Hokej

Ekvádor zdolal Trinidad a Tobago v prípravnom stretnutí

Rozhodujúcim článkom tímu bol Valencia, ktorý strelil v druhom polčase v priebehu šiestich minút dva góly.

KHL: Kazaň porazil Čeľabinsk v štvrtkovom zápase

Hráči Kazane zdolali Čeľabinsk 4:1 na vlastnom ľade a so 43 bodmi majú aktuálne najlepšiu bilanciu v súťaži. ,aktualizované

Čiliak vychytal výhru proti bývalým spoluhráčom

Slovenský gólman prišiel z Brna do Zlína na hosťovanie začiatkom októbra, v klube bude pôsobiť do konca kalendárneho roka.

NHL: Washington s Pánikom natiahol bodovú šnúru

Uspel aj Dallas s obrancom Andrejom Sekerom, Stars triumfovali v Calgary 3:1 aj vďaka dvom gólom Joea Pavelského. ,aktualizované

AHL: Jaroš prispel asistenciou k výhre Belleville

Pre Jaroša to bol štvrtý bod (1+3) v jedenástom tohtosezónnom vystúpení v nižšej zámorskej súťaži.

Sobotka bude Buffalu chýbať štyri až šesť týždňov

Vedenie Buffala preto povolalo do prvého tímu z farmy v AHL Curtisa Lazara.

Bývalý hráč Slovana Jeglič sa upísal Mladej Boleslavi

Tridsaťjedenročný hokejista naposledy hral za konkurenčný Zlín.

NHL: Tatar a Chára skórovali, Boston premárnil štvorgólový náskok

Tatar v dueli s Blue Jackets skóroval 41 sekúnd pred koncom tretej tretiny a zachránil pre svoj tím predĺženie.,aktualizované

AHL: Daňo s asistenciou, jeho Cleveland však podľahol Grand Rapids

Pre 24-ročného útočníka to bol štvrtý bod (0+4) v 12 dueloch prebiehajúcej sezóny, ukončil ním osobné štvorzápasové bodové suchoty.

TIPSPORT LIGA: Slovan Bratislava vyhral nad HC Mikron Nové Zámky

Ešte počas rozkorčuľovania sa zranil domáci brankár Brust a tesne pred úvodným hvizdom ho musel nahradiť Habal.

KHL: Metallurg Magnitogorsk porazil Traktor Čeľabinsk

Metallurg Magnitogorsk - Traktor Čeľabinsk 5:2 (1:1, 2:0, 2:1),aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Dukle Trenčín už nepočítajú s Coughlerom

Coughler pred niekoľkými dňami odcestoval do Kanady, aby vyriešil administratívu potrebnú pre získanie víz, no napokon sa už do trenčianskeho klubu nevráti.

Ďaloga skončil v Sparte Praha, Jurčina zostáva do konca sezóny

Český extraligista Ďalogovi údajne predostrel nadštandardnú ponuku, no on sa ju rozhodol nevyužiť.

NHL: Foligno dostal za úder lakťom do tváre Bellemarea dištanc

Tridsaťdvaročný hokejista navyše počas trvania trestu príde o svoj plat, suma 88.700 dolárov poputuje do hráčskeho rezervného fondu.

NHL: Pánik sa vrátil do zostavy Washingtonu, Carolina zničila Ottawu

Slovenský reprezentant absentoval od 16. októbra, keď sa v dueli s Torontom nešťastne zrazil so spoluhráčom Jonasom Siegenthalerom a zranil si rameno.,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa sú Nilsson, Matthews a Makar

Za prvú hviezdu týždňa vyhlásili dvadsaťdeväťročného Švéda, ktorý v sledovanom období čelil až 101 strelám, 96 z nich chytil a svoj tím priviedol k trom víťazstvám.

Obranca Kubka skončil v Karlových Varoch

Kubka odohral v sezóne 2019/2020 13 zápasov, v ktorých nebodoval. Do klubu prišiel po troch sezónach v Banskej Bystrici, počas ktorých získal zlatý hetrik.

Kanaďan Nachbaur rozšíril realizačný tím HKM Zvolen

Bude pôsobiť v pozícii hlavného trénera spoločne s Andrejom Podkonickým.

Florida zvíťazila na ľade New Yorku Rangers po divokej prestrelke 6:5 takisto po samostatných nájazdoch. ,aktualizované