Rím si poradil s Turínom

Domáci po prvom polčase viedli 2:0, no v druhom dovolili hosťom vyrovnať. Víťazný gól AS však strelil v 73. minúte útočník Stephan El Shaarawy.,aktualizované

Najlepšími plavcami Hájková a opäť Nagy

Galavečer sa konal pri príležitosti 100 rokov od založenia Československého plaveckého amatérskeho zväzu, SPF ju spoluorganizovala s Českým zväzom plaveckých športov.

Súťaž zručností vyhrali hráči Černyševovej divízie, Hudáček tancoval

Hráči bojovali spolu v piatich súťažiach. Najrýchlejším korčuliarom sa stal Dmitrij Kagarlickij z Dinama Moskva, súťaž brankárov vyhral Igor Bobkov z Avangardu Omsk.

Trenčín v príprave dvakrát zvíťazil, prehry Nitry a Trnavy

Nitra vysoko prehrala so Zlínom.,aktualizované

Slovenské futbalistky v prípravnom zápase v Turecku remizovali

Diváci nevideli žiaden gól.,aktualizované

Crystal Palace pomáha bezdomovcom, poskytlo im prístrešok

V Selhurst Parku majú k dispozícii postele, raňajky, teplú večeru a sociálne zariadenia.

Slovenské biatlonistky v štafetách 5. kola len s jedným výkyvom

Priebežné poradie na medzičasoch bolo v rozpätí dosť pozoruhodné, Slovenky sa pohybovali medzi 2. a až 16. miestom, aby sa nakoniec vďaka Kuzminovej posunuli na konečné šieste.

V oboch kategóriách dvojbobov najrýchlejšie nemecké posádky

Medzi ženami bola najrýchlejšia Stephanie Schneiderová s Ann-Christin Strackovou a medzi mužmi Francesco Friedrich s Thorstenom Margisom.

V Rogle triumfovali Coratti a Jörgová

Líderka SP medzi ženami Ochnerová finišovala na treťom mieste.

V biatlonovej štafete triumfovali Francúzky, Slovenky skončili šieste

Anastasia Kuzminová na poslednom okruhu vytiahla Slovensko zo 16. miesta.,aktualizované

Kriechmayr zvíťazil v zjazde vo Wengene

V priebežnom poradí zjazdu je po piatich podujatiach na čele Feuz, celkovému poradiu SP jasne dominuje Rakúšan Marcel Hirscher, ktorý v sobotňajšom zjazde neštartoval. ,aktualizované

Slovan na Malta Cupe postúpil do finále po výhre nad Mladou Boleslavou

Slovan položil základ k víťazstvu už v prvom polčase.

Nóri v šprinte zavŕšili víťazné double po triumfoch Fallovej a Kläboa

Medaile putovali do Nórska, Ruska a Švédska.

Do osemfinále Australian Open pustupujú Serena aj Djokovič

Ďalej idú aj šampiónka US Open Naomi Osaková, či ukrajinská víťazka Turnaja majsteriek Jelina Svitolinová.,aktualizované

Laco pokrstil maskota MS v hokeji ľadom: Vyzerá veľmi pekne

Presne dvanásť dní trvalo hľadanie mena pre medveďa, maskota MS 2019.

Coutinho sa do Liverpoolu nevráti, Klopp to rezolútne odmietol

Coutinho za "Blaugranas" nastupoval spočiatku pravidelne, ale momentálne dostáva na jeho poste viac príležitostí Osumane Dembele.

Alexander-Arnold predĺžil zmluvu s FC Liverpool až do roku 202

Obe strany sa dohodli na predĺžení súčasnej zmluvy, ktorá vyprší o pol roka.

UEFA predstavila oficiálnu loptu pre vyraďovačku Ligy majstrov

Lopta je od spoločnosti Adidas, je na nej zobrazená trofej pre víťaza a nápis Madrid 19.

Neuveriteľné, povedala Siebenhoferová po víťaznom double v Cortine

Češka Ester Ledecká obsadila ôsmu priečku (+1,26) a zaznamenala svoj druhý najlepší výsledok v kráľovskej alpskej disciplíne. Siedma bola v decembri 2017 v kanadskom Lake Louise.,aktualizované