Ďurica a Bilovský prispeli k výhre Dukly Praha v Karvinej

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Plzeň v zostave s ďalšími Slovákmi Patrikom Hrošovským a Romanom Procházkom zvíťazila s Teplicami.

Praha 7. októbra (TASR) - Na čele tabuľky českej futbalovej ligy zostali aj po 11. kole hráči Slavie Praha. "Zošívaní" v nedeľu zvíťazili aj vďaka gólu Miroslava Stocha nad Příbramom 4:1.

Slovenský futbalista bol aj pri góle Frydrycha na 3:1, v 75. minúte však krásnou strelou z diaľky uzavrel skóre zápasu. Slavia má na čele tabuľky 27 bodov, rovnako ako druhá Plzeň.

Slovenskí futbalisti pomohli aj k víťazstvu Dukly Praha 2:0 na ihrisku Karvinej. Prvý gól strelil v 64. minúte z priameho kopu Ján Ďurica, druhý pridal v nadstavenom čase Frederik Bilovský.

Plzeň v zostave s ďalšími Slovákmi Patrikom Hrošovským a Romanom Procházkom zvíťazila s Teplicami 1:0.

Česko - 11. kolo:

FK Jablonec - 1. FC Slovácko 2:0 (2:0)

7. Jovovič, 38. Masopust

/J.Považanec odohral za domácich celý zápas/

MFK Karviná - Dukla Praha 0:2 (0:0)

64. ĎURICA, 90.+4 BILOVSKÝ

/J. Ďurica a I. Schranz odohrali celý zápas, F.Bilovský (všetci Dukla) nastúpil v 77. minúte, za domácich odohrali celý zápas Marek Janečka, David Guba nastúpil v 66. minúte, Ján Krivák v 80. minúte/

SFC Opava - Bohemians 1905 0:1 (0:0)

Gól:
68. Nečas, ČK: 47. Zapaláč

Viktoria Plzeň - FK Teplice 1:0 (0:0)

Gól:
60. Čermák

/P. Hrošovský odohral za domácich celý zápas, R. Procházka prišiel na ihrisko v 71. minúte./

Slavia Praha - FK Příbram 4:1 (3:1)