Tenis

Djokovič je na čele rebríčka ATP, A. Zverev poskočil na 4. miesto

Najlepší slovenský singlista Martin Kližan si udržal 43. miesto, Jozef Kovalík je 86., Lukáš Lacko klesol zo 78. na 96. priečku.

Zverev ako Agassi: Po životnom triumfe ďakoval otcovi i Lendlovi

Nemecký tenista Alexander Zverev sa stal prvým tenistom od roku 1990, ktorý na ceste k titulu zdolal vo vyraďovacej fáze dvoch najvyššie nasadených hráčov. ,aktualizované

Zverev vyhral premiérovo v kariére Turnaj majstrov

Zápas trval 80 minút. Iba 21-ročný Zverev sa stal tretím Nemcom v histórii s víťazstvom na Turnaji majstrov. ,aktualizované

Mike Bryan a Jack Sock triumfovali vo štvorhre na Turnaji majstrov

V nedeľňajšom finále si poradil s francúzskou dvojicou Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut.

Djokovič a Zverev postúpili do finále Turnaja majstrov v Londýne

Zverev už s Djokovičom na turnaji hral, v skupine s ním prehral.

Herbert a Mahut do finále štvorhry na Turnaji majstrov v Londýne

Vo finále sa stretnú s americkým párom Mike Bryan - Jack Sock.

TENISTA ZVEREV POSTÚPIL DO FINÁLE TURNAJA MAJSTROV ATP

Federer tak v tomto roku nezíska jubilejný 100. titul na okruhu.,aktualizované

ATP: Djokovič zdolal Čiliča, v semifinále nastúpi proti Andersonovi

Pozrite si súhrn aktuálnych výsledkov turnaja majstrov ATP.

Zverev zdolal na turnaji majstrov Isnera a postúpil do semifinále

Dvadsaťjedenročný Nemec zdolal súpera za 82 minút. ,aktualizované

Thiem zdolal Nišikoriho na Turnaji majstrov, Anderson je v semifinále

Rakúšan sa v úvode zápasu dostal do vedenia 3:0, Nišikori pri svojom podaní znížil. Nasledujúce dve hry boli dramatické, hráči mali k dispozícii množstvo brejkbalov a oba gemy získal pre seba Thiem.,aktualizované

Djokovič má na Turnaji majstrov istotu semifinále, Čilič zdolal Isnera

Najvyššie nasadený hráč si v stredu v skupine Gustava Kuertena poradil s tretím nasadeným Nemcom Zverevom 2:0 na sety.,aktualizované

Bývalá svetová dvojka v tenise Radwaňská ukončila kariéru

Dvadsaťdeväťročná Radwaňská získala na okruhu WTA dvadsať titulov.

ITF za manipuláciu výsledkov suspendovala Diaza-Figuerou na dva roky

Víťaz piatich turnajov ITF vo dvojhre na nižšej úrovni Futures sa mal podvodu dopustiť na turnaji v Prahe v roku 2017.

Rainer Schüttler sa stane novým trénerom Angelique Kerberovej

Kerberová prekvapujúco ukončila v októbri spoluprácu s Wimom Fissettem, ktorý jej v uplynulej sezóne pomohol dostať sa späť medzi najlepšie hráčky sveta po neúspešnom roku 2017.

R. Federer bez väčších problémov zdolal Thiema na Turnaji majstrov

V prvom sete večerného stretnutia dominoval Federer, dvakrát prelomil podanie Thiema a vyhral 6:2.

Novým trénerom Kerberovej sa stal Schüttler

Kerberová ukončila v polovici októbra po jedenástich mesiacoch spoluprácu s belgickým trénerom Wimom Fissetteom.

Anderson s druhou výhrou na Turnaji masjtrov, Nišikori bol bez šance

Prvý set bol jednoznačne v réžii Andersona, za 23 minút viedol 5:0. V dramatickej šiestej hre stratil Nišikori svoj servis aj tretíkrát a inkasoval kanára.

DAVIS CUP: Česi nastúpia v kvalifikácii proti Holandsku v Ostrave

Ženy ČR odštartujú 9.-10. februára cestu za obhajobou titulu duelom proti Rumunsku.

FED CUP: Haggerty je za rozšírenie svetovej skupiny

V hre je aj finálový turnaj za účasti víťazných tímov z úvodného kola, ktorý by sa konal v apríli.

Vydreté víťazstvo: Zverev zdolal v Londýne Čiliča v dvoch tajbrejkoch

V prvom sete Nemec stratil podanie už v druhej hre, vzal si ho však späť čistou hrou v deviatom geme, keď jeho súper podával na víťazstvo v sete. ,aktualizované