Tenis

Cibulková si udržala 4. priečku v rebríčku WTA, nové maximum Kužmovej

Kristína Kučová klesla na 85.miesto, Jana Čepelová na 99. a Rebecca Šramková na 126. priečku.

Svetový rebríček ATP: Ktorý zo Slovákov je najvyššie?

Britský tenista Andy Murray stále figuruje na čele svetového rebríčka ATP Entry.

Siedmy singlový titul: Martin víťazom challengeru v San Luis Potosi

V nedeľňajšom finále antukového podujatia s dotáciou 50.000 USD zdolal Španiela Adriana Menendeza-Maceirasa za 116 minút 7:5, 6:4.,aktualizované

Američan Johnson s druhým singlovým titulom na okruhu ATP Tour

V nedeľňajšom finále antukového podujatia zdolal osmičku "pavúka" Thomaza Bellucciho z Brazílie za 144 minút 6:4, 4:6, 7:6 (5).

Čoričov prvý titul vo dvojhre na okruhu ATP. Triumfoval v Marrákeši

Nenasadený Chorvát zdolal vo finále 33-ročného Kohlschreiber po trojsetovej bitke.

Len 17-ročná česká kvalifikantka senzačne vyhrala turnaj WTA v Bieli

Markéta Vondroušová zvíťazila nad Estónkou Anettou Kontaveitovou v dvoch setoch.

Kližan postúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Monte Carlo

Vo finále kvalifikácie si poradil so Sergijom Stachovským z Ukrajiny jasne v dvoch setoch.,aktualizované

Bellucci je prvým finalistom turnaja ATP v Houstone

Vyhral nad domácim Ernestom Escobedom.,aktualizované

Talianka Schiavoneová sa stala víťazkou turnaja WTA v Bogote

Po sobotňajšom finálovom triumfe nad Španielkou Larou Arruabarrenovou.

Kližan postúpil do finále kvalifikácie v Monte Carle, Kovalík neuspel

Kovalík prehral v 1. kole kvalifikácie podľahol Renzovi Olivovi z Argentíny v troch setoch.,aktualizované

Čech Veselý postúpil do semifinále turnaja ATP v Marrákeši

českému tenistovi sa to podarilo po triumfe nad Talianom Lorenzim 2:1 na sety. ,aktualizované

Kazašský tenista Arašov dostal dvojročný dištanc za meldónium

Sedemnásťročný Arašov neprešiel dopingovou skúškou počas minulého roka na turnaji v španielskej Gandii.

Schiavoneová vyradila vo štvrťfinále v Bogote Bertensovú

Kiki Bertensová podľahla v dvoch setoch.

Sock, Lopez aj Querrey sa v Houstone prebojovali do štvrťfinále

Pozrite si výsledky z ATP v Houstone.

Mihalíkovej nový tréner Vukov tvrdí: Tereza je veľmi motivovaná

Chorvátsky tenisový tréner chce víťazke dvojhry z juniorského Australian Open 2015 pomôcť k posunu v ženskom svetovom rebríčku WTA.

Tormová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Bogote

V stredu zdolala Španielku Silviu Solerovú Espinosovú 6:0 a 7:5.,aktualizované

FED CUP: Češky v semifinále bez tria Plíšková, Strýcová, Šafářová

Víťaz duelu USA - Česko sa prebojuje fo finále, ktoré je na programe 11.-12. novembra.

V nominácii slovenského kapitána ďalej figurujú Kristína Kučová, Jana Čepelová, Rebecca Šramková a Daniela Hantuchová.,aktualizované

Vláda SR odsúhlasila deväť miliónov eur na NTC Košice

NTC bude mať multifunkčný charakter a bude slúžiť aj iným športom na organizovanie medzinárodných športových podujatí v Košiciach

DAVIS CUP: Maďari privítajú v baráži o svetovú skupinu Rusko

Maďarskí tenisti vo februári v dueli 2. kola 1. skupiny euro-africkej zóny nečakane zvíťazili na pôde Slovenska 3:1 a po dlhých rokoch budú bojovať o postup medzi elitnú šestnástku.

