomto roku.

Neapol s Lobotkom iba remizoval s Frosinone 2:2

Neapol si skomplikoval boj o priečky zaručujúce účasť v európskych pohárových súťažiach.

Alcaraz nebude štartovať na turnaji v Barcelone pre zranenie ruky

Ide o rovnaké zranenie, ktoré prinútilo Alcaraza odstúpiť z tohtotýždňového turnaja Monte Carle.

Beh Devín - Bratislava patril Keňanom, zvíťazili Rono a Kipkeriová

Tridsaťpäťročný Rono sa stal piatym Keňanom, ktorý triumfoval na najstaršom slovenskom športovom podujatí.

Szczesny je po operácii nosa, nemal by Juventusu dlho chýbať

Szczesny sa zranil v sobotnom mestskom derby proti FC Turín, duel však dochytal.

Kaprizov vyrovnal Gáboríkov rekord, Brady Tkachuk napodobnil Hossu

Kapitán Ottawy Tkachuk strelil dva góly pri víťazstve nad Montrealom (5:4 sn).

Michalovce sú krok od záchrany, Straka prečítal bystrickú taktiku

Michalovčania prišli v Banskej Bystrici o kľúčovú oporu.

Portugalčan Santos skončil na lavičke Besiktasu

Besiktas je bez víťazstva v domácej Super Lig už päť zápasov.

Slovinské médiá o úspechu Sloveniek: Vymaľované bolo rýchlo

Hrunčáková v dôležitom druhom singli zvíťazila nad slovinskou jednotkou Veronikou Erjavečovou a po boku Terezy Mihalíkovej vo štvorhre spečatila triumf slovenských farieb.

Pre Liptáka je finálový turnaj výzva. Máme nebezpečný tím, hovorí

Šéf slovenskej lavičky chce urobiť maximum pre to, aby sa jeho zverenky na finálový turnaj čo najlepšie pripravili.

Messi prispel gólom k víťazstvu Interu Miami v Kansase

Messi odohral celé stretnutie prvýkrát od 7. marca.

City opäť bojuje o treble. Neuveriteľné, hovorí Guardiola

Okrem boja o titul v najvyššej domácej súťaži sa "Citizens" dostali do semifinále FA Cupu a účinkujú aj vo štvrťfinále Ligy majstrov.

Roman rozhodol o postupe Třinca a viac si nepamätal: Mal som zatmenie

Třinec sa stal prvým tímom v histórii súťaže, ktorý otočil sériu play off štyrmi víťazstvami v rade. O titul zabojuje proti Pardubiciam.

Colorado podľahlo Winnipegu 0:7, Hellebuyck má 37. shutout v kariére

V akcii bol aj Juraj Slafkovký, slovenský útočník nebodoval.,aktualizované

Kmotrík ml. po zisku titulu myslí už na leto. Veci sú v pohybe, hovorí

Slovan má v priebežnej tabuľke 19-bodový náskok pred Trnavou, ktorá ich však môže získať už len 18.

Real mieri za 36. titulom, Tchouameni: Ideme na maximum

Real aj Barcelona sa pozitívne naladili na štvrťfinálové odvety Ligy majstrov proti Manchestru City, resp. Parížu SG.

Braňo je rarita, povedal Švarný o Mezeiovi

Nitrania po vyradení Dukly Trenčín v predkole play off (3:2 na zápasy), šokovali víťaza základnej časti z Popradu (4:2).

Nitra vyradila Michalovce, Drgoň: Idú veľkú jazdu, držím im palce

Nitrania začali svoju cestu za postupom do finále 11. marca, keď odohrali prvý duel predkola play off proti Trenčínu.

O titul si zahrajú Kanaďanky s výberom USA

Domáce reprezentantky zdolali v semifinále Fínky 5:0.

Lido zdolalo v prvom finálovom dueli Tsunami 5:1, Nehila dal hetrik

Lido položilo základ triumfu už v prvej tretine, v ktorej dokázalo odskočiť súperovi na trojgólový rozdiel.

Juventus Turín remizoval s mestským rivalom FC

US Lecce zdolali doma Empoli 1:0.,aktualizované

Real Madrid zvíťazil nad Mallorkou, rozhodol Tchouameni

Atletico Madrid triumfovalo nad Gironou 3:1. ,aktualizované

Nitra mieri do šiesteho finále, Mezei: Chcel by som priniesť titul

Nitrania sa prebojovali do boja o titul v šiestich z uplynulých desiatich sezón, ak do štatistík nerátame jedenásty ročník 2019/20, ktorý sa nedohral pre pandémiu koronavírusu.

Poliaci zvíťazili v príprave nad Maďarskom

V ďalšom prípravnom stretnutí Nóri zvíťazili nad domácim Dánskom 3:2.,aktualizované

NHL: Islanders podľahli Rangers

Hoci Islanders neudržali v tretej tretine vedenie 2:1, aj zisk bodu im pomohol a majú na dosah miestenku do play off.