Atletico Madrid prehralo v šestnásťfinále Copa del Rey s treťoligistom

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Zverenci Diega Simeoneho sa síce pred takmer 13.000 divákmi na štadióne Reino de Leon dostali do vedenia, ale v závere riadneho hracieho času oň prišli.

Madrid 24. januára (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid senzačne skončili už v šestnásťfinále španielskeho Kráľovského pohára. Vo štvrtok prehrali na pôde treťoligového mužstva Cultural Leonesa 1:2 po predĺžení.

Zverenci Diega Simeoneho sa síce pred takmer 13.000 divákmi na štadióne Reino de Leon dostali do vedenia, ale v závere riadneho hracieho času oň prišli a v predĺžení inkasovali druhýkrát. "Nedokázali sme streliť viac gólov a je to len a len moja zodpovednosť. Domáci si zaslúžili víťazstvo," povedal Simeone na pozápasovej tlačovej konferencii.