Futbal

Sanchez akceptoval 16-mesačný trest za daňové podvody

Sanchez sa priznal, že španielskym úradom v sezóne 2012/2013 ešte ako hráč FC Barcelona nepriznal daň vo výške 983.443 eur. Neskôr ju zaplatil, ale súdnemu konaniu sa nevyhol.

Falcao bude chýbať Monacu ešte dva až tri týždne

Autor sedemnástich gólov v tomto ročníku Ligue 1 ešte s najväčšou pravdepodobnosťou vynechá najbližšie zápasy s Angers a Dijonom.

Carvajal z Realu nezasiahne do prvého osemfinále LM proti PSG

Podľa portálu thesun.co.uk. sa Real odvolal, no UEFA potvrdila dištanc pre španielskeho reprezentačného obrancu.

Posledná rozlúčka s Ladislavom Kačánim bude v sobotu 10. februára

Bývalý internacionál a tvorca renomovanej československej futbalovej metodiky zomrel v pondelok 5. februára 2018.

West Ham United angažuje Evru do konca sezóny

Bývalý francúzsky reprezentant je bez zamestnávateľa od novembra minulého roka po tom, ako po vzájomnej dohode opustil Olympique Marseille.

Bayer Leverkusen postúpil cez Brémy do semifinále Nemeckého pohára

Hráči Bayernu Mníchov sa suverénnym spôsobom prebojovali do semifinále Nemeckého pohára, keď vo štvrťfinálovom dueli deklasovali treťoligový Paderborn na jeho ihrisku 6:0.

Bayern Mníchov nadelil šešť kúskov a je v semifinále Nemeckého pohára

V utorňajšom štvrťfinálovom dueli deklasovali treťoligový Paderborn na jeho ihrisku 6:0.

Ronald Koeman je novým trénerom holandskej futbalovej reprezentácie

Päťdesiatštyriročný kouč nahradil vo funkcii Dicka Advocaata, ktorý odstúpil v novembri minulého roka po neúspešnej kvalifikácii na MS 2018 v Rusku.,aktualizované

Nitra prehrala v šestnásťfinále UEFA Youth League s Feyenoordom 2:3

Mladí futbalisti FC Nitra rozhodujúci gól inkasovali v poslednej minúte riadneho hracieho času.,aktualizované

V utorok uplynulo 60 rokov od leteckej tragédie futbalistov United

Na štadióne Old Trafford položil spomienkový veniec kapitán Michael Carrick a slávnostnú reč predniesol Sir Alex Ferguson.

Anglický futbalový útočník Sancho bude BVB chýbať niekoľko týždňov

Podľa informácie agentúry AP utrpel Sancho zranenie väzov v členku v piatkovom ligovom zápase v Kolíne.

Kozák s Tarkovičom videli v Turecku za desať dní 14 zápasov

Takáto inšpekcia sa nekonala po prvý raz, reprezentační tréneri už navštívili slovenské kluby v príprave v Turecku aj v rokoch 2014 a 2015.

Futbalová Žilina uvoľnila Jankauskasa na hosťovanie do Michaloviec

V jarnej časti Fortuna ligy 2017/18 už žilinčania nepočítajú ani so službami Moldavca Eugeniua Cociuca.,aktualizované

Matuidi si roztrhol sval, Juventusu bude chýbať v lige i Lige majstrov

Francúzskeho futbalistu bude čakať liečba, klub ale ani neodhadol dĺžku jeho absencie.

Žilina získala do tímu mládežníckeho reprezentanta Gamboša

Dvadsaťročný stredopoliar je odchovanec MŠK.

La Coruňu povedie do konca sezóny Seedorf

Štyridsaťjedenročný Seedorf začal svoju trénerskú kariéru v roku 2014 ako lodivod AC Miláno, neskôr pokračoval v čínskom klube Šen-čen.

Vo veku 86 rokov zomrel bývalý futbalista a tréner Ladislav Kačáni

V československej lige odohral Ladislav Kačáni 227 zápasov, strelil 48 gólov, v ročníku 1958/59 sa v drese ČH Bratislava tešil z majstrovského titulu.

