NHL

Ottawa vymenila Duchenea do Columbusu

Obe akvizície Ottawy patria k mladým talentom.

NHL: Tatar strelil 20. gól v sezóne, St. Louis prehralo

St. Louis prišlo o 11-zápasovú šnúru víťazstiev. O jej pretrhnutie sa postarali hráči Dallasu, ktorí zdolali bluesmanov 5:2.,aktualizované

NHL: Boston opäť povolal Cehlárika, na farme bol len deň

Dvadsaťtriročný slovenský útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles.

NHL: Boston poslal Cehlárika na farmu do Providence

Dvadasťtriročný útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles.

NHL: Boston s Halákom a Chárom zdolal Vegas po samostatných nájazdoch

Bruins uspeli v siedmom stretnutí za sebou.,aktualizované

NHL: Coyle z Minnesoty putuje do Bostonu za Donata a výber v drafte

Coyle bol v hľadáčiku Bruins celú sezónu na pozíciu tretieho centra.

NHL: Tatar rozhodol o triumfe Montrealu, Černák bol treťou hviezdou

Dvadsaťosemročný krídelník sa presadil v 54. minúte a zaznamenal už 19. presný zásah v prebiehajúcej sezóne, dokopy má na konte 44 bodov.,aktualizované

NHL: Thornton po 8 rokoch s hetrikom, Chára dal gól

Ruský kanonier Nikita Kučerov si vylepšil štatistiky o päť kanadských bodov, keď k dvom gólom pridal tri asistencie.,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Kučerov, Tarasenko a Crosby

Prvou hviezdou sa stal Kučerov, ktorý v troch víťazných dueloch nazbieral 10 bodov (3+7).

NHL: Individuálne štatistiky: Na čele bodovania je Kučerov

Pozrite si individuálne štatistky v základnej časti zámorskej hokejovej NHL .,aktualizované

NHL: Tatar dvakrát asistoval, Montreal však prehral na ľade Floridy

Hokejisti Pittsburghu Penguins zvíťazili nad New Yorkom Rangers.,aktualizované

NHL: Anaheim vyradil dres Niedermayera s číslom 27

K slávnostnému vyveseniu Niedermayerovho dresu pod strop haly Honda Center prišlo v noci na pondelok pred zápasom s Washingtonom, v ktorom Anaheim zvíťazil 5:2.

Jaroš pomohol dvomi asistenciami k triumfu Ottawy, v akcii aj Cehlárik

Dvaja Slováci nastúpili proti sebe v Tampe. ,aktualizované

NHL: Pittsburgh nestačil na Calgary, Philadelphia zdolala Detroit

Hokejisti Calgary sa po sérii štyroch prehier vrátili na víťaznú vlnu.

Skromný Halák po 46. shutoute kariéry: Vždy je to o výkone celého tímu

Halák sa v historickom rebríčku vyrovnal ruskej legende Nikolajovi Chabibulinovi. ,aktualizované

NHL: Sekera si predĺži kondičný pobyt na farme, odohrá ďalšie 2 zápasy

Do kádra klubu NHL Edmonton Oilers by sa mohol vrátiť v budúcotýždňovom súboji proti Arizone Coyotes.

Suverénny líder súťaže z Tampy Bay deklasoval doma Dallas 6:0, v drese Lightning chýbal pre zranenie v dolnej časti tela slovenský obranca Erik Černák.,aktualizované

NHL: Pittsburgh zdolal Edmonton, Anaheim zvíťazil nad Vancouvrom

Penguins si upevnili ôsme miesto vo Východnej konferencii.,aktualizované

NHL: Malkin dostal trest na jeden zápas, nezahrá si proti Edmontonu

Útočníka Pittsburghu potrestali za potýčku s Michaelom Rafflom v pondelkovom stretnutí s Philadelphiou.

NHL: Cehlárik prispel gólom k triumfu Bostonu nad Chicagom

Ottawa v zostave s Christiánom Jarošom prehrala s Carolinou.,aktualizované

NHL: Pastrňák si pri páde zranil palec, Bostonu bude chýbať

Pastrňák v aktuálnej sezóne odohral 56 zápasov, v ktorých strelil 31 gólov a pridal 35 asistencií.

