Streda 29. máj 2024Meniny má Vilma

Futbalisti Sparty Praha zvíťazili nad Baníkom Ostrava 2:1

Ilustračné foto. Foto: TASR

Mladá Boleslav prehrala so Slováckom 0:1, o triumfe hostí rozhodol v 4. minúte Václav Jurečka. Slovenský obranca Andrej Kadlec hral za domácich do 63. minúty.

Praha 14. mája (TASR) - Futbalisti Sparty Praha bez slovenského reprezentanta Lukáša Haraslína zvíťazili v 3. kole nadstavbovej časti českej ligy v skupine o titul nad Baníkom Ostrava 2:1 a výrazne sa priblížili k zisku titulu. Na čele neúplnej tabuľky majú sedembodový náskok pred Slaviou Praha, ktorá odohrala o zápas menej. Oba góly "rudých" vsietil Veljko Birmenčevič. Sparte stačí k obhajobe ligového prvenstva získať dva body zo zvyšných dvoch kôl. Mladá Boleslav prehrala so Slováckom 0:1, o triumfe hostí rozhodol v 4. minúte Václav Jurečka. Slovenský obranca Andrej Kadlec hral za domácich do 63. minúty.