Hokej

Projekt centralizovanej prípravy SR 18 sa vracia do Piešťan

Piešťanský zimný štadión bol po prevzatí mestom do svojej správy pre rozsiahlu rekonštrukciu nefunkčný takmer dva roky.

Bear z Washingtonu vstúpil do asistenčného programu NHL/NHLPA

Podľa podmienok spoločného programu sa vráti do tímu, keď mu správcovia programu opäť povolia súťažiť na ľade.

Sundqvist zo St. Louis vynechá zvyšok sezóny pre poranené koleno

Tridsaťročný hokejista sa zranil v zápase proti Vegas Golden Knights (1:2 pp) po razantnom zákroku súperovho obrancu Bradena McNabba v polovici druhej tretiny.

Zvolen má už po sezóne, Javorčík: Neboli sme pripravení na play off

Zvolenčania nastúpili na stredajší zápas na michalovskom ľade s cieľom odvrátiť koniec sezóny. Prehrávali 1:3 na zápasy po tom, čo na domácom ľade zvládli štvrtý duel, v ktorom triumfovali 3:2.

Tampa je v marci je najúspešnejšia na východe, Černák s rekordom

"Blesky" vybojovali v marci 85-percent z možných bodov, čo je piaty najlepší výsledok v kalendárnom mesiaci v histórii klubu.

Chromiak v AHL prispel asistenciou k triumfu Ontaria nad San Jose 3:2

Dvadsaťjedenročný útočník má po 61 dueloch sezóny na konte 29 bodov (13+16).

Vancouver umiestnil Demka na listinu dlhodobo zranených hráčov

Demko je mimo diania pre problémy s kolenom od 9. marca, keď sa zranil v zápase proti Winnipegu Jets (5:0).

Michalovce postúpili po triumfe nad Zvolenom do semifinále

Zvolenčania si v prvej časti vypracovali aj niekoľko ďalších príležitostí na zvýšenie náskoku, no napokon oň prišli 6 sekúnd pred prvou prestávkou.,aktualizované

Hokejisti HK Nitra zvíťazili na ľade HK Poprad

Dokonalý obrat potom zariadil v závere svojím druhým gólom Buček.

Vo Vítkoviciach skončilo osem hráčov, nepokračujú ani Dej so Zeleňákom

Siedmi hokejisti nemajú zmluvu na ďalšiu sezónu a klub s nimi už ďalej nepočíta.

Slafkovský prekonal klubový rekord: Chcem s tímom niečo vyhrať

Slafkovský, ktorý v sobotu oslávi 20. narodeniny, si pripísal asistenciu pri góle hostí na 1:1 už v 52. sekunde.

Josh Doan zažil rozprávkový debut pred očami otca: Výnimočné

Doan junior najprv v druhej tretine ukradol puk protihráčovi a vo vzduchu usmernil puk do siete, čím poslal domácich do vedenia 2:1.

Studenič prispel asistenciou k triumfu Coachelly

Studenič má po 55 dueloch sezóny na konte 14 gólov a 26 asistencií. V druhom ročníku v rade pokoril hranicu 40 bodov.

DÁVAJ SI POZOR! Objavili sa v obehu falošné lístky na MS v hokeji

Prezídium Policajného zboru na sociálnej sieti upriamilo pozornosť na falošný inzerát, keď poškodený prišiel o 700 eur.

Figúrky s podobizňou Jágra sa našli, fanúšikovia ich dostanú v apríli

O vyriešenie kauzy sa postaral špeciálny vyjednávací tím, ktorý zariadil návrat odcudzených vecí do zabezpečeného skladu v Kalifornii.

Michalovce podľa Valacha nič meniť nebudú, Kašlík: Dajú sa poraziť

Michalovce majú ešte tri pokusy na to, aby štvrťfinálovú sériu dotiahli do víťazného konca. Zvolenčania sú v odlišnej situácii.

Hokejista Liška predĺžil zmluvu so Severstaľom Čerepovec o ďalší rok

Dvadsaťštyriročný útočník pôsobí v Čerepovci od ročníka 2019/20.

Marchessault hrdinom Vegas, Cassidy: Vždy je pripravený rozhodnúť

Tridsaťtriročný Marchessault má už teraz na konte kariérové maximum v počte gólov v jednej sezóne, dal ich 39.