Di Biagio dočasne povedie taliansku futbalovú reprezentáciu

Taliansko je bez trénera po tom, ako po vypadnutí v baráži MS 2018 so Švédskom vedenie miestnej federácie odvolalo Gian Piera Venturu.

Bayern proti Paderbornu bez Boatenga: Obrancu skolila črevná chrípka

Okrem neho bude chýbať aj Javi Martinez, ktorého trápia problémy s členkom.

Futbalový obranca Godin prišiel v zápase s Valenciou o niekoľko zubov

Členovia realizačného tímu madridského klubu údajne po zápase hľadali jeho zuby priamo na ihrisku.

Český futbalista Baránek ukončil vo veku 24 rokov aktívnu kariéru

Futbalista Viktorie Plzeň hral naposledy súťažný zápas 30. októbra 2016.

Klopp sa po šlágri zlostil na rozhodcov: Chybami ovplyvnili výsledok

Nemeckého kouča vytočila najmä situácia z nadstaveného času, keď po údajnom faule van Dijka na Lamelu nariadil hlavný arbiter penaltu, z ktorej Harry Kane v 95. minúte vyrovnal na konečných 2:2.

Mak mal prsty v dvoch góloch PAOK-u, po zápase ďakoval fanúšikom

PAOK potvrdil pozíciu favorita v nedeľňajšom stretnutí 20. kola, keď vyhrali na ihrisku Gianniny 3:1.

Neapol opäť víťazne aj vďaka gólu Hamšíka: Juventus sme neriešili

Neapolčania do nedeľňajšieho večerného zápasu nastúpili po tom, čo popoludní Juventus nasúkal Sassuolu až sedem gólov.

Neapol aj vďaka gólu Hamšíka zdolal Benevento, Juventus stráca bod

Favorizovaný Juventus Turín nadelil Sassuolu sedem gólov a neinkasoval ani jediný. Hetrikom sa v druhom dejstve zaskvel argentínsky útočník Gonzalo Higuain.

Crystal Palace a Newcastle si body podelili, Dúbravka na lavičke

V šlágri kola remizoval Liverpool na štadióne Anfield Road s Tottenhamom 2:2.,aktualizované

AS Rím vyhral na pôde Verony, Juventus nadelil Sassuolu sedem gólov

Jediný presný zásah stretnutia padol už v úvodnej minúte, keď brankára domácich prekonal delovkou k pravej žrdi Cengiz Ünder. ,aktualizované

Futbalista Mazáň si premiéru v drese Celty užil, trému necítil

Robert Mazáň sa predstavil na ľavej strane obrannej formácie hostí a hral do 58. minúty.

Mazáň debutoval v drese Celty Vigo v základnej zostave

V 22. kole španielskej La Ligy na pôde Alavésu nastúpil v základnej jedenástke hostí spolu s krajanom Stanislavom Lobotkom.,aktualizované

Hertha v základe s Pekaríkom remizovala s Hoffenheimom, Bayern víťazne

O triumfe Bavorov rozhodli v prvom polčase Frank Ribery a James Rodriguez.,aktualizované

Manchester City iba remizoval na pôde Burnley 1:1

Arsenal si poradil s Evertonom hladko 5:1. Hetrikom sa blysol Aaron Ramsey. ,aktualizované

PARÁDNY GÓL: Stoch skóroval v príprave z vlastnej polovice

Slavia napokon prehrala 2:3.,aktualizované

V Česku vyšetrujú ďalší škandál so stávkovaním

Na jeseň mali byť ovplyvnené minimálne dva zápasy, kde bol zainteresovaný klub z Mohelnice.

Prezident Sionu Constantin neuspel s odvolaním voči dištancu

Christian Constantin si vyslúžil trest za to, že po septembrovom ligovom zápase s Luganom dal facku spolukomentátorovi Rolfovi Fringerovi.

Napriek natrhnutej obličke MFK Skalica podpísala zmluvu so Sombatom

Jozef Sombat pôsobil v jesennej časti v Lokomotíve Zvolen, od začiatku januára sa pripravuje v Skalici. Odohral za ňu päť prípravných stretnutí a strelil tri góly.