KHL

Spartak Moskva definitívne nebude bojovať o Pohár nádeje

O Pohár nádeje hrajú tímy, ktoré nepostúpili do play off KHL.

Slovan prehral s Medveščakom Záhreb 2:3

Slovanisti budú ďalej pokračovať v Pohári nádeje, v ktorom odohrajú minimálne dva duely v kvalifikačnom kole proti Dinamu Minsk. ,aktualizované

Dinamo Moskva nastúpi proti Lokomotivu, play off aj s 9 Slovákmi

Na súpiske celkového víťaza základnej časti Dinama Moskva figuruje aj momentálne zranený obranca Dominik Graňák.

Ufa zdolala Podolsk 3:2, Záborský s gólom a asistenciou

Admiral skompletizoval osmičku postupujúcich vo Východnej konferencii. ,aktualizované

Donbass Doneck možno neodohrá domáce zápasy v play off KHL

Ako informoval portál sportbox. ru, vedenie ruskej súťaže má obavy, či ukrajinskí organizátori vzhľadom na situáciu v krajine dokážu zaistiť poriadok a bezpečnosť fanúšikov a hráčov v hale Donbassu.

Minsk víťazne proti Rige aj vďaka gólom Lintnera so Surovým

Hokejisti Traktoru Čeljabinsk prehrali v dôležitom dueli o účasť v play off s Nižným Novgorodom 0:1.,aktualizované

Slovan prehral so Spartakom Moskva 0:3, diváci domácich vypískali

Závere patril najmä divákom, ktorí skandovali "na toto sa nedá pozerať" a "my chceme hokej" a húfne opúšťali tribúny.,aktualizované

Slovan doma prehral s Donbassom Doneck, play off si nezahrá

Slovan Bratislava nepostúpil do play off. Tím z Bratislavy skončil na 11. mieste a zahrá si o Pohár nádeje.,aktualizované

Slovan chce dohrať sezónu so cťou

Slovan tak nenadviaže na minulú sezónu, v ktorej sa ako nováčik prebojoval do vyraďovacej časti a v 1. kole vypadol na neskoršom šampiónovi Diname Moskva.

Šance Slovana na play off zhasli, zahrá si o Pohár nádeje

Víťazom základnej časti KHL sa stalo Dinamo Moskva.

Slovan zdolal Dinamo Minsk po nájazdoch a stále živí šancu na play off

Slovan odštartoval zápas dobre a už v 5. minúte sa ujal vedenia po góle Radivojeviča.,aktualizované

Dinamo Riga zdolalo Medveščak 5:1, s gólom Hossa aj Haščák

V zostave obhajcu Gagarinovho pohára chýbal slovenský obranca Dominik Graňák, ktorý sa zotavuje po zlomenine nohy. ,aktualizované

Hokejisti Švédska sú prvými finalistami, zdolali rivala z Fínska

Tri korunky" tak zostávajú jediným tímom, ktorý si drží v Soči stopercentnú bilanciu - všetkých päť svojich zápasov vyhral v riadnom hracom čase.

Slovan zvíťazil v príprave na ľade Komety Brno 3:2 po nájazdoch

Kolotoč KHL sa po olympijskej prestávke rozbehne opäť 26. februára, Slovan otvorí poslednú štvoricu duelov v základnej časti doma proti Dinamu Minsk.

Vůjtekovi k donominovaniu Šatana chýbal jeho alebo Chárov telefonát

Stupňoval sa na nás tlak a ja sám cítim, že trpí celý slovenský hokej, keď sa nevedia dohodnúť dve jeho osobnosti. Doteraz si každý hovorí svoju pravdu, povedal v Soči tréner Vladimír Vůjtek.

Ruský sen o zlate sa rozplynul, Ovečkin cíti prázdnotu

Rusi v Soči vôbec nepôsobili ako jednoliaty kolektív, diváci márne čakali na ich strojové kombinácie a gólové hody.

Rusi v Soči dohrali, v semifinále derby Švédsko - Fínsko

Zborná síce viedla po presnom zásahu Kovaľčuka, ale výber "Suomi" troma gólmi v rozpätí 16 minút otočil priebeh duelu. ,aktualizované

Slovan do boja o play off bez zmien, s novými zmluvami 14 hráčov

Medzi známymi menami, s ktorými sa vedenie Slovana dohodlo na novej zmluve, figuruje kapitán Milan Bartovič, ďalší útočníci Mário Bližňák a Andrej Šťastný či obranca Tomáš Mojžíš.

Iľja Kovaľčuk netrénoval, podľa trénera však nie je zranený

Útočník tímu KHL SKA Petrohrad bol jedným zo strelcov v samostatných nájazdoch a pomohol svojmu tímu k víťazstvu 1:0 po nájazdoch.

Slovensko odohrá proti USA tretí olympijský zápas, ešte neprehralo

Slovenskí hokejisti dnes nastúpia proti USA s odhodlaním pokračovať v sérii bez prehry.