Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Gerhát prispel k triumfu Litvínova na ľade Sparty Praha

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

V predohrávke 19. kola vyhrával líder tabuľky Sparta Praha nad Litvínovom 2:1, no v poslednej minúte stiahli hostia slovenského brankára Jaroslava Janusa a podarilo sa im vyrovnať.

Praha 20. októbra (TASR) – V dohrávke 12. kola najvyššej českej hokejovej ligy si Kometa Brno v bránke so slovenským gólmanom Marekom Čiliakom poradila s Pardubicami jednoznačne 6:1. Asistenciu v drese domácich si pripísal obranca Jozef Kováčik.

Liberec zdolal Vítkovice 4:1 a prerušil tak sériu štyroch víťazstiev súpera.

V predohrávke 19. kola vyhrával líder tabuľky Sparta Praha nad Litvínovom 2:1, no v poslednej minúte stiahli hostia slovenského brankára Jaroslava Janusa a podarilo sa im vyrovnať. Drámu napokon rozuzlili až samostatné nájazdy a z víťazstva 3:2 sa tešili Litvínovčania. Prvý gól hostí strelil František Gerhát.