Futbal

Real po zaváhaní Barcelony na čele La Ligy, hrdinom Nacho

Sviatočný" strelec Nacho mal z prvého gólu v sezóne obrovskú radosť a po presnej hlavičke z vzdialenejšej žrdi zamieril k lavičke Realu, aby objal Zidana.

Roman Procházka je podľa poľských médií jednou nohou v Zabrze

Procházka je hráčom Plzne od leta 2018. V jej farbách hral v Lige majstrov proti Realu Madrid alebo AS Rím.

Neymar rozhodol dvoma gólmi o triumfe PSG a uctil si Bryanta

Po druhom zásahu, ktorý si pripísal v 52. minúte z jedenástky, si uctil zosnulého legendárneho amerického basketbalistu Kobeho Bryanta.,aktualizované

Neapol pripravil Juventusu druhú prehru, Lobotka debutoval v Serii A

Partenopei uštedrili Juventusu druhú prehru v tejto sezóne. Po góloch Piotra Zielinského a Lorenza Insigneho viedli 2:0.

SSC Neapol porazil Juventus Turín, Lobotka hral od 69. min

Inter remizoval doma s Cagliari Calcio 1:1. Jediný gól Interu strelil Lautaro Martinez, ktorý videl v nadstavenom čase červenú kartu.

Atletico Madrid remizovalo s Leganes

Los Colchoneros figurujú na priebežnom 4. mieste v ligovej tabuľke.,aktualizované

FC Liverpool len remizoval v 1/16-finále FA Cupu na pôde treťoligistu

V tejto sezóne najvyššej súťaže ešte Liverpool neinkasoval dvakrát v jednom zápase.

Inter Miláno remizoval s Cagliari, Škriniara vystriedali v 17. minúte

Slovenský reprezentačný stopér v drese domácich Milan Škriniar zišiel z ihriska už v 17. minúte, tréner Antonio Conte ho vystriedal pre indispozíciu spôsobenú chorobou.,aktualizované

Bayern dýcha na krk Lipsku, Lewandowski opäť top kanonierom

Bayern potvrdil skvelú formu, keď vyhral v bundeslige piatykrát za sebou a v týchto zápasoch má skóre 20:2.

Barcelona neoslnila vo Valencii, Setien po prehre utŕžil kritiku

Barcelona síce mala výrazne vyššie percento držania lopty, ale viac šancí si na Estadio Mestalla vytvárali domáci futbalisti.

FC Sevilla zdolala v sobotnom zápase Granadu

O troch bodoch rozhodli už v prvom polčase vďaka gólom Luuka de Jonga a Nolita, v ligovej tabuľke figurujú na treťom mieste.

Atalanta deklasovala domáci FC Turín

Atalanta Bergamo deklasovala domáci FC Turín 7:0. V drese hostí exceloval Slovinec Josip Iličič, ktorý dosiahol hetrik.

Futbal: VSC Debrecín - FC Újpest 4:0

V úvodnom zápase 17. kola maďarskej futbalovej ligy triumfoval líder tabuľky Ferencváros Budapešť.

Frankfurt suverénne zvíťazil nad Lipskom

Hostia si napriek prehre udržia prvé miesto v ligovej tabuľke.,aktualizované

Valencia zdolala Barcelonu 2:0

Na domácom ihrisku v tejto sezóne ešte Valencia neprehrala.,aktualizované

Futbalisti Bologne porazili SPAL Ferrara

Domáci tím si prehrou skomplikoval boj o záchranu.

Futbalisti Marseille remizoval s Angers

Olympique neprehral desiatykrát za sebou.

DAC na Malte dostal debakel od Boleslavi

Súboj o bronz je na programe v pondelok 27. januára o 11:00, finále sa odohrá o dve a pol hodiny neskôr.