NHL

Montreal podľahol lídrovi súťaže Tampe Bay, Tatar dvakrát asistoval

Boston po dvoch prehrách zabral naplno v dueli s domácim Buffalom,aktualizované

Christiána Jaroša čaká mesačná absencia v NHL

Dvadsaťdvaročný obranca Christián Jaroš si zlomil prst a bude približne mesiac mimo hry.

NHL potrestalo Danaulta najvyššou možnou pokutou za surovosť

Hokejista Montrealu Phillip Danault sa v závere zápasu s Floridou dostal do pästného súboja s Aaronom Ekbladom, počas ktorého súpera surovo hodil o ľad.

Sekera zrejme vynechá aj celý január, vráti sa asi až po Zápase hviezd

Ešte pred pár dňami sa zdalo, že Sekerov návrat do súťažného diania je na spadnutie, redaktor Jason Gregor z OilersNation.com však optimizmus pribrzdil.

Backes dostal za zákrok na Colemana trojzápasový dištanc

Backes v tretej tretine trafil Colemana ramenom do tváre krátko po tom, čo krídelník hostí rozohral puk.

Tatar bodoval v NHL: Dvomi gólmi prispel k výhre Montrealu

V defenzíve Senators odohral 13 a pol minúty Slovák Christián Jaroš, ktorý v samom závere za rozhodnutého stavu absolvoval svoju prvú bitku v profilige. ,aktualizované

Brankár Montrealu Price je zranený, vynechá najbližší trip

Počas jeho absencie sa úlohy tímovej jednotky chopí Fín Antti Niemi, chrbát mu bude kryť Michael McNiven.

Guentzel predĺžil spoluprácu s Pittsburghom o ďalších päť rokov

Guentzel sa prebojoval do prvého tímu Penguins v priebehu ročníka 2016/2017, v ktorom napokon pomohol mužstvu k zisku Stanleyho pohára. S 13 gólmi sa stal najlepším strelcom play off.

NHL: Chára sa vrátil do zostavy Bostonu, Bruins prehrali s New Jersey

Zdeno Chára odohral za Boston 19:13 minút, pričom na súperovu bránku vyslal dve strely. ,aktualizované

McDavid, Matthews, MacKinnon a Ovečkin budú kapitánmi v Zápase hviezd

Lídrov jednotlivých tímov zvolili fanúšikovia, zvyšok hráčov určí oddelenie pre hokejové operácie NHL.

NHL: Chára by mohol za Boston hrať v noci na piatok proti New Jersey

Štyridsaťjedenročný obranca bude Bostonu k dispozícii najneskôr na novoročný duel Winter Classic 2019 s Chicagom Blackhawks.

NHL: Bobrovskij, Rielly a Kučerov hviezdami týždňa

Sergej Bobrovskij v štyroch stretnutiach dosiahol štyri víťazstvá, chytil 130 zo 134 striel.

NHL: Pánik prispel asistenciou k triumfu Arizony na ľade San Jose

Pre dvadsaťsedemročného krídelníka to bol trinásty bod (7+6) v prebiehajúcej sezóne. ,aktualizované

NHL: Karlsson dostal za úder do hlavy dvojzápasový trest

Dvadsaťosemročný bek vynechal už duel v noci na pondelok proti Arizone, ktorý Sharks prehrali 3:4 po predĺžení a nájazdoch. Nezahrá si ani vo štvrtkovom stretnutí s Anaheimom.

Dlhoročného hlásateľa Buffala Sabres odniesli cez zápas na nosidlách

Jeannerets pôsobí v Buffale od roku 1971. V roku 2012 ho uviedli do Siene slávy.

NHL: Pánik s gólom a asistenciou, bod si pripísal aj Halák

Pre Haláka to bolo dvanáste víťazstvo v ročníku. Ottawa v zostave s Christiánom Jarošom prehrala s Washingtonom 0:4.,aktualizované

NHL: Boston s Halákom zvíťazil nad Nashville

Pre Haláka to bolo dvanáste víťazstvo v ročníku.,aktualizované

Jaroš si pripísal asistenciu, no jeho Ottawa prehrala

V domácom drese zažiaril Taylor Hall, ktorý dal dva góly a pridal dve asistencie.,aktualizované

NHL:Provorova nepotrestajú za kontakt s rozhodcom vo štvrtkovom zápase

Dvadsaťjedenročný obranca vo štvrtkovom zápase NHL s Nashvillom ramenom drgol do čiarového arbitra, ktorý ho v druhej tretine sprevádzal na trestnú lavicu.

