Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Hokej

Tipsport Liga: Hráčmi týždňa sa stali Paukovček, Tomek a Tománek

Najlepším hráčom týždňa pred decembrovou reprezentačnou prestávkou sa stal Paukovček.

Peter Ölvecký po mesiaci skončil vo Vítkoviciach

Vedenie Vítkovíc tak bude naďalej hľadať adekvátnu náhradu za Rostislava Olesza.

Lašák sa blysol čistým kontom a Liberec zdolal Litvínov

Mountfield HK triumfoval na ľade Olomouca 2:1 vďaka víťaznému presnému zásahu Rastislava Deja, ktorým prekonal svojho krajana Branislava Konráda.

Banská Bystrica bez problémov vyhrala v Piešťanoch 5:2

Mužom zápasu bol Lukáš Hvila, ktorý zaznamenal dva góly a jednu asistenciu.

Susedské derby bolo chudobné na góly. Žilina vyhrala v Martine 1:0

Hrdinom zápasu bol Kolena, ktorý sa ako jediný zapísal do streleckej listiny.

Zvolen si pripíše dva body. Po výhre nad Trenčínom po nájazdoch

Trenčín si odváža bod zo Zvolena vďaka skvelému výkonu brankára a obrany.

Po zemetrasení v hokejovom Poprade sa na domáci zápas kamzíkov s poslednou Skalicou prišla pozrieť necelá tisícka skalných divákov.

Prinášame výsledky a zostrihy najlepších akcií sobotňajších zápasov NHL. ,aktualizované

NHL: Chárov Boston zdolal Floridu 3:1

Slovenský obranca Zdeno Chára strávil na ľade 23:25 minút a raz vystrelil na bránku.,aktualizované

AHL: Pánik strelil víťazný gól Toronta Marlies, bodoval aj Hrivík

V nočných dueloch sa zo slovenských hokejistov predstavil aj Marko Daňo, ktorého vedenie Chicaga len v piatok preradilo späť na farmu do Rockfordu.

Krídelník Detroitu zvýšil na ľade New Jersey presnou strelou v 37. minúte na 2:0 pre svoj tím, no Red Wings dosiahnutý náskok neudržali.,aktualizované

Brejčákov Davos rozstrieľal Réwayov Fribourg 9:1

Fribourg zaznamenal už šiestu prehru v rade, z uplynulých 16 duelov v najvyššej domácej súťaži vyhrali iba tri.

Slovan s piatou prehrou v rade. Jaroslavľu doma podľahol o gól

Jediný gól strelil Gochorov v úvodnej tretine.,aktualizované

Lacova Astana prehrala vo Vladivostoku, Petrohrad zdolal Magnitogorsk

Slovenský brankár Ján Laco naskočil do zápasu v 41. minúte za stavu 1:5 .,aktualizované

Zvolen vyhral v Nitre. Zápas otočil troma gólmi za štyri minúty

Úvodný gól padol už v prvej minúte.

Poprad zabral v Trenčíne. Vyhral 4:2

Popradčania ešte ráno ani poriadne nevedeli, či do Trenčína vycestujú a zápas sa pre nich začal vyvíjať zle.

Banská Bystrica pretrhla víťaznú šnúru Košíc. Oceliarov zdolala 3:0

O osude zápasu rozhodla prostredná tretina.,aktualizované

Žilina zdolala na domácom ľade Piešťany. Po nájazdoch

V nich sa ako jediný presadil gólom domáci Škoda a rozhodol o výhre vlkov.,aktualizované

Marko Daňo sa sťahuje z NHL späť na farmu

V trinástich vystúpeniach za Blackhawks od začiatku novembra si na konto pripísal jeden gól a jednu asistenciu, jeho priemerný čas strávený na ľade bol pod desať minút.

Obranca Tomáš Slovák novou posilou Třinca

Tomáš Slovák sa v třineckej kabíne stretne s ďalšími štyrmi krajanmi - brankárom Petrom Hamerlíkom a útočníkmi Vladimírom Draveckým, Tomášom Kopeckým a Radoslavom Tyborom.

Banská Bystrica angažovala kanadského útočníka Basta

26-ročný center sa predstaví fanúšikom už v piatkovom domácom zápase 29. kola Tipsport Ligy proti úradujúcemu majstrovi z Košíc.,aktualizované

Zemetrasenie v Partizane Belehrad, odstúpila celá správna rada

V piatok to oznámil generálny riaditeľ Partizanu Miloš Vazura.

J. Hudáček inkasoval sedem gólov, Örebro nestačilo na HV 71

Jeho brat a spoluhráč Libor Hudáček si odsedel dokopy štyri minúty.

Mladí Slováci prehrali v príprave s Nemeckom 3:5

Zverenci trénera Bokroša sa najbližšie predstavia v nedeľu na ľade Trnavy.

Astana prehrala vo Vladivostoku 2:4, Laco mal 31 zásahov

Amur Chabarovsk triumfoval nad Avangardom Omsk 2:0, dosiahol osemnáste víťazstvo v sezóne a v tabuľke Východnej konferencie poskočil na desiate miesto.,aktualizované

Záborský gólom prispel k výhre IFK Helsinki nad TPS Turku

Dvadsaťosemročný útočník v oslabení skóroval do prázdnej bránky súpera.

Situáciou v popradskom klube sa bude zaoberať správna rada

Primátor Jozef Švagerko zároveň potvrdil, že ak čo i len jedno z vysvetlení spomenutých bodov vyhodnotí ako nedostatočné, je pripravený na radikálny krok.,aktualizované

Zranený brankár Columbusu Bobrovskij vynechá tri týždne

Bobrovskij sa zranil v utorkovom zápase proti Los Angeles Kings.

Belasí padli štvrtýkrát v rade, Slovan podľahol Soči 4:5

Pod prehru Slovana sa aj dnes podpísali nevyužité presilovky a defenzívne zaváhania. ,aktualizované

V 23-člennej nominácii je trio nováčikov Valent, Kubka a Holovič

Vedenie reprezentácie zorganizovalo pred oznámením konečnej nominácie dva prípravné kempy.

Montreal poslal trápiaceho sa Siomina na farmu

Kedysi 40-gólový strelec išiel v posledných rokoch výkonnostne dole.

NHL: Rodina Montadora žaluje profiligu, podľa nej zanedbala prevenciu

Montadora našli mŕtveho v jeho dome v Mississauge iba desať mesiacov po odchode z hokejovej scény.

Majster z Košíc má prvé miesto na dosah, Lelkeš: Toto sme potrebovali

Východniari potvrdili výbornú formu a s Nitrou si pripísali cenné víťazstvo.

Košice vymenili Sojčíka do Trenčína, opačným smerom Mikuš

Mikuš už v Košiciach pôsobil v sezóne 2009/2010, keď sa podieľal na zisku druhého z trojice titulov zlatého hetriku.

Bývalý obranca Slovana Mojžíš bude hrať za Liberec

Tridsaťtriročný Mojžíš pôsobil v Slovane v sezónach 2012/2013 a 2013/2014. V NHL obliekal dresy Vancouveru, St. Louis i Minnesoty

NHL: Dupuis ukončil kariéru, dôvodom sú krvné zrazeniny

Dupuis odohral v profilige 871 zápasov, v ktorých nazbieral 190 gólov a 219 asistencií.