Lyžiar Adam Žampa je víťazom FIS-ového slalomu na Novom Zélande

V stredisku Coronet Peak zvíťazil suverénnym spôsobom s náskokom 68 stotín pred Američanom Seppim Stieglerom. ,aktualizované

Hráčska asociácia a vedenie NHL sa nevedia dohodnúť na novej zmluve

Obe strany majú stále rozdielne pohľady na vec, hoci už na dohodu nezostáva veľa času.

Cyklista Contador sa po dopingovom prehrešku vracia na scénu

Predstaví sa na prestížnych pretekoch Vuelta a Espaňa, kde však Slovensko mať zástupcu nebude.

Košický obranca Slimák bude hosťovať v MHC Mountfield Martin

Hokejista do konca sezóny vymenil domáci HC Košice za martinský HMC MOuntfield.

Juniorky na ME vo volejbale majú ambíciu postúpiť zo skupiny

V tureckej Ankare na ne v skupine čakajú Belgičanky, Slovinky, Francúzsky, Srbky a Turkyne.

Po včerajšej výhre Slovenska ovládol dánske médiá pesimizmus

Slovensko síce na prvý pohľad vyzeralo ako rekreačný súper, Dáni však odchádzali s hlavou v smútku.

Litva v prípravnom zápase s Macedónskom prehrala 0:1

Generálka na úvodný zápas so Slovenskom hráčom Litvy nevyšla.

Po gólovom pôste prišli hody v Dánsku, Grigu potešili nováčikovia

Dali sme tri góly, vyhrali sme proti veľmi kvalitnému súperovi a to si treba ceniť, povedal Griga.

Paralympionička Basciová dostala trojmesačný trest za doping

Monica Basciová užila zakázanú látku tuaminoheptán. Všetky súťažné výsledky, ktoré dosiahla od 25. mája, jej anulovali.

Hokejista Simmonds predĺžil zmluvu o šesť rokov s Philadelphiou

Simmonds v uplynulom ročníku profiligy zaznamenal v drese letcov 28 gólov a 21 asistencií.

Slovenskí futbalisti vyhrali nad Dánskom 3:1 v prípravnom zápase

Duel bol obrazom dvoch dokonale odlišných polčasov, kým prvý patril Dánom, v druhom po mnohopočetných striedaniach už dominovali Slováci.,aktualizované

Basketbalistom štart kvalifikácie nevyšiel, v Estónsku prehrali 74:95

Slovákov teraz čaká päťzápasová domáca šnúra.,aktualizované

Arsenal súhlasil s odchodom van Persieho do Manchestru United

Okrem Manchestru United sa o služby van Persieho zaujímal aj úradujúci anglický majster Manchester City i taliansky šampión Juventus Turín.

Hokejová osemnástka riadne potrápila Kanadu, prehrala tesne 2:3

Mladí Slováci ešte štyri minúty pred koncom zápasu na prestížnom Memoriáli Ivana Hlinku v Piešťanoch viedli o dva góly. ,aktualizované

´Anjelky´odštartovali prípravu vo štvorici, Žirková naďalej otázna

Basketbalistky slovenského šampióna Good Angels sa v novej sezóne predstavia okrem domácej extraligy i v Európskej lige a premiérovo v spoločnej slovensko-maďarskej súťaži.

Cibulková aj Hantuchová skončili v Cincinnati v 2. kole

Dominika Cibulková skrečovala zápas s Češkou Hlaváčkovou. Daniela Hantuchová nestačila na Talianku Saru Erraniovú. ,aktualizované

Olympijský škandál nepoškvrní bedminton, tvrdí Lund

Osem bedmintonistiek vylúčili na olympijských hrách v Londýne z turnaja, pretože sa snažili v súboji prehrať, aby sa v nasledujúcej fáze stretli s príjemnejším súperom.

Futbalista Muamba dal na rady lekárov a ukončil kariéru

Muamba bol po kolapse v dueli FA Cupu na White Hart Lane 78 minút bez známok života.,aktualizované

Futbalová dvadsaťjednotka triumfovala na Memoriáli Lobanovského

Vo finále si mladí Slováci poradili s rovesníkmi z Čiernej Hory po dramatickom jedenástkovom rozstrele 7:6. ,aktualizované

Nadal sa odhlásil aj z US Open pre boľavé koleno

Nadal sa pre zranenie kolena nezúčastnil ani na olympijských hrách v Londýne, vynechal i turnaje Masters v Toronte a Cincinnati.