Paulovič dvakrát asistoval, Mountfield však prehral s Kärpatom Oulu

Mountfield Hradec Králové však prehral v dueli F-skupiny s fínskym tímom Kärpät Oulu 3:4 po nájazdovom rozstrele.,aktualizované

Hádzanári Tatrana Prešov porazili bosniackeho súpera

Pozrite si výsledky stredajšieho zápasu 6. kola SEHA ligy.

Hokejisti Plzne zdolali HC'05 Banskú Bystricu až po predĺžení

Rozuzlenie prinieslo až 5-minútové predĺženie troch na troch počas presilovky hostí, keď sa v 63. min trafil do siete Kodýtek. ,aktualizované

Vedenie West Hamu suspendovalo trénera mládeže Phillipsa

Kouč prostredníctvom twitteru uviedol, že sa v sobotu zúčastnil na akcii aliancie The Football Lads. Aliancia protestovala proti tomu, že do Anglicka prichádzajú islamskí extrémisti zo Sýrie.

Poprad rozviazal zmluvu s Karlssonom, Bjalončík na hosťovanie do Nice

Dvadsaťpäťročný Karlsson odohral za kamzíkov šesť zápasov, v ktorých si pripísal na konto štyri trestné minúty a dve plusky.

Kontová postúpila do štvrťfinále v Moskve

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja WTA v Moskve.

Nadal prisľúbil Piquemu, že bude štartovať v zreformovanej súťaži

O držiteľovi šalátovej misy rozhodne finálový turnaj v Madride za účasti 18 tímov.

Tsitsipas postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Štokholme

Pozrite si aktuálne výsledky turnaja ATP v Štokholme.

Absolútnou víťazkou na MS v silovom trojboji sa stala Nemka Otterová

V drepe, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu zdvihla nemecká reprezentantka dovedna 605 kg, čo pri prepočte na jej vek (35 rokov) znamenalo do celkového hodnotenia 892,375 bodov.

Bayer Leverkusen dostal pokutu 5000 eur za správanie fanúšikov

Nemecký futbalový klub bude musieť pykať za chybu svojich fanúšikov.

TIPSPORT LIGA: Nitra získala kanadského centra Kerbashiana

Kerbashian hral v uplynulej sezóne v nižšej zámorskej súťaži ECHL, v drese Orlando Solar Bears nastúpil na 24 duelov a nazbieral 14 bodov (8+6).

Svitolinová si zabezpečila miestenku na MS WTA Tour v Singapure

Pomohli stredajšie prehry jej konkurentiek.,aktualizované

Shad Khan stiahol ponuku na kúpu štadióna Wembley

Majiteľ tímu amerického futbalu Jacksonville Jaguars ponúkal za londýnsky futbalový chrám 600 miliónov libier.

Predstavia sa aj ďalší domáci bojovníci.

AS Rím nastúpi proti CSKA Moskva bez Perottiho i Karsdorpa

Holandský obranca Karedorp, ktorý má problémy so stehnom, bude Rimanom chýbať desať dní.

Slovenskí kickboxeri odštartovali na ME domáci šampionát 4 víťazstvami

Na podujatí celkovo štartuje 521 športovcov z 36 krajín. Finálové súboje sú na programe v piatok, keď sa uskutoční aj hlavný galavečer, a sobotu.

Rusnák nemal nikoho na finálnu prihrávku: Tak som vystrelil

Dvadsaťštyriročný Rusnák sa stal po Mariánovi Zemanovi len druhým Slovákom, ktorý vo vzájomných dueloch dokázal streliť gól výberu Tre kronor.

LIGA NÁRODOV: Slovincom sa nedarí, tréner Kavčič skončil pri mužstve

Kavčič viedol národný tím od 4. decembra 2017.

Spartak Trnava neuspel s odvolaním na UEFA, proti Záhrebu bez divákov

Trest prišiel za správanie sa fanúšikov Spartaka v prvom stretnutí skupinovej fázy EL s Anderlechtom Brusel.