Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Hokej

V repríze vlaňajšieho finále rozhodli domáci hokejisti o svojom triumfe v záverečnej tretine. ,aktualizované

Nitra deklasovala domáci Zvolen. Vyhrala 6:1

Rozhodujúca bola prostredná tretina, v ktorej Zvolen inkasoval štyri góly.

Žilina si odnáša tri body z Piešťan. Po výhre 3:2

Pre divákov bola najzaujímavejšia prostredná tretina, v ktorej videli štyri góly.

Martin využil štvorgólové vedenie. Skalicu porazil 4:3

Zápas si nenechal ujsť reprezentačný tréner Zdeno Cíger. ,aktualizované

Trenčín otočil v závere. V Poprade vyhral 2:1

Hokejisti Trenčína strelili oba góly v záverečnej tretine.

Chabibulin ukončil profesionálnu hráčsku kariéru

V budúcnosti by sa rád uplatnil ako manažér v klube KHL.

Zálešák sa opäť vrátil do Skalice

Tridsaťpäťročný útočník, ktorý začal túto sezónu v tíme účastníka anglickej EPIHL Swindon Wildcats, podpísal v piatok s tipsportligistom novú zmluvu.

Ölvecký opúšťa Trenčín

Do konca sezóny bude hrať za Vítkovice.,aktualizované

KHL: V budúcej sezóne možno pribudne do súťaže klub z Pekingu

O rozšírení súťaže do Číny polemizovali poprední funkcionári vo vedení ligy už dávnejšie.

Boston Bruins v noci na piatok síce viedli doma nad Coloradom 2:0, no po góle Matta Duchena v 47. minúte napokon podľahli Coloradu 2:3. ,aktualizované

Asistencie L. Hudáčka a Baranku, Örebro prehralo so Skellefteou 2:3 pp

Brat a spoluhráč Libora Hudáčka Július sledoval duel ako náhradný brankár zo striedačky.

Žilinčania zvíťazili nad hokejovým výberom Slovenska do 20 rokov 6:2

Zápas na bratislavskom štadióne Vladimíra Dzurillu mal zaujímavú predohru.

Záborský asistoval, Helsinki však podľahli Ässätu Pori 2:3

Prinášame výsledky štvrtkových zápasov fínskej Liigy.

Slovan bol herne i strelecky aktívnejší, Dinamu Minsk ale podľahol 1:2

Belasí zaznamenali už piatu prehru v rade a v tabuľke Západnej konferencie im patrí priebežná 12. priečka.,aktualizované

Meszárošov Sibir totálne vybuchol, Lacov prvý shutout v sezóne

Líder Východnej konferencie podľahol doma Amuru Chabarovsk 0:7.,aktualizované

Šatan zostaví výber Európy pre Svetový pohár 2016. Pomôže mu Bondra

Vedenie zámorskej NHL a hráčskej asociácie NHLPA vo štvrtok oznámili ďalšie mená, ktoré doplnia realizačný tím európskeho výberu.

Na víťazný gól Teddyho Purcella prihrával slovenský obranca Andrej Sekera. ,aktualizované

Pastrňák má prasklinu v chodidle, jeho návrat do NHL je v nedohľadne

V aktuálnej sezóne stihol nastúpiť na 10 duelov.

Duel Plzeň s Olomoucom v slovenskej réžii. Blysol sa Tomáš Mikúš

Oceláři Třinec s Tomášom Kopeckým, Vladimírom Draveckým a Petrom Hamerlíkom v bránke podľahli doma Dynamu Pardubice 0:1.

Do Česka dorazí svetový unikát. Bude sa hrať pod holým nebom

V rámci zápasu najvyššej domácej súťaže nastúpi začiatkom januára v rámci českého ´Winter Classic´ Kometa Brno proti Škode Plzeň.

