Slovan Bratislava podľahol v príprave Komete Brno 2:3 po nájazdoch

Hráč Slovana Bratislava Miroslav Šatan Foto: TASR/Michal Svítok

"Belasí" nastúpili na duel bez štvorice Branko Radivojevič, Milan Bartovič, Michel Miklík a Peter Ölvecký, ktorí momentálne hrajú za národný tím na ZOH v Soči.

Bratislava 14. februára (TASR) - Hokejisti bratislavského Slovana prehrali v piatkovom prípravnom zápase s Kometou Brno 2:3 po samostatných nájazdoch.

Vedenia sa v Slovnaft aréne ako prví ujali hostia, keď Burian v 14. minúte strelou do hornej časti bránky otvoril skóre. Slovan odpovedal v 34. minúte gólom Tomáša Mikúša, Brno však krátko po začiatku tretej tretiny išlo opäť do vedenia zásluhou Tomáša Svobodu. Domáci síce dokázali ešte vyrovnať, ale v samostatných nájazdoch, ktoré nasledovali hneď po tretej tretine, rozhodol o víťazstve českého celku Jozef Kováčik.