Dakar: Holandský motocyklista Straver je naďalej v kritickom stave

Momentálne je Holanďan, ktorý v tejto sezóne odštartoval svoj tretí Dakar, hospitalizovaný v nemocnici v Rijáde.

Hokej: Jednotkou draftu pre Zápas hviezd Haščák

Draft sa uskutočnil deň pred exhibičným zápasom v trenčianskom hoteli Magnus.

Futbal: Duda debutoval v Premier League v zápase s Bournemouthom

Duda odohral 79. minút, po jeho striedaní siahol nemecký tréner Daniel Farke potom, čo domáci dostali červenú kartu a na ihrisku sa vyrovnal pomer síl, Bournemouth hral v oslabení od 31. minúty.,aktualizované

Vodné pólo: Slováci s treťou prehrou, Chorvátsku podľahli 4:16

Slováci obsadili posledné štvrté miesto v A-skupine.,aktualizované

Pozemný hokej: Slováci prehrali so Švajčiarmi

Slovenskí reprezentanti budú bojovať v skupine o 5.-8. miesto. V nedeľu ich čakajú Dáni. ,aktualizované

Lyžovanie-skoky: Kubacki triumfoval v Titisee-Neustadt

Líder celkovej klasifikácie SP Nemec Karl Geiger obsadil 12. priečku.

Nór Haaland strelil v bundesligovom debute za Dortmud hetrik

Hostia museli dvakrát v zápase doháňať dvojgólové manko, zlomiť zápas vo svoj prospech sa im podarilo tromi gólmi.

Fortuna liga: Sereď prehrala v príprave so Zlínom

Senica remizovala s druholigovou Petržalkou 0:0.,aktualizované

Sánkovanie-SP: Ivanovová majsterkou Európy, Šimoňáková nedokončila

Slovenská reprezentantka Katarína Šimoňáková nedokončila druhú jazdu, po prvej figurovala na 15. mieste.,aktualizované

Snobording: Ledecká triumfovala v Rogle v paralelnom obrovskom slalome

Česká snoubordistka Ester Ledecká dosiahla už piate víťazstvo v paralelnom obrovskom slalome a celkové 18. víťazstvo v kariére v pretekoch Svetového pohára.

Podolski skončí v japonskej Kobe a zvažuje ďalšie ponuky

Futbalista zdôraznil, že v prípade nového pôsobiska musia zapadnúť do seba futbalové podmienky i nároky a potreby jeho rodiny.

ZOHM2020: Šortrekárka Rusnáková vo finále na 1000 m skončila piata

Na Olympijských hrách mládeže vo švajčiarskom Lausanne skončil David Lihoň v jednosedadlových saniach na 16. pozícii.,aktualizované

Biatlon: V štafete mužov triumf Francúzska, Slovákov diskvalifikovali

Na treťom úseku mala slovenská štafeta už vyše šesťminútové manko na suverénnych Francúzov, súperi ju predbehli o kolo a tak ju stiahli z trate. ,aktualizované

Lyžovanie-SP: Vlhová vyhrala obrovský slalom spoločne s Brignoneovou

Správu aktualizujeme.,aktualizované

Lyžovanie: Feuz vyhral tretíkrát v kariére zjazd vo Wengene

Feuz s deviatkou viedol už od druhého medzičasu, výborne si poradil predovšetkým s najužším úsekom - esíčkom Kernen-S a k jeho výkonu sa už nepriblížil žiaden z pretekárov.,aktualizované

Španielska La Liga: UD Levante nestačilo na Deportivo Alaves

Futbalisti Deportiva Alaves zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 20. kola španielskej La Ligy na ihrisku Levante 1:0.

Lyžovanie-beh-SP: V Novom Měste triumfy Johaugovej a Bolšunova

Nórska bežkyňa na lyžiach Therese Johaugová suverénnym spôsobom triumfovala v pretekoch na 10 km voľnou technikou.,aktualizované

Známy americký futbalista bude Chelsea chýbať do polovice februára

Americký útočník si privodil svalové zranenie.

Rubľov vyhral v Adelaide druhý turnaj za sebou, napodobnil Hrbatého

Minulý týždeň uspel Rubľov aj na turnaji v Dauhe a napodobnil tak Slováka Dominika Hrbatého. ,aktualizované