Paralympijský stolný tenista Trávníček sa vrátil z MS s bronzom

V kategórii vozíčkarov TT4 postúpil do semifinále, kde prehral so svetovou dvojkou Turkom Abdullahom Özturkom 1:3.

Považanec gólmi zaskočil spoluhráčov: Mysleli si, že prekopnem tribúnu

Dvadsaťsedemročný stredopoliar najprv v 36. minúte poslal loptu zblízka do prázdnej bránky a v 73. minúte nádhernou strelou z priameho kopu do ľavého horného rohu stanovil konečný výsledok.

Gólového Dudu mrzí strata bodov: Mali sme to rozhodnúť v náš prospech

Slovenský futbalista má v tomto ročníku na konte šesť presných zásahov, lídrami poradia kanonierov sú sedemgóloví srbský mladík Luka Jovič z Frankfurtu a Španiel Alcacer Paco z Dortmundu.

Hádzanári SR na úvod kvalifikácie ME proti Maďarsku, chcú aspoň bod

Slováci budú v 7. kvalifikačnej skupine ešte okrem Maďarska a Ruska bojovať aj s Talianskom.

Kanoistika podržala SR na OHM, Luknárová s prvým individuálnym zlatom

Slovenská výprava sa z Buenos Aires vrátila v nedeľu popoludní, viedol ju Boris Demeter

F1: Ocon a Magnussen prišli o body z VC USA, porušili pravidlá

Kontrola po pretekoch dokázala, že Ocon mal väčší prietok paliva ako umožňujú pravidlá. Magnussen prekročil limit na množstvo paliva (105 kg), ktoré je možné spotrebovať počas jedných pretekov.

Stoch a Ďurica strelili v ČR víťazné góly, Slavia je na čele tabuľky

Stoch skóroval v drese Slavie Praha už v 3. minúte nedeľňajšieho duelu, keď technickou strelou z priameho kopu prekonal libereckého brankára Filipa Nguyena.

Na Rely Košice triumfoval Koči, získal titul majstra SR

Škvrnou na inak vydarenom podujatí bola nehoda českej posádky Vratko Kubík - Ivan Řihánek. Tí na svojom Peugeote 208 R2 vyleteli z trate a skončili v strome v blízkosti cesty.

Na Americkej korčuli zaznamenali dvojnásobný triumf Japonky

Z víťazstva sa vďaka najlepšej voľnej jazde tešila Satoko Mijaharová, druhá skončila Kaori Sakamotová.

Škriniarov Inter zdolal v derby AC, v nadstavení rozhodol Icardi

Inter tak natiahol šnúru ligových výhier na päť.,aktualizované

NBA: Denver zdolal Golden State, Curryho 30 bodov obhajcom nestačilo

Basketbalisti Denveru zdolali svojho súpera len o dva body.

NHL: Chicago prehralo s Tampou Bay, Buffalo otočilo duel v Anaheime

Gólom a dvomi asistenciami sa na triumfe Tampy podieľal Brayden Point.,aktualizované

Halepová na čele rebríčka WTA, Rybáriková vypadla z prvej päťdesiatky

Najlepšia slovenská singlistka Dominika Cibulková sa v najnovšom vydaní rebríčka posunula z 27. na 25. priečku.,aktualizované

F1: VC USA vyhral Räikkönen, Hamilton ešte neoslavuje piaty titul

Pre 39-ročného Fína to bol prvý triumf v sezóne a celkovo 21. v kariére.,aktualizované

Jendrišek skóroval pri výhre Xanthi nad Levadiakosom

Tridsaťjedenročný útočník rozhodol z jedenástky o triumfe FC Xanthi nad domácim Levadiakosom.

Makojev neuspel v repasáži na MS v zápasení

V repasáži sa Boris Makojev postavil proti Gwanukovi Kimovi z Kórejskej republiky

Rančík sa rozlúčil s kariérou: Už bol čas povedať si koniec

Pred nedeľňajším ligovým zápasom Interu Bratislava s MBK Rieker Com-Therm Komárno sa Rančík oficiálne rozlúčil s viac ako 20-ročným pôsobením pod deravými košmi.

TIPSPORTLIGA: Zvolen opäť vyhral, víťaznú sériu natiahol na 9 duelov

Pozrite si aktuálne výsledky nedeľňajšieho stretnutia 14. kola Tipsport Ligy.,aktualizované

Hertha remizovala s Freiburgom, Duda strelil šiesty gól v sezóne

Dudova gólová chvíľa prišla už v 7. minúte, keď si po krížnom centri do pokutového územia spracoval loptu a presnou strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre duelu.,aktualizované