KHL: Magnitogorsk porazil Omsk

Metallurg Magnitogorsk zdolal doma Avantgard Omsk 3:0 a zastavil víťaznú šnúru hostí na čísle štyri.

Švajčiarka Belinda Benčičová zvíťazila vo finále turnaja v Moskve

Dvadsaťdvaročná Švajčiarka získala šiesty titul vo dvojhre na okruhu WTA.

Utah Jazz ponúkol trénerovi Snyderovi dlhodobý kontrakt

Päťdesiatdvaročný Snyder si za svoju prácu vyslúžil predĺženie platnosti kontraktu už druhýkrát v priebehu troch rokov.

Inter Miláno vybojoval na ihrisku Sassuola víťaztvo

Do polčasovej prestávky udrel dvakrát Romelu Lukaku a posadil Inter na koňa.

Lacko zvíťazil na challengerovom turnaji v nemeckom Ismaningu

V nedeľu vo finálovom stretnutí ako nasadená šestnástka zdolal turnajovú dvanástku Američana Maxima Cressyho 6:3 a 6:0. Zápas trval len 50 minút.

Peter Bondra: Čas už nevnímam cez roky, ale cez sezóny

Kariéru ukončil pred 12 rokmi, z verejného diania sa však nevytratil, skôr naopak. Zúčastňuje sa na exhibičných či charitatívnych akciách, zblízka sleduje dianie v slovenskom hokeji.

Lobotkovo Vigo prehralo s Alves

O triumfe domácich rozhodli Lisandro Magallan a Lucas Perez. Celta klesla na zostupové 18. miesto.

Marc Marquez slávil v Japonsku 10. triumf v sezóne

V triede Moto3 sa tešil z prvenstva Talian Lorenzo Dalla Porta na Honde pred Španielom Albertom Arenasom a svojím krajanom Celestinom Viettim.

V AHL sa strelecky presadili Cehlárik, Lantoši, Studenič i Feherváry

Obranca Martin Feherváry sa podieľal na triumfe Harshey Bears na ľade Lavalu Rocket dvomi asistenciami.

Tatar prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade St. Louis

Dallas s Andrejom Sekerom triumfoval na ľade Philadelphie.,aktualizované

Duel basketbalistov Prievidze a Interu ukončila inzultácia rozhodcu

Stalo sa to po tom, ako domáca lavička dostala technickú chybu a manažér klubu Marko Batina protestoval u rozhodcu po odpískaní faulu na hráča BC.,aktualizované

NBA: Siakam sa dohodol s Torontom na predĺžení zmluvy

Dvadsaťpäťročný hráč bude v Kanade pôsobiť dlhšie o ďalšie štyri roky a zarobí 130 miliónov dolárov.

Dúbravka robil, čo mohol, na výhru Newcastle United to nestačilo

Newcastle sa nachádza v zóne zostupu na 18. priečke.

Schranz dvoma gólmi pomohol k víťazstvu Českým Budějoviciam

L. Greššák v drese Olomoucu bol na lavičke náhradníkov. ,aktualizované

Škrtel zariadil víťazstvo Basaksehiru nad Göztepe v tureckej lige

Basaksehir s jeho prispením dosiahol tretie víťazstvo za sebou. ,aktualizované

Slávneho Merckxa prepustili z nemocnice

Sedemdesiatštyriročný Belgičan bol po páde z bicykla v opatere lekárov takmer týždeň, no údajne je už v dobrom stave.

Bayern Mníchov sa nevrátil na víťaznú vlnu

Hlavičkou skóroval Robert Lewandowski, ktorý si pripísal už dvanásty gól v tomto ročníku najvyššej súťaže.,aktualizované

Lazio Rím remizoval s Atlantou Bergamo, Vavro na lavičke

Po prvom polčase prehrávali o tri góly, ale po zmene strán vyrovnali aj zásluhou dvoch premenených jedenástok v podaní Cira Immobileho.