NHL: Halák víťazne proti Anaheimu, Marinčin s asistenciou

Toronto na domácom ľade zdolalo Floridu 6:1, jednou asistenciou k tomu prispel aj slovenský obranca Martin Marinčin. Bol to pre neho prvý bod v ročníku.,aktualizované

NHL: Golden Knights zapísali Paciorettyho na listinu zranených hráčov

Pacioretty odstúpil z pondelkového zápasu s Columbusom (0:1) pre bližšie nešpecifikované zranenie v dolnej časti tela.

NHL: Montreal s Tatarom podľahol Coloradu

Canadiens viedli od 6. minúty po presilovkovom góle Brendana Gallaghera, no domáci dokázali skóre otočiť.,aktualizované

NHL: Khaira dostal za krosček na Dunna dvojzápasový dištanc

Incident sa stal v tretej tretine utorkového súboja so St. Louis, v ktorom Blues triumfovali 4:1.

Chára prvýkrát po zranení s Bostonom trénoval, návrat je stále otázny

"Snažím sa každým dňom posunúť ďalej, uvidíme ako na tom budem po tomto prvom tréningu," povedal 41-ročný slovenský hokejista, ktorý utrpel zranenie ľavého kolena a vynechal už 16 zápasov.

NHL: Pánik nebodoval a jeho Arizona prehrala s NY Islanders

Slovenský útočník odohral 17:02 minúty a pripísal si štyri strely na bránku.,aktualizované

NHL: Halák s nulou proti Montrealu, dosiahol 45. shutout v kariére

V zápase proti svojmu bývalému klubu kryl všetkých 22 súperových striel a zaknihoval si tretie čisté konto v sezóne.,aktualizované

NHL: Brankár Crawford z Chicaga utrpel opäť otras mozgu

Rovnaké zranenie ho naposledy vyradilo z hry na niekoľko mesiacov.

NHL: V Philadelphii predčasne končí tréner Hakstol

Nahradil ho Chuck Fletcher.

NHL: Hviezdami týždňa útočníci Ovečkin, Scheifele a Eichel

Prvou hviezdou sa stal Ovečkin, ktorý v troch zápasoch strelil 7 gólov.

NHL: Vegas vyhralo na ľade Rangers

V druhom stretnutí vyhrala Carolina doma nad Arizonou 3:0. V drese hostí nechýbal slovenský útočník Richard Pánik.,aktualizované

NHL: Tampa Bay bez Černáka prehrala na ľade Winnipegu

Jets vyhrali piaty zápas v sérii, o ich triumfe rozhodol Mark Scheifele 42 sekúnd pred koncom predĺženia. ,aktualizované

NHL: Montreal zdolal Ottawu, jubilejné 600. víťazstvo pre Juliena

Toronto bez Martina Marinčina prehralo na ľade Floridy 3:4 pp, v drese Panthers sa hetrikom blysol Aleksander Barkov.,aktualizované

Obranca Bortuzzo predĺžil zmluvu so St. Louis o tri roky

Dvadsaťdeväťročný Bortuzzo strelil gól a pridal dve asistencie v dvanástich stretnutiach aktuálnej sezóny, svojej piatej v drese Blues.

NHL: Ovečkin s ďalším hetrikom, Halákov Boston prehral v Pittsburghu

Pozrite si aktuálne výsledky NHL.,aktualizované

NHL: Jaroš dohrá sezónu v Ottawe, klub mu oznámil, aby si hľadal byt

Dvadsaťdvaročný Jaroš, ktorý má dvojcestnú zmluvu, zažil úspešný prípravný kemp senátorov, súťažnú sezónu však začal na farme v Belleville.

NHL: Pánik s asistenciou, no jeho Arizona prehrala na ľade Buffala

Pre 27-ročného krídelníka to bola štvrtá asistencia v sezóne, v 27 zápasoch má na konte desať bodov (6+4).,aktualizované

NHL: Chára korčuľoval prvýkrát od novembrového zranenia kolena

Štyridsaťjedenročný Chára sa zranil 15. novembra v stretnutí na ľade Colorada Avalanche.

NHL: Chicago zvíťazilo nad Pittsburghom 6:3 a zastavilo sériu prehier

Prispel k tomu gólom a dvoma asistenciami Jonathan Toews, hosťom k zisku bodov nestačil ani hetrik Bryana Rusta, jeho druhý v profikariére.,aktualizované

Shattenkirk si poranil rameno, Rangers bude chýbať dva až štyri týždne

Dvadsaťdeväťročný Američan si poranil rameno a odstúpil v druhej tretine pri pondelkovej prehre jazdcov na ľade Tampy Bay Lightnings po tvrdom hite od J. T. Millera.

NHL: Arizona s Pánikom podľahla Columbusu, Tatarov Montreal s debaklom

Obhajca Stanleyho pohára Washington zdolal doma Detroit 6:2. Svojím 21. profiligovým hetrikom k výhre prispel kapitán Alexander Ovečkin.,aktualizované