Hokej

Figúrky s podobizňou Jágra sa našli, fanúšikovia ich dostanú v apríli

O vyriešenie kauzy sa postaral špeciálny vyjednávací tím, ktorý zariadil návrat odcudzených vecí do zabezpečeného skladu v Kalifornii.

Michalovce podľa Valacha nič meniť nebudú, Kašlík: Dajú sa poraziť

Michalovce majú ešte tri pokusy na to, aby štvrťfinálovú sériu dotiahli do víťazného konca. Zvolenčania sú v odlišnej situácii.

Hokejista Liška predĺžil zmluvu so Severstaľom Čerepovec o ďalší rok

Dvadsaťštyriročný útočník pôsobí v Čerepovci od ročníka 2019/20.

Marchessault hrdinom Vegas, Cassidy: Vždy je pripravený rozhodnúť

Tridsaťtriročný Marchessault má už teraz na konte kariérové maximum v počte gólov v jednej sezóne, dal ich 39.

Vegas vyhralo v St. Louis a poistilo si pozíciu s druhou voľnou kartou

Vegas je na Západe na ôsmom mieste s 85 bodmi a zápasom k dobru. St. Louis má na konte 80 bodov. ,aktualizované

Gólostroj Michaloviec sa zastavil, Zvolen si vybojoval piaty duel

Michalovčanom v pondelok pod Pustým hradom zvlhol pušný prach. V troch predchádzajúcich štvrťfinálových stretnutiach dokázali streliť Zvolenu dovedna 16 gólov, teraz zaznamenali iba dva.

Nitra zdolala Poprad 2:1 po sn a vyrovnala sériu na 2:2

Filipovi Belányimu prekazil druhý shutout za sebou 18 sekúnd pred koncom tretej tretiny Sahir Gill.

Hokejisti Zvolena zdolali Michalovce

Piaty duel sa hrá už v stredu v Michalovciach.

Hyman a Reinhart strelili prvýkrát 50 gólov v sezóne

Obranca Kaiden Guhle pomohol troma kanadskými bodmi za gól a dve asistencie k víťazstvu Montrealu na ľade Seattlu 5:1.

Slafkovský bodoval v siedmom zápase po sebe, asistoval aj Nemec

Asistenciou sa na víťazstve svojho tímu podieľal aj obranca Šimon Nemec, ktorý prispel k triumfu New Jersey na ľade New Yorku Islanders 4:0. ,aktualizované

Ovečkin prispel dvoma gólmi k triumfu Washingtonu nad Winnipegom 3:0

Ovečkin skóroval v piatom stretnutí za sebou a v sezóne má na konte 26 presných zásahov.,aktualizované

Hokejisti Zvolena prehrali s Michalovcami

Duel sa už v siedmej minúte predčasne skončil pre domáceho Viedenského, ktorý dostal za seknutie trest do konca zápasu.

České Budějovice vyhrali v Třinci a znížili stav série na 2:3

Domácim nepomohol ani gól slovenského útočníka Viliama Čacha na 1:2, prihral mu naň krajan Martin Marinčin.,aktualizované

Hokejisti HK Poprad zvíťazili nad HK Nitra 2:0

Duel vynechal popradský brankár Vay, ktorý sa zranil v závere druhého zápasu a nahradil ho Belányi.

Niečo nám chýbalo, povedal Ďatelinka. Bystričania majú po sezóne

Banskobystričanom sa len veľmi ťažko hodnotí sezóna.

Dvorský strelil dva góly a asistoval, vytvoril nový slovenský rekord

Osemnásťročný center nazbieral v prebiehajúcom ročníku OHL v 51 dueloch základnej časti 88 bodov (45+43).

Oremus po vypadnutí Slovana vo štvrťfinále: Rozhodla kvalita Košíc

Košičania ukázali vo štvrťfinálovej sérii viac kvality ako Slovan, súpera prevýšili v pohybe a mali aj viac ofenzívnej kreativity.

Philadelphia zdolala Boston 3:2, dva góly dal Konecny

Flyers si víťazstvom nad lídrom súťaže posilnili pozíciu v boji o play off.

