Zimné športy

Lindsey Vonnová ukončila sezónu: Jedno z najťažších rozhodnutí

Cesta k vôbec prvému zisku veľkého krištáľového glóbusu sa tak otvára Švajčiarke Lare Gutovej.

Šampionát v Osle odštartuje mix, Slováci v rovnakej zostave ako na ME

Nabudení dvomi striebornými medailami z uplynulého kontinentálneho šampionátu by chceli Slováci pokračovať úspechmi aj v Nórsku.

Šéf SLA Repka nepríde do Jasnej, zaplavili ho maily a kritické odkazy

František Repka, prezident Slovenskej lyžiarskej asociácie tak reaguje na udalosti, ktoré vznikli v nadväznosti na medializovanie kauzy Úseku alpských disciplín SLA.,aktualizované

Björgenová tri mesiace po pôrode plánuje návrat do bielej stopy

Tridsaťpäťročná Nórka sa stala mamičkou v závere decembra 2015, otcom dieťaťa je bývalý nórsky reprezentant v severskej kombinácii Fred Börre Lundberg.

Procházková skončila v kvalifikácii šprintu v Gatineau na 34. priečke

Preteky SP v Gatineau sú prvým podujatím z tohtoročnej edície Tour Kanada.,aktualizované

Lyžiarsky orientačný beh: V šprinte vyhrali Alexanderssonová a Moholdt

SlovenkaMartina Bialeková obsadila 40. miesto.

Návštevníci pohára v Jasnej môžu voliť priamo v Demänovskej Doline

Volebné miestnosti budú 5. marca otvorené v čase od 7.00 do 22.00 hod.

Velez-Zuzulová Repkovi: Zrušili ste vedenie, ktoré si nesmierne vážim

Situácia na Úseku alpských disciplín Slovenskej lyžiarskej asociácie neostala bez reakcie aj našej najúspešnejšej lyžiarky.

Stromková v Seiser Alme skončila v sobotu prvá, v nedeľu štvrtá

Z víťazstva sa v nedeľu tešila Dominique Ohacová z Čile (59,00), ktorá triumfovala pred Rakúšankami Reginou Rathgebovou (55,50) a Laurou Wallnerovou (54,50).

Nemec Graf vyhral preteky s hromadným štartom, Slovák Hasilla je 21.

Streľba nevyšla Matejovi Kazárovi, zaváhal až štyrikrát.

PO PÁDE: Vonnová nastúpila s bandážami, po super-G je na čele poradia

Po včerajšom páde jej zistili vlásočnicovú zlomeninu ľavého kolena.,aktualizované

Fialková dosiahla striebro v pretekoch s hromadným štartom na 12,5 km

Dosiahla tak svoj najväčší úspech v kariére.,aktualizované

Adamovi Žampovi vyšiel obrovský slalom, hovorí o sezónnom maxime

Jeho brat Andreas sa vydal na trať 1. kola s vysokým štartovým číslom 68.,aktualizované

Stromková vyhrala slopestyle v Seiser Alme

Medzi mužmi reprezentovali Slovensko Richard Jurečka a Igor Janckulík.

ŽABOMYŠIA VOJNA: Vedenie SLA napadlo legitímnosť členov ÚAD

Členovia Úseku alpských disciplín považujú vzniknutú situáciu za zbytočnú žabomyšiu vojnu , ktorá zbytočne komplikuje prípravy na budúcotýždňové preteky Svetového pohára v Jasnej.,aktualizované

Slovenská reprezentankta Barbora Kantorová trať dokončila, s odstupom viac ako šesť sekúnd ju klasifikovali na poslednom 60. mieste.,aktualizované

Žampa skončil v Super-G na 36. mieste. V Hinterstoderi vyhral Kilde

Na druhom mieste skončil Boštjan Kline zo Slovinska. Tretie miesto obsadil Rakúšan a líder celkového poradia SP Marcel Hirscher.,aktualizované

Hermannová premiérovo vyhrala klasifikáciu SP v skeletone

Hermannová tak zavŕšila úspešnú sezónu, keď pred triumfom v SP získala aj titul majsterky sveta. V celkovom poradí skončila druhá Löllingová, tretia bola Kanaďanka Jane Channellová.

Nóri Krog a Graabak vyhrali tímšprint vo Val di Fiemme

Tretí skončili Francúzi Francois Braud a Maxime Laheurte (+7,1).

Pinturault vyhral obrovský slalom v Hintersdoteri, Žampovci neuspeli

Adama zaregistrovali s odstupom štyroch sekúnd a troch stotín na 48. mieste, Andreas sa postupujúcej 30-ke druhého kola vzdialil na 51. priečke.,aktualizované