Sobota 4. máj 2024Meniny má Florián

Hokej

Chabarovsk predčasne rozviazal zmluvy so Špirkom a Haščákom

Vedenie klubu KHL s nimi po konci základnej časti rozviazalo kontrakty, ktoré mali pôvodne vypršať až na konci apríla 2016.

Starosta absolvoval artroskopiu ramena, príde o šampionát

Obrancu Slovana Bratislava čaká po nej niekoľkomesačná rekonvalescencia.

Hossa presne prihrával kapitánovi Jonathanovi Toewsovi na úvodný gól Hawks.,aktualizované

Štartuje finále I. hokejovej ligy. Eufória na Spiši, ošiaľ pod Poľanou

Spišskú Novú Ves vyzve v sérii hranej na štyri víťazstvá Detva a v hre je nielen celkové prvenstvo v súťaži, ale aj miestenka v baráži proti extraligovej Žiline.

Florida vymenila Bergenheima do Minnesoty

Panthers vymenili 31-ročného krídelníka za výber v treťom kole budúcoročného draftu NHL.

Americký útočník pred koncom prvej tretiny po krosčeku od obrancu Panthers Alexa Petrovica stratil rovnováhu a narazil do mantinelu.

KHL: Ruským majstrom CSKA Moskva, obhajca v 1. kole play off proti Ufe

Jediný slovenský účastník KHL Slovan Bratislava podľahol na záver Jokeritu Helsinki 2:3 po predĺžení a obsadil posledné 14. miesto na Západe v súťaži končí.

Najproduktívnejším hráčom KHL je Radulov, medzi brankármi vedie Laco

Najlepším hráčom spomedzi Slovákov bol zároveň najproduktívnejší hráč Slovana Bratislava Ladislav Nagy.

Košice suverénne vyhrali základnú časť, do baráže Žilina

Známe su aj štvrťfinálové dvojice play off.

Slovan uzavrel sezónu prehrou, Jokeritu podľahol po predĺžení

Pre Slovan to bol s vysokou pravdepodobnosťou záverečný duel v KHL, keďže podľa predbežných informácií v nadnárodnej súťaži po trojročnom účinkovaní končí. ,aktualizované

Handzušov agent verí, že slovenský center sa ešte vráti do NHL

Handzuš pôsobí v extraligovej Banskej Bystrici a v drese HC'05 bude od nedele bojovať v play off.

Košice s ďalším triumfom, Nitra v generálke na play off zdolala Martin

Košičania vyhrali už dvanásty zápas v rade.,aktualizované

Slovan sa dnes doma proti Jokeritu lúči so sezónou a asi aj s KHL

Belasí opäť nastúpia proti silnému súperovi iba s piatimi bekmi.

Krejčí z Bostonu vynechá pre zranenie kolena štyri až šesť týždňov

Dôvodom je roztrhnutý väz v ľavom kolene, informoval oficiálny web súťaže.

Detroitu nestačilo na víťazstvo ani sľubné dvojgólové vedenie v tretej tretine.,aktualizované

Hráčmi týždňa v NHL sa stali Quick, Henrik Sedin a Pacioretty

Quick počas uplynulého týždňa vychytal tri víťazstvá.

Obranca Ottawy Cowen dostal trojzápasový dištanc

Faul na Jussiho Jokinena nebol prvý prehrešok tohto dvadsaťštyriročného zadáka.

Dva body od slovenského hokejistu Columbusu nestačili, jazdcom z New Yorku podľahli až po nájazdoch.,aktualizované

Kráľ medzi kráľmi: Gáborík v dueli pod holým nebom víťazne skóroval

V nočných zápasoch sa darilo i trojici Slovákov Daňo, Tatar a Jurčo, ktorí na góly prihrali.,aktualizované

Prestupový kolotoč útočí. Kde skončia beci Chára, Sekera a Višňovský?

Najlepšia hokejová liga sveta je jeden veľký biznis. Prestupový kolotoč vstupuje do posledného týždňa a začína sa roztáčať na plné obrátky.

