NHL: Tatarov gól nezabránil prehre Detroitu

Boston so Zdenom Chárom zvíťazil v Edmontone, hoci sprvoti najprv prehrával.

,aktualizované

New York Rangers vymenili obrancu Holdena do Bostonu

Opačným smerom putoval takisto obranca Rob O'Gara a tretie kolo draftu 2018. T

Simmonds sa zranil. Philadelphii bude chýbať dva až tri týždne

Flyers na jeho miesto povolali Oskara Lindbloma z farmárskeho tímu Lehigh Valley z AHL.

NHL: Halák pri prehre Islanders s 27 zákrokmi, Chára sa tešil z výhry

Ottawa s Mariánom Gáboríkom prehrala na ľade Nashvillu 2:5, slovenský útočník zaznamenal počas 15:23 min. dva mínusové body.

NHL: Český brankár Mrázek sa sťahuje z Detroitu do Philadelphie

Dvadsaťšesťročný Mrázek kryl väčšinu sezóny v Detroite chrbát Jimmymu Howardovi a viac príležitostí začal dostávať až od polovice januára.

NHL: NY Islanders doma prehrali s Minnesotou, Halák kryl 27 striel

V bránke domácich stál slovenský reprezentant.

Hráčmi týždňa NHL sú Hischier, Raanta a Scheifele

Dvadsaťosemročný Fín Raanta zastavil v štyroch víťazných zápasoch s Chicagom, San Jose, Montrealom a Edmontonom 123 zo 126 striel a zaznamenal vyše 97-percentnú úspešnosť zákrokov.

NHL: Tatar bodoval pri prehre Detroitu, Winnipeg zdolal vysoko Floridu

Tatar bol pri prvom góle svojho tímu v 26. minúte, ktorý v presilovke dosiahol Anthony Mantha.

Smith-Pelly terčom rasistických poznámok, vedenie NHL to odsúdilo

Hokejový krídelník Devante Smith-Pelly z tímu Washington Capitals mal konflikt s fanúšikmi počas zápasu NHL s Chicagom Blackhawks.

V NHL hráči Philadelphie zvíťazili na ľade New Yorku Rangers

Philadelphia vyhrala 7:4.

NHL: Chicago rozdrvilo Washington a ukončilo dlhú sériu prehier

Chicago ukončilo osemzápasovú sériu prehier vo veľkom štýle, keď na domácom ľade rozstrieľalo Washington 7:1.

NHL: Calgary umiestnilo Hrivíka na listinu zranených hráčov

Dvadsaťšesťročný slovenský hokejista odohral v prebiehajúcej sezóne v drese Flames tri stretnutia bez bodového zápisu.

NHL: NY Islanders zvíťazili v Caroline na nulu aj bez Haláka

V bránke dostal šancu Nemec Thomas Greiss, ktorý zlikvidoval všetkých 45 striel Hurricanes a dosiahol prvý shutout v sezóne.

NHL: Backlund podpísal s Calgary novú šesťročnú zmluvu

Dvadsaťosemročný center sa v lete mohol stať voľným hráčom, keďže mu plynul posledný rok trojročnej zmluvy.

NHL: Gáborík v premiére za Ottawu 1+1, Halák v derby vygumoval jazdcov

Jeho tím zvíťazil v noci na piatok v zámorskej NHL nad Buffalom 3:2 po predĺžení.