Piatok 10. máj 2024Meniny má Viktória

Arsenal Londýn doma šokujúco iba remizoval s Norwichom City

Arsenal Londýn - Norwich City Foto: TASR/AP

Päť minút pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal hosťujúci Steve Morison na konečných 3:3.

Londýn 5. mája (TASR) - Futbalisti Arsenalu Londýn zaváhali v boji o 3. miesto zaručujúce priamu účasť v skupine Ligy majstrov 2012/2013.

V jedinom sobotňajšom zápase anglickej Premier League totiž iba remizovali na vypredanom Emirates Stadium s Norwichom City 3:3.

Zverenci francúzskeho trénera Arsena Wengera po polčase prehrávali 1:2, no dvoma gólmi holandského kanoniera Robina Van Persieho otočili priebeh.

Päť minút pred koncom riadneho hracieho času však vyrovnal hosťujúci Steve Morison na konečných 3:3. "Gunners" sú tak v tabuľke tretí s 67 bodmi, štvrtý Tottenham a piaty Newcastle, majú o dva menej.

Zle sa skončil súboj aj pre francúzskeho obrancu domácich Bacaryho Sagnu. Ten si nezahrá na európskom šampionáte v Poľsku a na Ukrajine, pretože si zlomil nohu a musel trávnik opustiť na nosidlách už v 32. minúte.