Tenis

Slovenské juniorky do 18 rokov vybojovali bronz na ME družstiev

Šampiónom sa stalo Bielorusko, striebro získalo Rusko.

Del Potro nebude štartovať v Toronte, chce predísť zraneniu

Del Potro chce vynechaním turnaja predísť obnoveniu zranenia, pre ktoré musel ísť v roku 2014 pod nôž a vynechal aj väčšinu nasledujúcej sezóny.

O možnej zmene formátu Davisovho pohára sa rozhodne už čoskoro

Nový model by upustil od tradičného vyraďovacieho formátu, ktorý sa hrá počas celej sezóny.

Čilič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Toronte

Marin Čilič (6-Chor.) - Borna Čorič (Chor.) 6:3, 3:6, 6:1

Rybáriková prehrala v 2. kole turnaja WTA v Montreale

Caroline Garciová (6-Fr.) - Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 4:6, 6:1, 6:3

Rybáriková sa prebojovala do 2. kola na turnaji WTA v Montreale

Rybáriková sa v 2. kole stretne so šiestou nasadenou Francúzkou Caroline Garciovou, ktorá mala v 1. kole voľný žreb.,aktualizované

Haase vyradil Nišikoriho v 1. kole turnaja ATP v Toronte

Rus Chačanov zdolal predtým Srba Krajinoviča 6:3, 6:2.,aktualizované

Slovenské tenistky do 16 aj 18 rokov budú na ME hrať o bronz

Obe družstvá mladých tenistiek prehrali svoje zápasy so súperkami, majú však šancu uspieť v zápasoch o 3. miesta.

Raonič, Schwartzman aj Herbert idú do 2. kola turnaja ATP v Toronte

Benoit Paire (Fr.) - Jared Donaldson (USA) 6:3, 6:4, Iľja Ivaška (Biel.) - Juiči Sugita (Jap.) 6:2, 6:3, Peter Polansky (Kan.) - Matthew Ebden (Austr.) 7:6 (3), 6:4.

Tenistka Sevastovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Montreale

Zvíťazila po hladkom triumfe nad Srbkou Aleksandrou Kruničovou 6:1 a 6:0. ,aktualizované

Tenistky SR do 16 i 18 rokov postúpili na ME tímov do semifinále

Na finálovom turnaji ME do 18 rokov vo Valladolide si slovenské reprezentantky poradili s Rumunskom 2:1, keď o ich triumfe rozhodla až štvorhra.

Tenista Paire postúpil do 2. kola turnaja ATP v Toronte

V prvom kole si poradil s Američanom Jaredom Donaldsonom v dvoch setoch 6:3 a 6:4.,aktualizované

Kližan je po víťazstve v Kitzbüheli staronová slovenská jednotka

Aktuálne figuruje na 77. pozícii.,aktualizované

Buzarnescuová získala prvý titul na tenisovom turnaji v San Jose

Dvojhra - finále: Mihaela Buzarnescuová (5-Rum.) - Maria Sakkariová (Grécko) 6:1, 6:0

Kuznecovová získala titul na tenisovom turnaji WTA vo Washingtone

Dvojhra - finále: Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Donna Vekičová (7-Chor.) 4:6, 7:6 (7), 6:2

Alexander Zverev obhájil titul na tenisovom turnaji ATP vo Washingtone

V hlavnom meste USA sa naposledy podarilo obhájiť titul Argentínčanovi Juanovi Martinovi del Potrovi, ktorý to dokázal v roku 2009.

Martin víťazom challengeru v Liberci, vo finále rozdrvil Sousu

Zápas trval 67 minút.

Fognini zdolal vo finále v Los Cabos del Potra, získal ôsmy titul

V aktuálnej sezóne triumfoval aj na antuke v Bastade a Sao Paule.

Rublev postúpil do semifinále turnaja ATP vo Washingtone

Ruský tenista vyhral nad domácim Denisom Kudlom.,aktualizované

Kuznecovová postúpila do semifinále turnaja WTA vo Washingtone

Zvíťazila nad ôsmou nasadenou Juliou Putincevovou z Kazachstanu 6:2, 6:2.,aktualizované