Vegas vyhralo v St. Louis a poistilo si pozíciu s druhou voľnou kartou

Vegas je na Západe na ôsmom mieste s 85 bodmi a zápasom k dobru. St. Louis má na konte 80 bodov. ,aktualizované

Gólostroj Michaloviec sa zastavil, Zvolen si vybojoval piaty duel

Michalovčanom v pondelok pod Pustým hradom zvlhol pušný prach. V troch predchádzajúcich štvrťfinálových stretnutiach dokázali streliť Zvolenu dovedna 16 gólov, teraz zaznamenali iba dva.

Nitra zdolala Poprad 2:1 po sn a vyrovnala sériu na 2:2

Filipovi Belányimu prekazil druhý shutout za sebou 18 sekúnd pred koncom tretej tretiny Sahir Gill.

Hokejisti Zvolena zdolali Michalovce

Piaty duel sa hrá už v stredu v Michalovciach.

Hyman a Reinhart strelili prvýkrát 50 gólov v sezóne

Obranca Kaiden Guhle pomohol troma kanadskými bodmi za gól a dve asistencie k víťazstvu Montrealu na ľade Seattlu 5:1.

Slafkovský bodoval v siedmom zápase po sebe, asistoval aj Nemec

Asistenciou sa na víťazstve svojho tímu podieľal aj obranca Šimon Nemec, ktorý prispel k triumfu New Jersey na ľade New Yorku Islanders 4:0. ,aktualizované

Ovečkin prispel dvoma gólmi k triumfu Washingtonu nad Winnipegom 3:0

Ovečkin skóroval v piatom stretnutí za sebou a v sezóne má na konte 26 presných zásahov.,aktualizované

Hokejisti Zvolena prehrali s Michalovcami

Duel sa už v siedmej minúte predčasne skončil pre domáceho Viedenského, ktorý dostal za seknutie trest do konca zápasu.

České Budějovice vyhrali v Třinci a znížili stav série na 2:3

Domácim nepomohol ani gól slovenského útočníka Viliama Čacha na 1:2, prihral mu naň krajan Martin Marinčin.,aktualizované

Hokejisti HK Poprad zvíťazili nad HK Nitra 2:0

Duel vynechal popradský brankár Vay, ktorý sa zranil v závere druhého zápasu a nahradil ho Belányi.

Niečo nám chýbalo, povedal Ďatelinka. Bystričania majú po sezóne

Banskobystričanom sa len veľmi ťažko hodnotí sezóna.

Dvorský strelil dva góly a asistoval, vytvoril nový slovenský rekord

Osemnásťročný center nazbieral v prebiehajúcom ročníku OHL v 51 dueloch základnej časti 88 bodov (45+43).

Oremus po vypadnutí Slovana vo štvrťfinále: Rozhodla kvalita Košíc

Košičania ukázali vo štvrťfinálovej sérii viac kvality ako Slovan, súpera prevýšili v pohybe a mali aj viac ofenzívnej kreativity.

Philadelphia zdolala Boston 3:2, dva góly dal Konecny

Flyers si víťazstvom nad lídrom súťaže posilnili pozíciu v boji o play off.

Dubnica zdolala Topoľčany 5:2 a postúpila do semifinále play off

TSS GROUP Dubnica - HC Topoľčany 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Spišská Nová Ves vyhrala aj štvrtý duel s Bystricou a je v semifinále

Do vedenia išli v prvej tretine domáci hokejisti, keď sa po vyhratom buly ujala strela Lužu spoza kruhov.

Košice postúpili do semifinále, Slovan zdolali v sérii 4:0

Slovan išiel do vedenia už po 55 sekundách, no Jääskeläinen a Bartánus otočili skóre.

Pardubice zdolali Hradec Králové 3:2 a postúpili do semifinále

Postupový gól vsietil v 55. minúte Jan Mandát.

Tréner Russell skončil na striedačke Zvolena

Russell pôsobil na striedačke HKM takmer dva mesiace a dosiahol bilanciu desať víťazstiev a deväť prehier. ,aktualizované

Disciplinárna komisia zastavila činnosť hráčom Popradu a Nitry

Najvyšší trest dostal obranca Popradu Boris Česánek, ktorý si odpyká trojzápasový dištanc.

Dvorský strelil hetrik a pridal asistenciu, pomohol Sudbury k výhre

Dvorský dal prvý gól v presilovke, druhý strelil v oslabení a tretí v rovnovážnom počte hráčov.