Dubnica zdolala Topoľčany 5:2 a postúpila do semifinále play off

TSS GROUP Dubnica - HC Topoľčany 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Spišská Nová Ves vyhrala aj štvrtý duel s Bystricou a je v semifinále

Do vedenia išli v prvej tretine domáci hokejisti, keď sa po vyhratom buly ujala strela Lužu spoza kruhov.

Košice postúpili do semifinále, Slovan zdolali v sérii 4:0

Slovan išiel do vedenia už po 55 sekundách, no Jääskeläinen a Bartánus otočili skóre.

Pardubice zdolali Hradec Králové 3:2 a postúpili do semifinále

Postupový gól vsietil v 55. minúte Jan Mandát.

Tréner Russell skončil na striedačke Zvolena

Russell pôsobil na striedačke HKM takmer dva mesiace a dosiahol bilanciu desať víťazstiev a deväť prehier. ,aktualizované

Disciplinárna komisia zastavila činnosť hráčom Popradu a Nitry

Najvyšší trest dostal obranca Popradu Boris Česánek, ktorý si odpyká trojzápasový dištanc.

Dvorský strelil hetrik a pridal asistenciu, pomohol Sudbury k výhre

Dvorský dal prvý gól v presilovke, druhý strelil v oslabení a tretí v rovnovážnom počte hráčov.

Chovan po treťom triumfe Košíc: Ideme si za svojím cieľom

Práve z jeho hokejky padol rozhodujúci gól v zápase, neskôr pridal ešte jeden do prázdnej bránky.

Spišiaci zvládli tretie štvrťfinále v Banskej Bystrici

Prvá tretina vyšla lepšie Spišiakom. Do vedenia išli v deviatej minúte zásluhou Mykluchu, ktorý zakončil spoza protihráča pomedzi jeho nohy a tečovaný puk skončil za Krošeljom.

Košice sú krok od postupu po triumfe nad Slovanom 5:3

O svojom postupe tak môžu "oceliari" rozhodnúť už v sobotu o 18.00 h, keď je v Bratislave na programe štvrtý zápas.

Nashville vytvoril klubový rekord, Quick vyrovnal zápis Millera

Hokejisti Nashvillu bodovali v šestnástom stretnutí v sérii v NHL a vytvorili nový klubový rekord.

Slafkovský strelil 15. gól a natiahol bodovú šnúru, Montreal prehral

Devätnásťročný útočník bodoval v šiestom zápase za sebou.,aktualizované

Nitra vyrovnala sériu s Popradom, záver poznačila hromadná bitka

Hlavní rozhodcovia Vladimír Baluška a Roman Výleta rozdali podľa zápisu spolu 362 trestných minút.

Poprad nestačil na Nitru v druhom štvrťfinálovom zápase

Hostia boli v prvej tretine aktívnejší a zásluhou Gilla viedli od 16. minúty 1:0.,aktualizované

Třinec je krok od semifinále, tretí triumf zariadil dvojgólový Hudáček

Hudáček strelil otvárací gól duelu a zaznamenal aj víťazný presný zásah v 51. minúte.,aktualizované

Vladař podstúpi operáciu bedra a sezóna sa pre neho skončila

V tejto sezóne odchytal 20 stretnutí, v ktorých dosiahol 88,2-percentnú úspešnosť zákrokov a inkasoval 3,62 gólu na zápas

Útočník Montrealu Roy sa zranil, dĺžka rekonvalescencie nie je známa

Dvadsaťročný útočník v tejto sezóne dosiaľ odohral 23 zápasov v zámorskej profilige, v ktorých nazbieral deväť bodov (4+5).

Studenič a Sýkora si pripísali v AHL asistenciu

Studenič pomohol k víťazstvu tímu Coachella Valley Firebirds nad Texasom Stars 4:3 po predĺžení.

Matthews sa blysol piatimi bodmi

Auston Matthews si upevnil post lídra tabuľky strelcov NHL.

Matthews režíroval triumf Toronta, Ovečkin vyrovnal zápis Thorntona

Slovenský obranca Martin Fehérváry sa v drese Capitals do kanadského bodovania nezapísal. ,aktualizované

Dmowski zariadil triumf Popradu, Stavjaňa: Jeden gól je málo

Dôležitý prvý bod v sérii s Nitrou zariadil americký útočník Ryan Dmowski, ktorý strelil dva góly a vypracoval ďalšie šance pre svojich spoluhráčov.