NHL: NY Rangers zdolal Carolinu, St. Louis vyhralo na ľade New Jersey

Poskočili tak na druhú priečku tabuľky.,aktualizované

Čajkovského gól nepomohol, Sparta v osemfinále skončila

V drese Sparty hrali ďalší slovenskí hokejisti - obranca Juraj Mikúš a útočníci Andrej Kudra s Lukášom Cingeľom. ,aktualizované

Dacjukov návrat sa blíži, nastúpi možno už v piatok

Debut v novej sezóne NHL by po operácii členka mohol absolvovať už proti San Jose Sharks.

Keith je fit, nastúpi možno už cez víkend

Chicago môže Keitha z listiny dlhodobo zranených hráčov aktivovať v sobotu.

Ďalšia prehra belasých. Torpedo Nižnij Novgorod zdolal Slovan 5:3

Domácim vyšla výborne prvá tretina, v ktorej dokázali streliť tri góly, z toho dva v presilovkách. ,aktualizované

Skaličania podľahli Piešťanom 2:3

Záhorákom sa hra nedarila, veľa šancí si nevypracovali a ak sa aj dostali pred Rybára, brankár hostí ich vychytal. ,aktualizované

Lacova Astana vyhrala, Meszárošovi vyšla premiéra v drese Sibiru

Obranca Marek Ďaloga prispel asistenciou k triumfu AK Bars Kazaň nad Salavatom Julajev Ufa 3:2.,aktualizované

Takto vyzerá tabuľka hokejovej Tipsport Ligy po 19. kole

Na čele majú Zvolenčania šesťbodový náskok pred druhou Banskou Bystricou, ktorá zdolala doma Nitru 4:2.

Price sa tento týždeň ešte do bránky nevráti

V utorok to povedal tréner Canadiens Michel Therrien.

Dukla Trenčín si poradila s Martinom 3:2

Napriek dramatickému záveru sa už konečný výsledok nezmenil. ,aktualizované

Popradčania prehrali doma so Zvolenom 3:4

Necelé dve minúty pred koncom zápasu si Poprad vzal oddychový čas a stiahol z hry brankára. Záverečný tlak kamzíkov prerušili oddychovým časom i hostia a skóre sa už do záverečného hvizdu nezmenilo.

Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili nad Nitrou 4:2

Domácim stačilo niečo vyše sedem minút, aby trikrát rozvlnili sieťku.,aktualizované

Žilinčania na domácom ľade neskórovali, Košičanom podľahli 0:3

Domáci sa nedokázali hosťom vyrovnať aj kvôli nedisciplinovanosti, zbytočné vylúčenia ich zrážali dolu.,aktualizované

Tréner brankárov Barrasso skončil v Slovane, odchádza do Talianska

Barrasso odchytal v zámorskej NHL dlhých 19 sezón.

NHL: Lidström, Fiodorov, Pronger a Housley vstúpili do Siene slávy

Niekdajší ruský útočník Sergej Fiodorov nastúpil v profilige na 1248 zápasov, v ktorých nazbieral 1179 kanadských bodov.

Coyotes zastavili víťaznú sériu Anaheimu, v predĺžení rozhodol Bödker

Hostia prehrávali už 0:2, no aj vďaka dvom gólom nováčika Maxa Domiho otočili skóre na 3:2. ,aktualizované

Martin Škoula definitívne potvrdil koniec kariéry

Na pozícii obrancu odohral v NHL 776 zápasov, pripísal si v nich 196 bodov a 328 trestných minút.

Komisár NHL zvažuje účasť hráčov na zimnej olympiáde v Pjongčangu

Bettman dodal, že vedenie ligy musí zvážiť aj potenciálny prínos a záväzok účasti hráčov na olympiáde v Pekingu v roku 2022.

Samir Saliji sa po dvoch sezónach vrátil do Piešťan

Uplynulý ročník strávil v prvoligovom Bardejove, v najvyššej domácej súťaži predtým hral okrem Nitry aj za Duklu Trenčín a Žilinu.