NHL: Washington aj vďaka štyrom bodom Kuznecova zvíťazil nad LA Kings

Kapitán Capitals Alexander Ovečkin strelil už 38. gól v sezóne a pripísal si aj dve asistencie.,aktualizované

NHL: Chicago a Delia sa dohodli na novej zmluve

Dvadsaťštyriročný gólman mal v jedenástich stretnutiach prebiehajúcej sezóny (6-2-3) úspešnosť zákrokov 92,3 percent a priemer inkasovaných gólov na stretnutie 2,98, informovala agentúra AP.

NHL: Los Angeles poslalo Thompsona do Montrealu

Tridsaťštyriročný Thompson nazbieral v 53 dueloch štyri góly a dve asistencie. Na konci prebiehajúcej sezóny mu vyprší kontrakt na 1,65 miliónov dolárov. Informovala agentúra AP.

NHL: Hviezdami týždňa Binnington, Bergeron a Strome

Prvou hviezdou sa stal gólman Binnington, ktorého úspešnosť zákrokov v troch víťazných stretnutiach bola 95,4 percenta s priemerom 1,31 inkasovaného gólu na zápas.

NHL: Boston doma zdolal Colorado po predĺžení, Halák chytil 35 striel

Tampa Bay potvrdila post lídra profiligy víťazstvom na ľade Floridy. ,aktualizované

NHL: Tréner Carlyle v Anaheime predčasne skončil

Hráčov povedie do konca sezóny generálny manažér klubu.

Černák skóroval pri výhre Tampy, Tatar pomohol Montrealu k bodu

Patrice Bergeron zas odohral 1000. duel v profilige.,aktualizované

NHL: Hokejisti Caroliny zvíťazili nad hráčmi New York Rangers

Hurricanes rozhodli v tretej tretine, v ktorej strelil víťazný zásah Warren Foegele a zvyšné dva góly padli do prázdnej bránky.,aktualizované

NHL: Colorado s ďalšou prehrou, Chicago vyhralo šiestykrát za sebou

Hokejisti Philadelphie Flyers prišli o osemzápasovú víťaznú sériu, keď v noci na piatok prehrali s Los Angeles Kings 2:3 po predĺžení a nájazdoch, v ktorých rozhodol Tyler Toffoli. ,aktualizované

NHL: Vo veku 75 rokov zomrel Andre Boudrias

Zástupcovia Montrealu Canadiens informovali, že skonal v utorok vo Whistleri, príčinu smrti nezverejnili.

NHL: Mikko Koivu ide na operáciu kolena, sezóna sa pre neho skončila

Zranenie si privodil v utorňajšom zápase s Buffalom, keď sa v prvej tretine tvrdo zrazil s útočníkom Tageom Thompsonom.

NHL: Boston s triom Slovákov prehral s NY Rangers po nájazdoch

V drese Bostonu zlikvidoval 36 striel slovenský brankár Jaroslav Halák. Jeho krajania a spoluhráči Zdeno Chára a Peter Cehlárik nebodovali.,aktualizované

Slovebský obranca Zdeno Chára bol najvyťaženejším hráčom Bruins. Na ľade strávil takmer 24 minút a na konto si pripísal dva plusové body.,aktualizované

NHL Toronto predĺžilo zmluvu s Matthewsom

Dvadsaťjedenročný Matthews odohral za Toronto 182 zápasov v základnej časti profiligy, v ktorých nazbieral 178 bodov za 97 gólov a 81 asistencií.

NHL: Sekera blízko k návratu, Edmonton ho poslal na krátko do AHL

V tejto sezóne NHL 32-ročný do hry ešte nezasiahol, keď si po tej minulej zranil achilovku. V Bakersfielde by mal stráviť 6 dní a tri zápasy, v prípade potreby je možné výpožičku predĺžiť o dva duely.,aktualizované

NHL: Pánikova Arizona prehrala v Dallase

Slovenský útočník v zápase nebodoval a zapísal si dva mínusové body, dve trestné minúty a tri strely. ,aktualizované

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Roslovic, Hart a Zibanejad

Zibanejad sa zaskvel štvorbodovým zápisom (3+1) v stretnutí s New Jersey, okrem toho si pripísal dve asistencie proti Tampe Bay.

NHL: Tatar prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu nad Edmontonom

V bránke Bostonu dostal pred Jaroslavom Halákom prednosť Fín Tuukka Rask, ktorý zaznamenal shutout, keď vykryl všetkých 24 striel Capitals.,aktualizované