< sekcia KHL

KHL: Minsk zvíťazil vďaka gólu v poslednej minúte

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Víťazstvo domácich 1:0 zabezpečil až v poslednej minúte predĺženia kanadský obranca Marc-Andre Gragnani.

Moskva 18. septembra (TASR) – Slovenský útočník Adam Liška sa bodovo nepresadil v drese Severstaľu Čerepovec na ľade Víťazu Podoľsk v stredajšom zápase KHL. Jeho tím s priebežným lídrom Západnej konferencie prehral 1:4. Čerepovec je momentálne na poslednej priečke.

Len jediný gól videli diváci stredajšieho duelu hokejovej KHL medzi Dinamom Minsk a Amurom Chabarovsk. Víťazstvo domácich 1:0 zabezpečil až v poslednej minúte predĺženia kanadský obranca Marc-Andre Gragnani.

V prvom stredajšom stretnutí KHL prehral Sibir Novosibirsk  na svojom ľade s Traktorom Čeľabinsk 1:2 po predĺžení. V dueli tímov Východnej konferencie dostal domáci tím do vedenia Dmitrij Sajustov, v druhej tretine vyrovnal druhý najlepší strelec hostí v aktuálnej sezóne Alexej Krušinin. O tom, že hostia budú napokon úspešnejší, rozhodol v predĺžení kanadský krídelník prvého útoku Traktoru Andrew Calof, ktorý využil presilovú hru svojho tímu.