Sivák sa sťahuje z Bridgeportu na farmu Toronta Maple Leafs

Tridsaťdvaročný hokejista odohral v prebiehajúcej sezóne za Bridgeport len šesť súťažných stretnutí, v Toronte bude hájiť za Marlies.

Výborný Halák vyrovnal klubový rekord proti najlepšiemu tímu NHL

Slovenský brankár Islanders odchytal 32. víťazný zápas v sezóne.,aktualizované

Martinčania stále s veľkou maródkou, Macho mimo hry 2-3 týždne

Extraligisti MHC Mountfield si nedávno zaistili miestenku v play off, kde sa pravdepodobne stretnú s druhým tímom základnej časti.

Rusi po vzore Slovenska vsadia na projekt reprezentácie do 18 rokov

Vedenie ruského hokeja vyčíta mládežníckym trénerom, že v hre tímov do 18 i 20 rokov existujú nedostatky a nedosahujú úspechy ako v minulosti.

Výmena Sekeru čoraz reálnejšia, záujem hlásia už aj Rangers

O slovenského beka Caroliny je záujem vo viacerých kluboch.,aktualizované

V šesťzápasovom nočnom programe sa predstavili dokopy piati Slováci.,aktualizované

Slovan s piatimi obrancami proti Dinamu Riga neprelomil sériu prehier

Slovan nestačil ani na Dinamo Riga, v Západnej konferencii je definitívne štrnásty.,aktualizované

Hudáček vychytal triumf Örebra, Hossa skóroval

Örebru aktuálne patrí v tabuľke piate miesto, Lulea je ôsma.

Tréner Gregor skončil na striedačke Slavie Praha

Gregor prevzal trénerský post v pražskom tíme 17. decembra 2014, keď na striedačke nahradil Petra Nováka.

Košice sa nechystajú do Čiech, v extralige by privítali Slovan

Východniari neplánujú odchod do českej extraligy.,aktualizované

Český brankár Mrázek putuje na farmu, strelec Pulkkinen do Red Wings

Talentovaný český gólman sa tak znovu vrátil do pozície brankárskej trojky Detroitu.

Do zostavy Columbusu sa vrátil mladý slovenský útočník, ktorý odohral 11:52 minút a do štatistík si pripísal štyri strely na bránku.,aktualizované

Košice vyhrali základnú časť extraligy, Nitra potvrdila druhé miesto

Košice si ako víťaz dlhodobej časti extraligy zabezpečili miestenku v Lige majstrov 2015/2016.,aktualizované

Viedenský prispel dvoma bodmi k výhre Hämeenlinny, skóroval i Záborský

IFK Helsinki prehral doma s Kärpätom Oulu, v drese mužstva z hlavného mesta strelil gól Tomáš Záborský.

Majeský dostal za zákrok na Pastora dvojzápasový dištanc

Tridsaťsedemročný Majeský je so 127 minútami druhým najtrestanejším hráčom extraligy.

Murleymu trest odpustili, pridelili ho Nagyovi

Zo striedačky Slovana vyletela v zápase v Čerepovci na ľad fľaška, za čo arbitri potrestali práve Murleyho.

Tréner Gregor údajne končí na striedačke Slavie Praha

Pokiaľ sa informácia potvrdí, budú mať "zošívaní" v priebehu sezóny už štvrtého kormidelníka.

Kapitán Bruins zaknihoval svoj štvrtý gól v sezóne, Boston ale prehral na ľade Calgary po predĺžení.,aktualizované

Marko Daňo sa vracia do prvého tímu Columbusu

Odchovanec trenčianskeho hokeja sa vrátil do prvého tímu klubu zámorskej NHL.,aktualizované

Methot predĺžil zmluvu s Ottawou a finančne si prilepší

Klub zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators si zaistil služby obrancu Marca Methota na ďalšie štyri sezóny, počas ktorých zarobí spolu 19,6 milióna amerických dolárov.