< sekcia Kultúra

Na koncert Elánu vypravia z Bratislavy mimoriadny vlak

Ilustračná snímka Foto: TASR/Michal Svítok

Koncert sa uskutoční v piatok 13. októbra na Štadióne Antona Malatinského – City Arene v Trnave. Organizátori očakávajú 16.000 návštevníkov.

Trnava 8. októbra (TASR) – Na záverečnom koncerte skupiny Elán Živých nás nedostanú, ktorý bude v piatok 13. októbra na Štadióne Antona Malatinského – City Arene v Trnave, očakávajú organizátori 16.000 návštevníkov. Keďže ide o piatok popoludnie až večer, nie sú vylúčené problémy v doprave. Preto v rámci preventívnych opatrení dovezie fanúšikov kapely do Trnavy mimoriadny vlak.

"Bude vypravený zo stanice Bratislava – Hlavná stanica o 17.30 hodine. Lístok na tento vlak je možné zakúpiť si v sieťach MaxiTicket a Ticketportal. Späť do Bratislavy sa bude dať ísť bežným spojom s odchodom z Trnavy o 22.34 hodine, pričom na tento vlak je nutné si zakúpiť lístok na železničnej stanici alebo na stránke slovakrail.sk," informovala za organizátorov Andrea Čurná.

Ostatných návštevníkov organizátori upozorňujú, aby si vytvorili dostatočný časový predstih pri príchode do Trnavy i do City Areny. „Motoristom odporúčame využiť záchytné parkoviská v dotyku s centrom mesta, okrem nich bude k dispozícii bezplatne aj parkovisko ŽOS Trnava, Koniarekova 19,” dodala Čurná.

Koncert sa začne o 20. hodine, no brány štadióna sa otvoria už o 17. hodine. Priestor dostanú aj dve predkapely, o 17.30 hodine Everlong a o 18.30 hodine sa predstaví Seventh Weapon.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.