Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Belluš prestúpil z Banskej Bystrice do Popradu

Dvadsaťšesťročný krídelník nastúpil v uplynulej sezóne v Bystrici a Detve dokopy na 55 duelov a nazbieral v nich 24 bodov (11+13).

Košice sú opäť na čele tabuľky, Poprad vyhral štvrtý zápas v sérii

Poprad zvíťazil v Detve 3:0, pripísal si štvrtý triumf v sérii a poskočili na 6. miesto.

Majster zdolal v šlágri Košice, Nové Zámky späť na čele

Košice po druhej prehre za sebou prepustili prvé miesto Novým Zámkom. Tie sa vrátili na čelo po tom, ako si doma poradili s Detvou po góloch Henricha Ručkaya a Filipa Bajteka 2:0.

Dávid Buc putuje na krátke hosťovanie do Banskej Bystrice

Nastúpiť môže už v piatok v Tipsport Lige proti Košiciam a posledný duel bude môcť odohrať 12. októbra na ľade Popradu.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti HK Nitra porazili HK Orange

V poslednej minúte ešte favorit prikrášlil víťazstvo ďalšími dvomi gólmi.

Zvolen schoval slovenskú dvadsiatku do vrecka

Skóre zápasu uzavrel v 58. minúte Halama a spečatil zaslužený triumf favorita 6:1.

TL: Nitra zvíťazila nad Duklou Trenčín

Prvú tretinu medzi Nitrou a Trenčínom zdobilo veľa nepresností. ,aktualizované

TL: Popradčania zdolali Košičanov

Od prvých minút sa hralo vo vysokom tempe, ale gólových šancí bolo minimum.,aktualizované

TL:Líder z Košíc s prvou prehrou, N.Zámky sú za oceliarmi už iba o bod

V nevýrazných výkonoch pokračuje úradujúci majster HC '05 iClinic Banská Bystrica, ktorý v Žiline získal iba bod a barani figurujú až na siedmom mieste v tabuľke.

TL: Žilina po predĺžení zvíťazila nad Banskou Bystricou

Zúfalý tlak majstra nepriniesol gól, a tak nasledovalo predĺženie.,aktualizované

TL: Detva zvíťazila nad maďarským Miškovcom

Definitívne potvrdil výhru domácich presilovkovým gólom Gašpar a do prázdnej brány pridal bodku za stretnutím Matúš Chovan.,aktualizované

TL: Liptovský Mikuláš sa trápil v Budapešti, vyhral až po nájazdoch

Do 3. tretiny vstúpili aktívnejšie hostia, ale tri svoje veľké šance v priebehu piatich minút nevyužili.

TL: Zvolenčania podľahli po predĺžení Novým Zámkom

Rozhodlo sa až v predĺžení v 62. min po presnej nahrávke Štraucha na voľného Ručkaya. ,aktualizované

Zamaskovaní chuligáni, ktorí si zakrývali šálmi tváre, vyprovokovali konflikt, udierali päsťami domácich fanúšikov a zhodili bariéru, ktorá oddeľovala sektor hostí od zvyšku hľadiska.,aktualizované

TL: Košice vyhrali aj piaty zápas a sú na čele tabuľky

Hokejisti HC Košice zvíťazili v piatkovom zápase 4. kola Tipsport Ligy na ľade MHC Mikron Nové Zámky 3:2 a triumfovali tak aj v piatom zápase novej sezóny v rade. ,aktualizované

Mladíci zatiaľ zbierajú iba prehry, Bokroš: Pomohlo by nám víťazstvo

Prehra päťgólovým rozdielom (1:6) bola pre nich najvyššia v sezóne.

TL: Obranca Hraško zamieril na hosťovanie do Detvy

Hraško odohral v slovenskej lige vyše 400 zápasov v drese HKM Zvolen, v ktorého drese získal v roku 2013 majstrovský titul.

TL: HC Košice zvíťazili hladko nad slovenskou dvadsiatkou

Košičania v štyroch dueloch zatiaľ nestratili ani bod, dvadsiatka naopak v šiestich ani jeden nezískala.,aktualizované

Košice vyhrali nad Miškovcom o tri góly

Košičania chceli maďarskému tímu vrátiť prehru z prípravného obdobia a do súpera sa pustili od prvých minút. ,aktualizované

Bielorus Demkov skončil v hokejovom Zvolene

Dôvodom sú administratívne prekážky pre získanie povolenia k prechodnému pobytu hráča na území SR.

