Druhého októbra ho zadržali na letisku v Bratislave po príchode z Írska.,aktualizované

V ďalších zápasoch kvalifikácie EURO 2016 sa očakáva triumf favoritov

Svetoví šampióni Nemci sa v sobotu predstavia v Poľsku. V kádri figuruje 16 hráčov zo zlatého tímu z MS 2014 v Brazílii.

Petr Čech si hľadá nový angažmán, chce odísť z Chelsea

Čech, ktorý pôsobí v londýnskom tíme od roku 2004, nebol v prebiehajúcej sezóne v Premier League ani raz členom základnej zostavy Chelsea.

Je možné, že kluby ako FC Barcelona nebudú hrať Primera Division

Javier Tebas pripomenul, že zákony v Španielsku dovoľujú štartovať v oficiálnych športových súťažiach len klubom z jedného nešpanielskeho územia a tým je Andorra.

Fanúšikovia Slovana vyzdobili ihrisko krížmi a prasačími paprčkami

Futbalistom ŠK Slovan Bratislava sa v poslednom čase vôbec nedarí.

Nováčik Rodrigo je španielský plán B, Fabregas sa postavil za Piqueho

Lodivod španielskej reprezentácie Vicente del Bosque už v Žiline v kvalifikácii na EURO proti Slovensku môže nasadiť na hrot Diega Costu, ktorý má momentálne v Chelsea Londýn výbornú streleckú formu.

Galádovci sú pred barážou s Talianskom v v kompletnom zložení

Zverenci trénera Ivana Galáda v pondelok podvečer absolvovali úvodnú tréningovú jednotku na štadióne v Senci.

Tréner Kocian skončil v klube Ruchu Chorzów

Kocian viedol klub Ruch Chorzów v 41 zápasoch v najvyššej poľskej lige.

Keane v autobiografii: Fergusonovi som sa nemal ospravedlniť

Spory s Fergusonom vyústili v roku 2005 v Keanov odchod z Old Trafford.

Pirlo v talianskom kádri nahradil zraneného Bonaventuru

Pirlo pred MS v Brazílii vyhlásil, že po turnaji ukončí reprezentačnú kariéru, ale keď sa trénerom národného tímu stal jeho bývalý klubový kouč Antonio Conte, tak svoje rozhodnutie zmenil.

Ramos do Žiliny nepríde, v kádri Španielov ho nahradil Bartra

Ramos sa zranil v nedeľňajšom ligovom zápase proti Athletica Bilbao (5:0) a v polčasovej prestávke ho na ihrisku nahradil Raphaël Varane.

Platini vrátil luxusné hodinky od brazílskej konfederácie

Etická komisia FIFA už skôr informovala, že tento darček je porušením etického kódexu inštitúcie.

Costa sa strojí na Slovákov, v Žiline si chce otvoriť strelecký účet

Brazílsky rodák strelil v sezóne 2013/2014 spolu 36 gólov za Atletico a po prestupe do Anglicka dal deväť gólov v deviatich zápasoch za Chelsea.

Tréner Kozák nebude meniť brankára, Kozáčik sa na Ukrajine osvedčil

Gólman Viktorie Plzeň by si mal podľa slov repezentačného trénera zachytať aj v Žiline v súboji s 8. tímom rebríčka Medzinárodnej futbalovej federácie FIFA. ,aktualizované

Juventus láme rekordy Serie A, vyhral 22. domáci zápas za sebou

Šláger s AS Rím mal výbornú kvalitu a punc tradičného derby.

Real je na víťaznej vlne, Ronaldo vyrovnal hetrikový rekord

Jeho tím je aktuálne najproduktívnejším v lige, v siedmich kolách nastrieľal súperom 25 gólov.

Wenger svoj úder do Mourinha neľutuje

Francúzskeho kormidelníka ´kanonierov´ nahneval faul Garyho Cahilla na Alexisa Sancheza a udrel svojho portugalského kolegu do hrude. ,aktualizované

Malec výbornou formou na seba upozornil, Galád ho registruje

Tréner dvadsaťjednotky Ivan Galád má teda príjemné starosti.

Na futbalovom turnaji proti rasizmu si zahrá 18 tímov

Na turnaji budú mať premiéru futbalisti z osady v Moldave nad Bodvou, ktorí otvoria akciu gitarovým vystúpením.