Hokej

Záborský prispel hetrikom k víťazstvu Tappary Tampere

V druhom dejstve zvýšil slovenský útočník na 3:0 a v poslednej tretine pridal ďalšie dva presné zásahy.

Rybár druhou hviezdou zápasu v AHL, Jurčo asistoval

Dve strely na bránku súpera vyslal Marko Daňo, ale aj jeho Manitoba podľahla Lavalu 0:3.

Žilina v Tipsport lige deklasovala Liptovský Mikuláš

Tipsport Liga pokračovala zápasmi 53. kola.,aktualizované

Rosandič skóroval aj asistoval pri výhre svojho tímu v českej lige

Rastislav Dej z HC Vítkovice sa prezentoval gólom a asistenciou pri prehre svojho tímu na domácom ľade s Třincom 3:4. Asistenciu pri Dejovom góle si pripísal Peter Trška.

KHL: Hudáčkov Spartak Moskva vo vyraďovačke proti Petrohradu

Útočník Martin Bakoš a jeho HK Soči bude o postup bojovať s Lokomotivom Jaroslavľ.

Slovan nedokázal v Soči skórovať, prehral tak posledný zápas sezóny

Správu aktualizujeme. ,aktualizované

Čajkovský s asistenciou pri výhre Dinama Moskva nad Novgorodom

Spartak Moskva s Júliusom Hudáčkom v bráne prehral na ľade Čerepovca.

Ottawa vymenila Duchenea do Columbusu

Obe akvizície Ottawy patria k mladým talentom.

NHL: Tatar strelil 20. gól v sezóne, St. Louis prehralo

St. Louis prišlo o 11-zápasovú šnúru víťazstiev. O jej pretrhnutie sa postarali hráči Dallasu, ktorí zdolali bluesmanov 5:2.,aktualizované

NHL: Boston opäť povolal Cehlárika, na farme bol len deň

Dvadsaťtriročný slovenský útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles.

IIHF vyslalo na Slovensku inšpekciu: S prípravami na MS sú spokojní

Delegácia IIHF na čele s jej generálnym sekretárom Horstom Lichtnerom navštívila obe dejiská šampionátu a s organizačným výborom prešla všetky sféry, ktoré sa týkajú podujatia.

NHL: Boston poslal Cehlárika na farmu do Providence

Dvadasťtriročný útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles.

NHL: Boston s Halákom a Chárom zdolal Vegas po samostatných nájazdoch

Bruins uspeli v siedmom stretnutí za sebou.,aktualizované

AHL: Marinčin asistoval v prvom zápase po chorobe

Dvadsaťsedemročný obranca vynechal predchádzajúce štyri stretnutia.

NHL: Coyle z Minnesoty putuje do Bostonu za Donata a výber v drafte

Coyle bol v hľadáčiku Bruins celú sezónu na pozíciu tretieho centra.

KHL: Slovan dostal debakel aj na ľade Jokeritu Helsinki

Slovanisti absolvovali duel s jediným brankárom. Jakuba Štěpánka, ktorý dostal dištanc na päť zápasov za inzultáciu rozhodcu v pondelkovom zápase v Rige, nahradil len osemnásťročný Michal Vojvoda.,aktualizované

KHL: Bakoš skóroval pri víťazstve Soči nad Spartakom Moskva

Amur Chabarovsk zvíťazil na domácom ľade nad Barysom Astana 2:0.

NHL: Tatar rozhodol o triumfe Montrealu, Černák bol treťou hviezdou

Dvadsaťosemročný krídelník sa presadil v 54. minúte a zaznamenal už 19. presný zásah v prebiehajúcej sezóne, dokopy má na konte 44 bodov.,aktualizované

Litvínov podľahol Třincu 0:5, Janus po štvrtom góle striedal

Jeden gól Třinca dal slovenský obranca Martin Gernát, asistenciu si pripísal Tomáš Marcinko.,aktualizované