Futbal

LIGA MAJSTROV: Slavia Praha vytrápila slávnu Barcelonu

Barcelona sa v zaplnenom pražskom Edene ujala vedenia už v 3. minúte. Po chybe v rozohrávke zošívaných našiel Arthur v šestnástke Lionela Messimu, ktorý strelou z prvej prekonal Ondřeja Kolářa.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Ajax podľahol Chelsea

Chelsea sa v tabuľke dotiahla na Ajax, oba tímy majú na konte šesť bodov.

Slovan v mládežníckej Lige majstrov vyradil Ludogorec Razgrad

V ďalšej fáze sa Slovan stretne s úspešnejším z dvojice Young Boys Bern - Glasgow Rangers, v prvom súboji vo Švajčiarsku sa zrodila remíza 3:3.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Wolves mrzí neúčasť hosťujúcich fanúšikov

Na Tehelnom poli sa vo štvrtok o 18:55 predstaví siedme mužstvo predchádzajúceho ročníka anglickej Premier League.

Slovenky v druhom kvalifikačnom zápase zvíťazili nad Fínskom

Do ďalšej fázy kvalifikácie – Elite Round, postúpia tímy, ktoré sa umiestnia na prvých dvoch miestach v skupinách a najlepšie štyri družstvá z tretích miest v jedenástich skupinách.

Hernandez si zranil členok, bude chýbať Bayernu niekoľko týždňov

Francúzsky obranca a majster sveta z roku 2018 si v utorkovom víťaznom zápase A-skupiny Ligy majstrov na ihrisku Olympiakosu Pireus (3:2) poranil pravý členok.,aktualizované

Slovan spustil predaj špeciálneho balíčka vstupeniek

Najlacnejšia vstupenka bude dostupná za 20 eur, najdrahšia štandardná vstupenka na tribúnu v kategórii Premium za 60 eur.

Futbalistky v Španielsku vstúpia do štrajku

Hráčky zverejnili, že predostreli klubom kompromis a chceli aspoň 30-hodinovú garantovanú pracovnú dobu, namiesto pôvodne požadovanej 40-hodinovej.

Trenčania odohrajú osemfinále Slovnaft Cupu proti Skalici na Sihoti

Stretnutie je na programe v stredu 30. októbra s výkopom o 13.30 h.

V Nemecku už diváci neuvidia futbalové ME na verejnoprávnej televízii

Novým majiteľom práv sa stal Deutsche Telekom, ktorý ubezpečil verejnosť, že všetky zápasy nemeckej reprezentácie, semifinále a finále budú dostupné zadarmo.

EL: Slovanu chýba jedine Strelec, Kozák by uvítal aj fanúšikov hostí

Mladý útočník si minulý týždeň zlomil nohu v stretnutí slovenskej reprezentácie do 21 rokov a na jeseň nepomôže belasým na domácej ani medzinárodnej scéne.,aktualizované

EURÓPSKA LIGA: Manchester United v Belehrade bez de Geu i Pogbu

Ako uviedla agentúra DPA, španielsky brankár sa zranil počas reprezentačnej prestávky a francúzsky stredopoliar sa ešte nezotavil zo zranenia členka.

Pôvodne októbrové El Clasico sa napokon uskutoční 18. decembra

Zápas sa mal pôvodne hrať 26. októbra, no preložili ho na neskorší termín.,aktualizované

V Lugane riešia kuriózny prepad, obeť i páchateľ pracujú pre klub

Podľa predstaviteľov klubu nešlo o lúpež, v hre je motív pomsty. Obaja kolegovia mali nedávno osobný spor.

Mourinho má namierené do ďalšieho veľkoklubu. Kto sa ho snaží získať?

Bild pri informáciách o Mourinhovi napísal, že v prípade dohody by musel kontroverzný tréner súhlasiť s výrazným znížením platu oproti tomu, ktorý mal v Manchestri United.

EURO 2020: Vstupenky na duel SR - Azerbajdžan v predaji od štvrtka

Stretnutie sa odohrá v utorok 19. novembra 2019 o 20.45 h na Štadióne Antona Malatinského – City Arena Trnava.

LIGA MAJSTROV: Bayern na prahu postupu, Belehradčania obišli zákaz

Hoci futbalistom Bayernu Mníchov na pôde Olympiakosu Pireus v utorok domáci narobili veľké problémy, Bavori napokon duel zvládli a zvíťazili 3:2.

LIGA MAJSTROV: Real s prvým triumfom, Mbappe zažiaril v Bruggách

Dvadsaťročný útočník PSG pritom odohral v uplynulom ligovom zápase iba 15 minút, pretože mal predtým svalové zranenie.

EL: Slovan ide proti Wolves ako líder, Abena: Sme koncentrovaní

Belasí hostia Wolverhampton a dopredu ich bude hnať plný štadión, hoci po verdikte UEFA sa hrať bude za zatvorenými dverami. Slovan totiž využili pravidlo o možnej účastí detí do 14 rokov.