Liverpool so Škrtelom bez bodu, Chelsea doma iba remizovala

Clint Dempsey z Tottenhamu (vpredu) je faulovaný Martinom Škrtelom z Liverpoolu Foto: TASR/AP Photo

Na čele tabuľky zostal Manchester United po domácom víťazstve 1:0 nad West Hamom.

Londým 29. novembra (TASR) - Futbalisti FC Liverpool prehrali v stredajšom zápase 14. kola anglickej Premier League na ihrisku Tottenhamu Hotspur 1:2. V drese hostí odohral celý duel slovenský obranca Martin Škrtel a v 38. minúte videl žltú kartu.

Už šesť duelov v najvyššej súťaži čaká na víťazstvo Chelsea Londýn. Zverenci nového kouča Rafaela Beniteza tentoraz doma po nevýraznom výkone iba remizovali s Fulhamom 0:0. Remíza sa zrodila aj na ihrisku Evertonu, kde si domáci rozdelili body s Arsenalom po výsledku 1:1.

Na čele tabuľky zostal Manchester United po "chudobnom" domácom víťazstve 1:0 nad West Hamom gólom Robina van Persieho už z 1. minúty. United majú na čele jednobodový náskok pred mestským rivalom City, ktorý triumfoval 2:0 na pôde Wiganu.