Hokej

NHL: Bakošov návrat sa blíži, už trénoval so spoluhráčmi z Bostonu

Dvadsaťosemročný útočník sa vo štvrtok zúčastnil na predzápasovom rozkorčuľovaní medveďov, pričom mal na sebe dres upozorňujúci, že sa ešte má vyhýbať kontaktom.

TIPSPORT LIGA: HK Nitra je už bez Kanaďana Mychana, mieri do Dánska

Už bývalý hráč HK Nitra odohral v sezóne 2018/2019 päť zápasov, v ktorých získal dva body za asistencie.

NHL: Watsonovi znížili trest za domáce násilie na 18 zápasov

Útočník Nashvillu sa tak namiesto 3. decembra bude môcť vrátiť do zostavy Predators už 15. novembra.

KHL: Brust sa upísal Červenej hviezde, možno si zachytá v Bratislave

Tridsaťpäťročný veterán sa vracia do KHL po ročnej prestávke.

NHL: Hráči Bostonu zdolali Edmonton, Halák si pripísal 25 zákrokov

Kapitán Zdeno Chára odohral za Bruins vyše 23 minút a nebodoval. Na strane Oilers pre zranenie absentoval ďalší slovenský obranca Andrej Sekera.,aktualizované

Hokejisti MAC Budapešť vyhrali nad HK Orange 20 vo vloženom zápase

Domáci otvorili skóre už v 8. minúte, keď Klempa úspešne zakončil prečíslenie dvoch proti jednému.

ĎALŠIA VÝHRA: Slovan po predĺžení zdolal Avantgard Omsk

Zverenci Vladimíra Országha sa posunuli na predposledné 11. miesto tabuľky Západnej konferencie. ,aktualizované

KHL: Vedenie súťaže potrestalo funkcionárov Vladivostoku za dlhy

Dlhy klubu voči hráčom sa ku štvrtku vyšplhali na 102,8 milióna rubľov.

ĎALŠIA KRITIKA: Kto nesúhlasí s novým logom na hokejových dresoch SR?

Podľa vyhlásenia tajomníka katedry Jána Vala ide podľa nich o logo, ktoré z odborného heraldického hľadiska nemožno charakterizovať inak ako deformáciu štátneho znaku, čo považujú za neprípustné.

V Poprade exhibícia legiend. Predstavia sa Šatan, Handzuš i Lašák

Exhibičný duel sa bude konať pri príležitosti 100. výročia vzniku Československej republiky.

NHL: Päťbodový Voráček režíroval triumf Philadelphie, Pánik asistoval

Richard Pánik počas 19 a pol minúty na ľade vyslal na bránku súpera štyri strely a okrem asistencie si pripísal aj mínusový bod.,aktualizované

AHL: Studenič opäť skóroval, pomohol gólom k víťazstvu Binghamtonu

Skalický odchovanec rozbieha svoju prvú sezónu v zámorskej AHL, doteraz pôsobil v juniorskej OHL. ,aktualizované

NHL: Český útočník Kovář skončil v NY Islanders

Potenciálni záujemcovia majú 48 hodín na to, aby si Kovářa stiahli z listiny.

Godla nezabránil prehre KalPy Kuopio so SaiPou 3:4 po nájazdoch

Pozrite si aktuálne výsledky fínskej hokejovej ligy.

KHL: Jekaterinburg vyhral v Magnitogorsku, naďalej je bez straty bodu

Hokejisti Avtomobilistu Jekaterinburg tak triumfovali aj vo svojom 16. dueli v sezóne.,aktualizované

NHL: Kovaľčuka prvý gól nepotešil: Preferujem víťazstvá pred gólmi

Toronto bez slovenského obrancu Martina Marinčina uspelo v prestrelke v Dallase 7:4.,aktualizované

KHL: SLOVAN VYHRAL V NOVOSIBIRSKU, prerušil sériu prehier

Napriek výhre však belasí zostali na chvoste tabuľky Západnej konferencie.,aktualizované

NHL: Luongo si poranil koleno, Floride bude chýbať 2-4 týždne

Dôvodom je zranenie pravého kolena, ktoré utrpel v zápase proti Tampe Bay.

Zápas rozhodla prvá formácia Bostonu, Patrice Bergeron si pripísal hetrik a pridal asistenciu, David Pastrňák mal bilanciu 2+2. ,aktualizované