Kasatkinová sa stala víťazkou turnaja WTA v Moskve

Vo finále zdolala tuniskú kvalifikantku Jabeurovú v troch setoch.

Haraslín bol žolíkom Lechie Gdansk, gólom zariadil remízu v Gliwiciach

Slovenský reprezentant do 21 rokov má v tejto sezóne bilanciu dva góly a šesť asistencií.

Prvý Eskimák v NHL Tootoo ukončil kariéru

Tootoo sa do najlepšej hokejovej ligy sveta dostal v roku 2001, keď ho vo štvrtom kole ako číslo 98 draftoval Nashville

Goggiová si počas tréningu poranila členok, nestihne štart sezóny SP

Dvadsaťpäťročná Goggiová sa pripravovala na úvodné podujatie sezóny, ktorým je tradičný obrovský slalom v Söldene.

Jovič z Frankfurtu po päťgólovom galapredstavení: Som dokonale šťastný

Dvadsaťročný útočník sa v piatkovom dueli 8. kola nemeckej Bundesligy zaskvel piatimi gólmi, ktorými zariadil domáce víťazstvo 7:1 nad nováčikom Fortunou Düsseldorf.

Trentin triumfoval v 5.etape Gree-Tour Kuang-si, Baška v druhej stovke

Na čele priebežnej klasifikácie zostal Trentinov krajan Gianni Moscon.

Kafka myslel na hetrik, hernú pohodu priniesla spolupráca s Netíkom

Kafka je so štyrmi gólmi najlepší tipsportligový strelec v presilovkách, spoluprácu so skúseným krajanom si pochvaľuje.

Za ženský hokejový tím v ČR nastúpil chlapec, zápas skontumovali

Hráčky súpera si to však všimli a v 18. minúte rozhodca duel predčasne ukončil.

Čepelová sa prebojovala do finále turnaja ITF v Su-čou

V sobotnom semifinálovom dueli zdolala Ukrajinku Kalininovú v trojsetovom boji.

NBA: Butler doviedol Minnesotu k výhre, Warriors otočili duel s Utahom

Štvornásobný účastník Zápasu hviezd Jimmy Butler zaznamenal počas 36 minút 33 bodov.,aktualizované

NHL: Tuch podpísal s Golden Knights nový sedemročný kontrakt

Nový kontrakt vynesie 22-ročnému hokejistovi celkovo 33,25 milióna dolárov, v priemere tak ročne zarobí 4,75 milióna USD.

NHL: Florida zaknihovala prvé víťazstvo v sezóne, zdolala Washington

Zápas sa po divokej prestrelke skončil 6:5 po samostatných nájazdoch.,aktualizované

Bakoš pri debute v AHL asistoval, bodoval aj Černák

Bakoš mal smolu v predsezónnom kempe Bostonu Bruins, keď v jeho závere utrpel zranenie v dolnej časti tela. Po doliečení ho klub NHL poslal rozohrať sa na farmu do Providence.

Chen ovládol krátky program na Americkej korčuli

Druhý bol Čech Michal Březina, tretí Julian Zhi Jie Yee z Malajzie.

F1: Hamilton ovládol aj druhý tréning pred VC USA, Vettel dostal trest

Hamilton si v Texase môže zabezpečiť piaty titul majstra sveta. Stane sa tak v prípade, že získa o osem bodov viac ako Sebastian Vettel na Ferrari.

Neapol vyhral a znížil stratu na Juventus. Hamšík hral až v závere

Slovenský reprezentant sa objavil na ihrisku v Unidese až v 74. minúte, keď vystriedal Arkadiusza Milika.

Futbalisti AEK Atény prišli pre fanúšikov o tri body

Okrem toho zaplatí klub pokutu 73.250 eur a dva ligové zápasy odohrá bez divákov.