Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte

Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi. Foto: TASR/AP

Zverenci trénera Zinedina Zidana zostali v tabuľke na treťom mieste, na druhé Atletico strácajú tri body, mestský rival má však zápas k dobru.

Madrid 19. apríla (TASR) - Futbalisti Realu Madrid iba remizovali v stredajšom domácom zápase 33. kola španielskej La Ligy s Athleticom Bilbao 1:1. Vzhľadom na priebeh stretnutia boli radi aj za bod, v 14. minúte poslal hostí do vedenia Inaki Williams, v 87. minúte sa postaral o deľbu bodov Cristiano Ronaldo, ktorý po strele Luku Modriča pätičkou predĺžil loptu do siete.

Zverenci trénera Zinedina Zidana zostali v tabuľke na treťom mieste, na druhé Atletico strácajú tri body, mestský rival má však zápas k dobru. Za vedúcou Barcelonou zaostáva Real priepastných 15 bodov. Bilbao je v tabuľke trináste.