Objavili sa však tiež argumenty, že Pchjongjang bude v najbližšom čase odmietať dialóg s USA, keďže ho Washington podráždil novým balíkom sankcií, oznámeným v piatok.

ZOH: Švajčiar Galmarini zlatý v paralelnom obrovskom slalome

Tridsaťjedenročný Galmarini získal na olympiáde v Soči 2014 striebro. ,aktualizované

PÄTNÁSTY DEŇ na ZOH: Ledecká išla na to, nórski bežci tiež

S prehľadom vyhrala na svojej materskej snehovej doske paralelný obrovský slalom a vošla do histórie.

Vlhová hľadá sily na záver zimy, hry uzavrie ako vlajkonosička

Výsledky na ZOH 2018 jej s výnimkou piatej pozície v kombinácii nepriniesli radosť, no slovenská lyžiarka nebude z Pjongčangu odchádzať s výčitkami.

ZOH: Sergejevová po pozitívnom náleze opustila olympijskú dedinu

Tridsaťročnej ruskej pilotke našli v tele stopy zakázanej látky aj pred dvoma rokmi, keď ju pozitívne testovali na meldónium.

Každé kolo bolo ako finále, vravel Magoni a už nemyslel na ZOH

Veronika Velez-Zuzulová absolvovala vďaka novému trendu na svojich posledných ZOH dva štarty.

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome

Postarala sa tak o historický zápis, stala sa prvou ženou, ktorá na jednej zimnej olympiáde získala zlatú medailu v dvoch rozličných športových odvetviach.,aktualizované

Rodáčka z ruského mesta Ťumeň má pred sebou ešte vyvrcholenie tohtosezónnej edície Svetového pohára. Z momentálne druhej pozície chce zaútočiť na prvé miesto.

Slováci vypadli v osemfinále, Vlhová: Spravili sme viac chýb

Slovenským lyžiarom sa tak nepodaril zopakovať úspech z vlaňajších MS v St. Moritzi, kde v tímovej súťaži získali strieborné medaily.,aktualizované

Nóri vyrovnali rekord USA v počte cenných kovov zo zimnej olympiády

V Pjongčangu vybojovali Nóri už 37 medailí, rovnako ako USA vo Vancouveri v roku 2010.

ZOH: Nemci šokujúco zdolali Kanadu, vo finále sa stretnú s OŠR

Nemci sa prebojovali do finále ZOH prvýkrát v histórii, dosiaľ boli ich olympijským maximom tretie miesta v Lake Placid 1932 a Innsbrucku 1976.,aktualizované

ZOH: Štafetu SR stiahli na Bartkovom úseku: Výbuch už na ležke

Na 4x7,5 km trati za víťaznými Švédmi skončili strieborní Nóri s odstupom 55,5 sekundy, bronzoví Nemci boli pomalší až o 2:07,1 min.,aktualizované

Rýchlokorčuliar Nuis zvíťazil na ZOH aj na kilometri

Vo finále na ovále v Kangnungu dosiahol víťazný čas 1:07,95 min.

Bobistka Sergejevová z OŠR mala pozitívny dopingový test

OŠR sa stali prvými hokejovými finalistami, na ZOH zdolali Čechov

V nedeľňajšom súboji o zlato sa Rusi stretnú s úspešnejším z dvojice Kanada - Nemecko (13.10 SEČ), Čechov čaká zápas o bronz. ,aktualizované

Švajčiari získali bronz v curlingu na ZOH, Kanada bez medaily

Javorové listy tak ostali bez cenného kovu prvýkrát od opätovného prijatia tohto športu pod olympijské kruhy v roku 1998.

Dahlmeierová bude nemecká vlajkonosička na záverečnom ceremoniáli ZOH

V horskom rezorte Alpensia získala Laura Dahlmeierová dve zlaté medaily, keď triumfovala v šprinte a v stíhacích pretekoch.

I. Trumpová pricestovala do Južnej Kórey na záverečný ceremoniál ZOH

Po prílete na medzinárodné letisko Inčchon pri Soule Ivanka Trumpová podľa agentúry Jonhap povedala, že jej návšteva má potvrdiť silné a pretrvávajúce spojenectvo USA s ľudom Južnej Kórey.

