Hokej

Trénerom prvoligových Michaloviec bude Miroslav Ihnačák

V trénerskej kariére Miroslava Ihnačáka je to už štvrtýkrát, čo sa ujíma postu trénera Michaloviec.

Reprezentačnému výberu spríjemnilo plavbu slnečné počasie.,aktualizované

Američania sa mohli oprieť o góly obrancov, do streleckej listiny sa zapísali hneď traja. Istotou ovplýval brankár Mike Condon, ktorý zaznamenal 19 úspešných zákrokov.,aktualizované

Česi nedali Nórom šancu, Vůjtekovi zverenci zvíťazili vysoko 7:0

Hokejoví reprezentanti ČR predvádzali sebavedomý výkon, súpera nepúšťali do vážnejších príležitostí a aj za výrazného náskoku mali snahu pridať ďalšie góly.,aktualizované

Kafka a P. Mikuš prestupujú do Banskej Bystrice, Gründling zostáva

Český útočník Petr Kafka sa pod Urpín vracia po ročnom pôsobení v českej extralige.

Slováci v Česku menia dresy:Špirko mieri do Třinca, Jánošík do Liberca

Špirko bol v prípravnom období pred sezónou 2015/2016 v kádri Slovana Bratislava, Jánošík bol v sezóne 2014/2015 hráčom HC Košic.

Čišovi v boji s chorobou môžete pomôcť aj vy prostredníctvom dražby

Aktuálne je na svete ďalšia charitatívna akcia na podporu chorého slovenského futbalistu pod názvom Hokejové srdce pre Čiša.,aktualizované

Sersen a Šťastný sa budú zotavovať mesiace, lekár riešil aj Marcinka

Priznám sa, že toľko zranení v krátkom slede som ešte nezažil, konštatoval lekár hokejovej reprezentácie.,aktualizované

Máme šancu na postup? Toto sú možné scenáre

Slovákom aktuálne patrí v tabuľke so šiestimi bodmi tretia priečka za vedúcim Fínskom.,aktualizované

Zimný štadión v Poprade možno pomenujú po hokejistovi Antonovi Babonym

O premenovanie a umiestnenie pamätnej tabule požiadalo Svetové združenie bývalých politických väzňov.

V siedmom rozhodujúcom súboji 2. kola play off triumfovali na ľade Dallasu Stars presvedčivo 6:1 a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy. ,aktualizované

Fíni zdolali Maďarov 3:0. Outsider odolával skoro dve tretiny

V zápase sa blysol maďarský brankár Adam Vay, na ktorého sa valil jeden útok za druhým. ,aktualizované

Švédsko si poradilo s Kazachstanom. Hetrikom sa blysol Nyquist

Tri korunky si vypravovali rozhodujúci náskok v prvých dvoch tretinách, keď strelili šesť gólov.,aktualizované

Slováci premárnili dvojgólové vedenie. Hráči hovoria o mentalite

V stredajšom dôležitom dueli B-skupiny neudržali sľubný dvojgólový náskok a po ťažko vysvetliteľnom kolapse v tretej tretine prehrali s Bieloruskom 2:4.,aktualizované

ĎALŠIE STRATY: Sersen má zlomenú nohu. Slováci prišli aj o Šťastného

Sersen podstúpil operáciu. Andrej Šťastný absolvoval vyšetrenie magnetickou rezonanciou, ale je isté, že vo štvrtok pocestuje domov.,aktualizované

Dusná atmosféra v dueli s Bielorusmi. Cíger priznal hádky medzi hráčmi

Slováci prehrali dobre rozbehnutí zápas s Bielorusmi, keď stratili v záverečnej tretine dvojgólové vedenie.

Švajčiari v gólovej prestrelke zdolali Lotyšov

Lotyši zaknihovali tak štvrtú prehru na šampionáte a v A-skupine sú poslední.,aktualizované

Slováci nezvládli tretiu tretinu s Bieloruskom, štvrťfinále je otázne

Zverencov trénera Zdena Cígera po dnešnej prehre čaká dvojdňová pauza.,aktualizované

ONLINE: Slovensko vo štvrtom zápase na MS prehralo s Bieloruskom 2:4

Zápas B-skupiny na MS 2016 v ľadovom hokeji medzi slovenskou a bieloruskou reprezentáciou sme priniesli ONLINE.,aktualizované

Brankár Laco novou posilou Chomutova

Naposledy obliekal Laco dres kazašského Barysu Astana, s ktorým sa dohodol na ukončení spolupráce.

Proti Bielorusom nastúpime so siedmimi obrancami, mimo súpisky Jaroš

Marko Daňo, ktorý potvrdil svoj štart po dopoludňajšom rozkorčuľovaní, sa zaradil späť na krídlo prvej formácie k Martinovi Réwayovi a Martinovi Bakošovi.