Čepelová je z formy: Na turnaji v Bieli prehrala hneď v 1. kole

Slovenská tenistka nestačila na Nemku Barthelovú, ktorej podľahla v dvocj setoch.,aktualizované

Kližan nestačil v 1. kole turnaja v Marrákeši na málo známeho Djereho

Nemecký tenista Jan-Lennard Struff sa dostal do 2. kola dvojhry, keď zdolal rovnako nenasadeného Japonca Tara Daniela 4:6, 6:3, 6:1.,aktualizované

DAVIS CUP: Slováci proti Poľsku v NTC, o povrchu sa rozhodne do 10 dní

Slováci musia bojovať o záchranu v druhej lige, keďže vo februári v NTC nečakane prehrali s Maďarskom 1:3.

Pláteník po 1. titule Kasatkinovej: Na antuke je ako ryba vo vode

Ruská tenistka by na druhom grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži by mala figurovať medzi nasadenými.

Kerberová naďalej na čele rebríčka WTA, ako je na tom Cibulková?

Kerberová má náskok 325 bodov pred druhou S. Williamsovou, tretia priečka patrí Češke K. Plíškovej.,aktualizované

Pavľučenkovová uspela v Monterrey, Kerberová čaká na tohtoročný titul

V nedeľňajšom finále zdolala ruská tenistka svetovú jednotku Kerberovú z Nemecka 2:1 na sety.

Bieloruska Azarenková sa vráti na okruh WTA na turnaji v Stanforde

Dvadsaťsedemročná Azarenková vyhrala v rokoch 2012 a 2013 Australian Open a singlovému rebríčku WTA kraľovala 51 týždňov.

DAVIS CUP: Austrália po triumfe 3:2 nad USA do semifinále

Postupový bod pre "protinožcov" zabezpečil Nick Kyrgios, ktorý v prvej nedeľňajšej dvojhre zvíťazil nad Samom Querreym v troch setoch 7:6 (4), 6:3 a 6:4.,aktualizované

DAVIS CUP: Slováci privítajú v baráži o zotrvanie v druhej lige Poľsko

Slováci musia bojovať o záchranu v druhej lige, keďže vo februári v bratislavskom NTC nečakane prehrali s Maďarskom.,aktualizované

Kerberová prvýkrát v tomto roku vo finále, čaká ju Pavľučenkovová

V druhom semifinálovom dueli zdolala Španielku Carlu Suarezovú Navarrovú takisto v dvoch setoch 7:6 (6), 6:1.

DAVIS CUP: Po druhom dni štvrťfinále znížili USA vedenie Austrálie

V sobotnej štvorhre uspeli Steve Johnson a Jack Sock nad domácimi Samom Grothom a Johnom Peersom.,aktualizované

Lotyška Ostapenková postúpila do semifinále v Charlestone

V piatkovom štvrťfinálovom stretnutí zdolala Dánku Caroline Wozniacku nasadenú ako piatu 6:2, 6:4.

Kerberová postúpila do semifinále turnaja WTA v Monterrey

V piatok zvíťazila nad Heather Watsonovou z Veľkej Británie dva razy 6:4.

DAVIS CUP: Austrália vedie po úvodných dvojhrách nad USA

Prvý bod získal pre protinožcov na ich domácej pôde Jordan Thompson, ktorý si poradil s Jackom Sockom v štvorsetovej bitke.

Na turnaji WTA v Charlestone skončila v 2. kole jednotka Keysová

V druhom kole si na zelenej antuke poradila s nasadenou jednotkou a krajankou Madison Keysovou po boji v troch setoch 4:6, 6:1 a 6:1.

Trojka Garciová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Monterrey

V 2. kole zdolala nasadená hráčka číslo tri Argentínčanku Nadiu Podoroskú 6:0 a 6:3.

Kristína Kučová prehrala v 2. kole dvojhry v Charlestone s Beguovou

Na zelenej antuke prehrala s desiatou nasadenou Rumunkou po trojsetovej bitke 6:2, 4:6, 6:7 (6).

Nemka Kerberová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Monterrey

V úvodnom kole zdolala Talianku Schiavoneovú 2:1 na sety.

Stosurová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Charlestone

Austrálska tenistka si v 2. kole poľahky poradila so Srbkou Jankovičovou 2:0 na sety.