Nitra už bez Gašparoviča, skončil pre zdravotné problémy

Gašparovič bol jednou z predsezónnych posíl nitrianskeho kádra.

Domácu silu Miškovca pocítila Žilina, Balej: Budú tam ťažké zápasy

Aj autor prvého žilinského gólu v Miškovci Lukáš Hvila si uvedomuje, že výkony tímu sa musia zmeniť.

Slovák po výhre nad Žilinou: Naším hokejom môžeme zdolať každého

V domácej premiére sa zverenci Glena Hanlona pustili do Žilinčanov od úvodu zápasu, skóre otvorili v 13. sekunde a o dve minúty viedli už 2:0.

TL: Bystrica v repríze finále zdolala Trenčín, prvé body Miškovca

Maďarský nováčik DVTK Jegesmedvék Miškovec zdolal na domácom ľade Žilinu 6:2 a do tabuľky si pripísal prvé body.,aktualizované

Tipsport Liga: Nevydarené návraty Hanlona a Milama

Pre kormidelníka Glena Hanlona znamenala vysoká prehra 1:6 trpký návrat na slovenský ľad v súťažnom zápase. Posledný odohral ešte ako tréner slovenskej reprezentácie na domácich majstrovstvách sveta.

Budapešti rozpačitá premiéra nastavila zrkadlo

Historicky prvý zápas Budapešťanov v TL sledovalo v hale Tüskecsarnok 750 divákov. Čakalo sa rozhodne viac.

Košiciam vyšiel štart, Haščáka po návrate teší radosť divákov

Vo svojom prvom súťažnom zápase po návrate do košického dresu sa uviedol gólom. V 2. tretine upravil na 2:1, v závere tretej časti už počas rozhodnutého stavu 5:2 zastavila jeho typickú strelu švihom pravá žŕdka.

TIPSPORT LIGA: Maďarské kluby s prehrami, majster padol po nájazdoch

Úradujúci slovenský hokejový majster HC '05 iClinic Banská Bystrica neúspešne vstúpil do nového ročníka Tipsport Ligy 2018/2019.,aktualizované

RTVS štartuje sériu prenosov z najvyššej hokejovej súťaže

Tím moderátorov a komentátorov RTVS budú tvoriť Pavol Gašpar, Matúš Krutý, Tomáš Košec a Ľubica Melcerová, ktorých budú dopĺňať priamo zo štadióna Marek Marušiak a Ján Šiller.

TIPSPORT LIGA: V piatok odštartuje 1. kolo, majster hostí L. Mikuláš

V najvyššej hokejovej súťaži na Slovensku sa pred jej začiatkom udialo niekoľko zmien, tou najpodstatnejšou je štart dvoch tímov z Maďarska.

TL: Popradský kapitán Fabian pred novou sezónou: Chceme do play off

Popradčania v lete rámci prípravy na suchu intenzívne korčuľovali, behali a hodiny strávili aj v posilňovni.

Hokejisti Košíc túžia po návrate na vrchol, skorý koniec už nechcú

Už úvod zrejme poslednej sezóny kapitána Ladislava Nagya napovie do možností pozmeneného kádra s viacerými legionármi.

Hokejové Nové Zámky posilnil český útočník Nejezchleb

Ten uplynulé dve sezóny pôsobil v Litvínove, pre zranenie však odohral iba 33 zápasov, v ktorých nazbieral 13 bodov za sedem gólov a šesť asistencií.

TIPSPORT LIGA: Víťaz základnej časti dostane Pohár Dušana Pašeka

Najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž prvýkrát spestrí Winter Classic - zápas pod holým nebom, fanúšikovia sa môžu tešiť aj na návrat súťaže o Zlatú prilbu.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky zdolali HK Orange 20

Tri sekundy pred koncom využil šancu Pospíšil a strelil tretí gól Nových Zámkov.,aktualizované

V Liptovskom Mikuláši dajú priestor odchovancom, Tomko: Je to správne

Pre rekonštrukciu štadióna nájdu Liptáci v úvode sezóny prechodný domov v Spišskej Novej Vsi.

Bystričan Marshall si nezahrá tri zápasy, uderil do hlavy protihráča

Marshall dostal trest za faul ľavým ramenom, ktoré smerovalo priamo na hlavu protihráča.

TIPSPORT LIGA: Žilina zvíťazila nad HK Orange vo vloženom zápase

Žilinčania skrátenú presilovku hostí v úvode tretej tretiny ustáli bez gólu a následne sa snažili poistiť vedenie ďalším presným zásahom.,aktualizované