Zranený Hrnka odchádza z MS s dobrými pocitmi, baranicou a matrioškou

Hrnka sa zranil v utorňajšom dueli s Nemeckom, v ktorom Slováci podľahli lepšie korčuľujúcemu súperovi 1:5. ,aktualizované

Dánsky hokejista Jensen po otrase mozgu na turnaji skončil

V zápase A-skupiny v Moskve ho na začiatku tretej tretiny tvrdo narazil na mantinel kapitán Helvétov Andres Ambühl.

Česi po Židlickom nesiahnu, proti Nórom pôjde do brány Furch

V mužstve panuje dobrá nálada, Česi vedú tabuľku s 8 bodmi, v stredu absolvovali tímové fotenie.

Skvelá správa pre Rusov, na domácom šampionáte ich posilní Ovečkin

Okrem neho povolali do národného tímu aj jeho spoluhráčov z Washingtonu Capitals Jevgenija Kuznecova a Dmitrija Orlova.,aktualizované

ŠTATISTIKY UKÁZALI: V presilovkách sú Slováci na MS zatiaľ najhorší

Slovenský brankár Július Hudáček je druhý v poradí úspešnosti zásahov a tretí v priemere inkasovaných gólov na zápas.

ZMENA: Proti Bielorusom nastúpime aj s Daňom, do bránky ide J. Hudáček

Zápas sa začína o 15:15, prinesieme ho ONLINE. ,aktualizované

V šiestom dueli 2. kola play off vyhrali nad Washingtonom 4:3 po predĺžení, keď o ich triumfe rozhodol v 67. minúte Nick Bonino.,aktualizované

Maďarsko prehralo na MS v hokeji s Francúzskom 2:6, hetrik S. Treillea

Francúzi sa v zápase rozbiehali pomaly, v prvej tretine boli Maďari dlhý čas aktívnejším tímom.,aktualizované

Kazachstan podľahol Nórsku 2:4. Vikingovia sú v A-skupine už štvrtí

Hráči Kazachstanu odohrajú ďalší zápas už v stredu o 19.15 SEČ proti Švédom, Nóri sa vo štvrtok o 15.15 pokúsia prekvapiť rozbehnutých Čechov.,aktualizované

V stretnutí, ktoré sa skončilo výsledkom 9:5, si ruský prezident zapísal tri kanadské body za gól a dve asistencie.

Sklamaný Sekera: Nemcom sme nestíhali, vo všetkom boli rýchlejší

Slováci po bezduchom výkone prehrali vo svojom treťom vystúpení v B-skupine MS hladko 1:5.

Slovenský tímový duch vyhasol, Cígera nahnevali odovzdanosť a ticho

Hráči musia na bezkrvný výkon podľa kouča zabudnúť sami a vrátiť sa k prejavu z uplynulého víkendu.

Krutá nemecká facka. Marinčin: Začali sme lietať, vyzeralo to strašne

Výkon slovenských hokejistov v utorňajšom súboji MS sa oproti predošlým odohratým duelom otočil o 180 stupňov a po prehre 1:5 je jasné, že o postup do štvrťfinále budú musieť ešte tuho bojovať.

Nemecku pomôže na šampionáte aj Greiss

Greiss skončil s Islanders v druhom kole play off, keď ostrovania prehrali s Tampou Bay Lightning 1:4 na zápasy.

Švajčiari otočili z 0:2 a Dánov zdolali 3:2 po predĺžení

Dáni chceli proti dovtedy nevýrazným Švajčiarom potvrdiť účasť v prvej štvorke A-skupiny. ,aktualizované

Cehlárika gól potešil, no debut si predstavoval inak: Chýbal pohyb

Nemci v utorok prekorčuľovali Slovákov, ktorí si po dvoch výhrach zapísali v Petrohrade prvú prehru.

Pre Hrnku sa šampionát skončil, so zraneným ramenom musí pod nôž

Tréner Zdeno Cíger prišiel v treťom zápase na šampionáte o druhého hráča. Na duel s Nemeckom totiž nenastúpil Marko Daňo pre zranenie slabín.,aktualizované

Po slabom pohybe prvá prehra Slovákov. Cíger: Nezaslúžili sme si výhru

Jediný slovenský gól v zápase proti Nemecku strelil pri premiérovom štarte na svetovom šampionáte Peter Cehlárik.,aktualizované

ONLINE: Slovensko v treťom zápase na MS prehralo s Nemeckom 1:5

Zápas B-skupiny na MS 2016 v ľadovom hokeji medzi slovenskou a nemeckou reprezentáciou sme priniesli ONLINE.,aktualizované