Deň 14 na ZOH bol o športovcoch z Ruska a dueli kraso-mladíc

Dve ruské mladuchy naozaj predviedli nádherný duel, statočne im na stupňoch asistovala aj súperka z Kanady.

Rajičová sa nestratila v hviezdnom spektre a ide fandiť zjazdárom

Slovenka Nicole Rajičová skončila na ZOH na 14. mieste, čo je skvelé vysvedčenie.

Zlato a striebro v ženskom skikrose na ZOH putuje do Kanady

Dvadsaťosemročná Serwová sa dostala do vedenia krátko po štarte a už pred seba nikoho nepustila.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE

Slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová obsadila v súťaži sólistiek na ZOH v Pjongčangu konečné 14. miesto. Výrazne si tak vylepšila 24. pozíciu zo ZOH v Soči 2014, kde debutovala.,aktualizované

ZOH: Rusi zaplatili MOV pokutu 15 miliónov dolárov

Zaplatenie pokuty bola jedna z podmienok MOV, aby sa mohli ruskí športovci na nedeľňajšom záverečnom ceremoniáli na ZOH v Pjongčangu pochodovať s vlastnou vlajkou.

KĽDR vysiela na ukončenie ZOH svojho generála

Kim Jong-čchol v súčasnosti vedie severokórejský rezort pre medzikórejské vzťahy. Jeho delegácia zostane v Južnej Kórei tri dni. Na programe má stretnutie s juhokórejským prezidentom Mun Če-inom.

Zopakovanie Nagana bol pre Murínovú sen, ktorý sa takmer naplnil

Ako aktívna športovkyňa sa podieľala na štvrtom mieste v Nagane 1998 i piatej priečke o štyri roky neskôr v Salt Lake City, v Pjongčangu 2018 ju doviedla k rovnakému umiestneniu ako trénerka.

ZOH: Maďarskí šortrekári získali senzačne zlato v štafete na 5000 m

Po páde favorizovaných Kórejčanov sa presadili pred kvartetom Číny, tretia skončila Kanada.,aktualizované

Slabšie články neboli slabšie, I. Fialková prežívala možné i nemožné

Slovenské biatlonistky obsadili v štafete na 4 x 6 km na ZOH v Pjongčangu vynikajúce piate miesto.

ZOH: Medailovú bilanciu vedú Nóri, Slovensko kleslo na 16. miesto

Nórski športovci získali v Pjongčangu už trinásť zlatých medailí. ,aktualizované

ZOH: Tím OŠ Ruska prišiel po dopingu Krušelnického o bronz v curlingu

Vo štvrtok o tom rozhodol Športový arbitrážny súd (CAS).,aktualizované

KRÁSNY ZÁVER: Biatlonistky SR obsadili v štafete vynikajúce 5. miesto

Na 4x6 km trati Bielorusky v zložení Nadežda Skardinová, Iryna Kriuková, Dzinara Alimbekavová a Darja Domračevová zdolali Švédky o 10,7 sekundy a tretie Francúzky o 17,6 s.,aktualizované

ZOH: Holanďanka Schultingová triumfovala v šortreku na 1000 m

Na ováli v Kangnungu na ďalšie medailové priečky odsunula Kanaďanku Kim Boutinovú a Talianku Ariannu Fontanovú.,aktualizované

ZOH: Šortrekár Wu Ta-Ťing získal na 500 m prvé zlato pre Čínu

Ďalšie dve medaily získali domáci Kórejčania - strieborný Hwang Dae Heon a bronzový Lim Hyo Jun.,aktualizované

ZOH: Nemci získali zlato v súťaži družstiev severskej kombinácie

Najväčší favoriti zdolali strieborných Nórov a bronzových Rakúšanov.,aktualizované

Návštevnosť olympiády v Pjongčangu pokorila hranicu milión divákov

Vo štvrtok to oznámili organizátori podujatia.

ZOH: Del Bosco je po páde v skikrose v stabilizovanom stave

Tridsaťpäťročný akrobatický lyžiar nezvládol jeden zo skokov na trati, vyletel vysoko do vzduchu a nasledoval krkolomný pád.

ZOH: Americké hokejistky zdolali vo finále Kanadu a majú zlato

Kanaďanky predtým na ZOH triumfovali štyrikrát za sebou, Američanky sa dočkali prvýkrát po roku 1998.,aktualizované