Hokej

NHL: Začal sa kolotoč prípravných duelov, Pacioretty zažiaril hetrikom

Kolotoč prípravných zápasov potrvá do 30. septembra, základná časť zámorskej profiligy 2019/20 sa začne 2. októbra.

NHL: Obranca McAvoy pokračuje v Bostone, podpísal trojročnú zmluvu

Nový kontrakt vynesie mladému zadákovi celkovo 14,7 milióna dolárov.

Liberec po prestrelke zdolal Spartu, Kudrna so štatistikou 2+1

V drese Sparty sa prezentoval dvoma gólmi a asistenciou slovenský útočník Andrej Kudrna, jeden zásah pridal obranca Marek Ďaloga.

Mikita trpel chronickou traumatickou encefalopatiou, ukázala analýza

Zomrel 7. augusta 2018 vo veku 78 rokov.

Marner podpísal s Torontom lukratívnu šesťročnú zmluvu

Dvadsaťdvaročný krídelník si v minulej sezóne utvoril kariérne maximá v počte gólov (26) i bodov (94).

TIPSPORT LIGA: Majster odštartoval víťazne, rozlúčka Krotáka

Dlhoročný kapitán kamzíkov sa naposledy predviedol popradskému publiku v exhibičnom zápase legiend, v ktorom nastúpili aj ďalšie hokejové osobnosti ako Ladislav Nagy či Jozef Stümpel.,aktualizované

TL: Kroták sa exhibíciou rozlúčil s úspešnou kariérou

Štyridsaťsedemročný útočník, obliekajúci dres s číslom 13, sa rozlúčil v piatok trinásteho v exhibičnom zápase legiend, v ktorom nastúpil s mnohými bývalými spoluhráčmi.,aktualizované

TL: Hráči HK Nitra si poradili s MAC Újbuda

Zápas medzi Nitrou a MAC Budapešť sa začal úvodnou šancou novica v drese domácich Ráca, ale Bálizs bol pozorný.,aktualizované

TL: Mužstvo Popradu podľahlo Banskej Bystrici

Tretiu tretinu začala Banská Bystrica mohutným náporom.

Hokejisti Dukly Trenčín tesne porazili Detvu

Tímy začali opatrne, na oboch stranách bolo množstvo nepresností a chýb v rozohrávke.

TL: DVTK Jegesmedvék Miškovec zvíťazil nad HKM Zvolen

Prvú tretinu poznačilo množstvo vylúčení, nedisciplinovanosť hostí potrestal v 10. minúte v presilovke Vandane.

TL: HK Dukla Ingema Michalovce zdolal MHk 32 Liptovský Mikuláš

Hostia chceli v tretej časti zvrátiť výsledok, no nádeje im vzal už po 35 sekundách Lalancette.,aktualizované

Najlepší hráč tímu VHL Ižstal Iževsk dostane za odmenu pušku AK-47

Nápad sa stretol s pozitívnou odozvou, kapitán tímu Anton Kočurov zažartoval, či si môžu aj zastrieľať, ocenený Kononov so smiechom odpovedal, že slabé výkony môžu spraviť terč zo samotných hráčov.

Víťazný návrat Slovana režírovali ex-Košičania, Bondra: Skvelý štart

Belasí odohrali prvý zápas po návrate v košickej Steel aréne, v ktorej sa v roku 2012 tešili z titulu a rovnako ako v poslednom zápase ročníka 2011/12 triumfovali 2:1. ,aktualizované

Bývalý tréner hokejistov SR František Hossa má 65 rokov

Dlhoročný kouč je ženatý a k hokeju priviedol aj svojich synov Mariána a Marcela. Marián Hossa, trojnásobný víťaz Stanleyho pohára, patril dlhé roky k hviezdam zámorskej NHL.