Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava

Novak Djokovič postúpil do štvrťfinále turnaja v Cincinnati

Srbský tenista Novak Djokovič Foto: TASR/AP Photo

Venus Williamsová v osemfinále vyradila siedmu nasadenú Talianku Saru Erraniovú hladko 6:3, 6:0.

Cincinnati 17. augusta (TASR) - Srb Novak Djokovič postúpil do štvrťfinánle tenisového turnaja v Cincinnati, keď jeho osemfinálový súper Rus Nikolaj Davydenko po prvom prehratom sete 0:6 v ďalšom zápas vzdal.

dvojhra - osemfinále:

Novak Djokovič (2-Srb.) - Nikolaj Davydenko (Rus.) 6:0, 0:0-Davydenko vzdal, Miloš Raonič (Kan.) - Tomáš Berdych (5-ČR) 6:4, 2:6, 6:2, Stanislas Wawrinka (Švajč.) - 14-Kei Nišikori (14-Jap.) 6:3, 6:3, Marin Čilič (12-Chorv.) - Pablo Andujar (Šp.) 7:6 (4), 6:2

Venus Williamsová postúpila do štvrťfinále turnaja v Cincinnati

Americká tenistka Venus Williamsová postúpila na turnaji v Cincinnati do štvrťfinále. V osemfinále vyradila siedmu nasadenú Talianku Saru Erraniovú hladko 6:3, 6:0. Stretnutie Rusky Anastasie Pavľučenkovej s Dánkou Caroline Wozniackou prerušil po prvom sete 6:3 dážď.

dvojhra - osemfinálne:

Venus Williamsová (USA) - Sara Errani (7-Tal.) 6:3, 6:0, Anastasia Pavľučenková (Rus.) - Caroline Wozniacka (6-Dán.) 6:3- prerušené pre dážď