Tenis

Challengerový tenisový turnaj sa po rokoch sťahuje z Košíc do Popradu

Tretí júnový týždeň bude podtatranská metropola hostiť 13. ročník tenisového turnaja pod názvom Poprad–Tatry Challenger Tour 2015.

Rybáriková zdolala v Acapulcu turnajová desiatku Tomljanovičovú

Súperkou Magdalény Rybárikovej v 2. kole bude Rumunka Elena Bogdanová.

Nominácia na zápas 1. kola 1. skupiny euró-africkej zóny Davisovho pohára proti Slovinsku (4.-6. marca na tvrdom povrchu DecoColor v bratislavskom NTC) je známa.,aktualizované

Fenomén Federer vynechá celý daviscupový ročník

Švajčiarsky tenista v uplynulej sezóne odohral za Helvétov všetky zápasy a po finálovom triumfe 3:1 nad Francúzskom sa tešil zo zisku vytúženej "šalátovej misy".

Slovenské derby v Acapulcu nebude,Hantuchová sa odhlásila pre zranenie

Súperkou Magdalény Rybárikovej bude v utorok Chorvátka Anna Tomljanovičová.

Nadal vypadol z prvej trojky rebríčka, predbehol ho Murray

Na čele je suverénne päťnásobný šampión z Melbourne Srb Novak Djokovič pred grandslamovým rekordérom Švajčiarom Rogerom Federerom.

Schmiedlová vďaka postupu do finále v Riu poskočila na 59. miesto

Predstihla svoju dobrú kamarátku Janu Čepelovú a stala sa novou slovenskou štvorkou.

Ferrer triumfoval na turnaji ATP v Rio de Janeiro

Španiel získal druhý titul v sezóne a celkovo 23. v kariére v dvojhre.

Schmiedlová vo svojom premiérovom finále na turnaji WTA prehrala

Slovenka Schmiedlová nevyužila v prvom sete setbal a turnajová jednotka Talianka Erraniová napokon vyhrala 7:6 6:1.,aktualizované

Vo finálovom dueli zdolal svojho krajana, Francúza Monfilsa.

Schmiedlová postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v Riu

Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prvýkrát v kariére prebojovala do finále dvojhry na turnaji WTA. ,aktualizované