Náklady na olympiádu sa vyšplhali na 51 miliárd amerických dolárov.

Vettel odjazdil prvé kolá v novom monoposte RB9

Najrýchlejší čas zajazdil Španiel Felipe Massa.

Ťažký sneh spôsobil pád strelnice v Osrblí, súťaž žien presunuli

V úvodnej mužskej disciplíne 7. kola medzinárodného seriálu IBU Cup v Osrbí zvíťazil Švéd Ted Armgren.

Messi predĺžil kontrakt s Barcelonou do roku 2018

Argentínsky futbalista tak nasledoval príklady skúsenejších spoluhráčov.

Pre slovenských športovcov bola olympiáda v Kórei veľkým zážitkom

Slovenskí športovci si domov priniesli 17 medailí.

Futbalista Balotelli parkoval na zakázanom mieste

Kontroverzný taliansky futbalista napokon dostal pokutu za poistku.

EÚ chce lepšiu kontrolu nad finančnými transakciami vo futbale

Výsledky štúdie preskúma skupina odborníkov EÚ pre dobrú správu športu na svojom najbližšom aprílovom stretnutí.

Srbky proti Slovensku aj bez zranenej Ivanovičovej

Pre zranenie brušného svalstva vypadla z nominácie na zápas so Slovenskom aj srbská dvojka a ďalšia bývalá svetová jednotka Jelena Jankovičová. ,aktualizované

Čada sa upísal Slovanu na ďalších päť rokov

Generálny manažér HC Slovan Bratislava, Maroš Krajči prirovnal českého trénera k Alexovi Fergusonovi.,aktualizované

Pľuščenko vynechá svetový šampionát

Svetový šampionát sa uskutoční 13.-16. marca v Kanade. Pľuščenko musel v januári odstúpiť z majstrovstiev Európy v Záhrebe po obnovení zranenia chrbta v krátkom programe.

R. Kaliňák: Celý hokejový turnaj ZOH 2022 by mal byť na Slovensku

Kaliňák informoval, že oficiálnym sídlom hier by bol poľský Krakov a u nás by bolo okrem hokeja aj alpské či akrobatické lyžovanie a časť olympijskej dediny pre 1700 až 1800 športovcov.,aktualizované

Putin prepustil viceprezidenta Ruského olympijského výboru

Putin kritizoval Achmeda Bilalova, viceprezidenta národného olympijského výboru, po tom, ako sa zistilo, že výstavba skokanských mostíkov sa oneskorila a predražila.

Slovenskí hokejisti chcú v Nórsku vyhrať

Cesta do "mesta ropy", ako prezývajú Stavanger ležiaci na juhozápade krajiny, sa poriadne natiahla a zabrala slovenským hokejistom prakticky celú stredu.

Jágr 668. gólom rozhodol v Edmontone, vyrovnal 10. miesto Robitailla

Zdeno Chára je najvyťaženejší obránca NHL. Na ľade strávil 26:48 minút. ,aktualizované

Argentína zdolala Švédsko, Messi aj Ibrahimovič vyšli naprázdno

Okrem Messiho sa gólovo nepresadil na druhej strane barikády švédsky kanonier Zlatan Ibrahimovič, ktorý podľa dohody odohral len prvý polčas.

Hudáček a Lašák v Top Ten najkrajších gólov a brankárskych zákrokov

Bratislavský útočník skončil na 6. mieste za gól, ktorý strelil brankárovi HC Lev Praha Tomášovi Pöpperlemu vo štvrtom vzájomnom súboji na domácom ľade.

Slováci v Bruggách v prvom polčase prepadli, pozitívom debutanti

Pozitívom zápasu v Bruggách zo slovenského pohľadu boli vystúpenia debutantov Richarda Lásika z druholigovej talianskej Brescie a Róberta Maka z bundesligového 1. FC Norimberg.

Doloncová si proti Slovensku odkrúti debut v otcovom rodisku

Dvadsaťtriročná moskovská rodáčka má v prípade neúčasti zranenej srbskej jednotky Any Ivanovičovej šancu nastúpiť už v úvodných sobotňajších dvojhrách.

Nadal zvládol aj dvojhru, je vo štvrťfinále turnaja vo Viňa del Mar

Bývalá svetová jednotka mala problémy len v úvodnom sete

Slováci po vlažnom výkone prehrali v Belgicku 2:1

V 87. minúte vyrovnal mladý debutant v seniorskej reprezentácii Lásik na 1:1. V 90. minúte, po chybe v slovenskej obrane, zvýšil Mertens na 2:1.,aktualizované