Futbal

Tréner Emery poprel konflikt s Özilom v Arsenale Londýn

Podľa medializovaných informácií mali Özil a Emery cez týždeň na tréningu ostrú slovnú výmenu.

Ronaldo stále čaká na prvý gól za Juventus, no berie to s humorom

Neapolčanom v základnej zostave so slovenským stredopoliarom Marekom Hamšíkom sa proti AC Miláno podaril husársky kúsok, keď otočili z 0:2 na 3:2. ,aktualizované

Barcelona vydrela víťazstvo, Pique skritizoval trávnik vo Valladolide

O víťazstve Kataláncov rozhodol Ousmane Dembele.

Obranca Evertonu Keane skončil po zrážke so spoluhráčom v nemocnici

Dvadsaťpäťročný anglický obranca vyzeral byť po zrážke v bezvedomí. Okamžite mu pribehli na pomoc zdravotníci, nasadili mu kyslíkovú masku a zafixovali mu krk "golierom".

Rusnák gólom spečatil vysokú výhru Realu Salt Lake nad Coloradom

Slovenský reprezentant zakončil vydarenú kombinačnú akciu, keď si narazil loptu s Coreym Bairdom a volejom namieril presne k bližšej žrdi.

Nešťastník Karius zamieril z Liverpoolu na hosťovanie do Besiktasu

V prípade, že na novom pôsobisku naplní očakávania, môže po dvoch rokoch definitívne prestúpiť do istanbulského tímu.

Fortuna liga: DAC so Žilinou a Senica s Nitrou nerozhodne

Útočná aktivita bola na začiatku na strane domácich. Dvakrát vystrelil Pačinda, potom sa v dvoch šanciach objavil Bayo. ,aktualizované

FK Dubnica nad Váhom - FK Inter Bratislava 5:1 v 6. kole 2. ligy

V druhom zápase Dukla Banská Bystrica remizovala s FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1.,aktualizované

Bývalý futbalový reprezentant V. Varadin zomrel vo veku 69 rokov

Trnavský rodák (nar. 27. septembra 1948) hral ako obranca v miestnom Spartaku (1967 - 1975), s ktorým získal päť domácich titulov. Neskôr pôsobil aj v bratislavskom Slovane (1978 - 1981).

Futbalisti SR 18 deklasovali na Memoriáli V.Ježka Česko, získali bronz

Zverenci Alberta Rusnáka položili základ vysokého víťazstva už v prvom polčase, po ktorom viedli 3:0. V druhom dejstve dokonal skazu ČR hetrikom Lukáš Letenay.

Adam Nemec bude pôsobiť na Cypre v klube FC Pafos

Tridsaťdvaročný zakončovateľ bol v uplynulých dvoch sezónach hráčom rumunského Dinama Bukurešť.,aktualizované

Ljubičič sa dohodol so Slovanom: Veľmi túžim po zisku titulu

Nový angažmán si hľadal po nedávnom odchode z FC DAC 1904 Dunajská Streda, kde pôsobil od roku 2015.

Coman si roztrhol väzy v členku, čaká ho operácia

Francúzsky futbalista tak bude chýbať Bayernu Mníchov niekoľko týždňov.

Venezuelčan Martinez vytvoril rekord v MLS, strelil 26. gól v sezóne

Atlanta United aj vďaka nemu triumfovala na ihrisku Orlanda City 2:1.

Bayern úspešne vykročil za obhajobou titulu, zdolal Hoffenheim 3:1

Víťazný gól Bavorov strelil z pokutového kopu poľský kanonier Robert Lewandowski, triumf spečatil striedajúci Arjen Robben.,aktualizované

Wenger s Le Royom dostali v Libérii vyznamenanie za pomoc Weahovi

Bývalý kanonier AS Monaco, Paríža St. Germain či AC Miláno je momentálne prezident západoafrickej krajiny.

Futbalisti SR do 18 rokov podľahli Ukrajine, Rusnák: Chýbal nám dôraz

Zverenci trénera Alberta Rusnáka predtým zdolali Maďarsko (2:1) a remizovali s Japonskom (1:1).

Futbalový titul na MS do 20 rokov si vybojovali Japonky

V piatkovom finále na Stade de la Rabine vo francúzskom Vannes triumfovali nad rovesníčkami zo Španielska 3:1.

FORTUNA LIGA: Slovan v 6. kole hostí Trenčín, Trnava bude šetriť opory

Interesantný duel sa môže odohrať aj na Žitnom ostrove, kde v sobotu kolo otvorí duel druhého DAC Dunajská Streda s treťou Žilinou.

Dušan GALIS bez servítky: Legionári u nás? Väčšina je obyčajný priemer

Dušan Galis je jedným z najúspešnejších trénerov v histórii Slovenska, a tak sme s ním v televíznom štúdiu TABLET.TV prebrali viacero aktuálnych futbalových tém.

Slovenské futsalistky v kvalifikácii ME remizovali s Litvou 1:1

Slovenky obsadili s jedným bodom a skóre 3:4 druhé miesto.

UEFA trestala za prehrešky fanúšikov v Lige majstrov

PAOK dostal pokutu 22.000 eur za zakázaný laser a tiež za to, že jeho priaznivci blokovali schodisko vo víťaznom domácom stretnutí so Spartakom 8. augusta.

Futbalový tréner Nemecka Joachim Löw má dôveru prezídia DFB

V stredu predstaví Löw analýzu na tlačovej konferencii verejnosti spolu s nomináciou na septembrové medzištátne zápasy proti Francúzsku a Peru.

Partizán Bardejov - Slavoj Trebišov 0:3 v 6. kole 2. futbalovej ligy

Dva góly zaznamenal Ján Novák jeden pridal Jozef Vajs.

Futbalistky Lokomotívy Košice myslia na pokojné vody tabuľky

Tím trénera Vladimíra Chovaníka odštartuje prvoligovú sezónu domácim zápasom v stredu 29. augusta o 10.30 proti MFK Ružomberok.

Krivák odchádza z Podbrezovej do Karvinej, náhradou skúsený Podstavek

Krivák prišiel do Podbrezovej v roku 2016 z tímu rakúskeho štvrtoligistu SV Ferschnitz a ihneď sa zaradil do základnej zostavy v ligových zápasoch.

Kolumbiu povedie tréner dvadsiatky Reyes

Zmluva súčasného kouča Joseho Nestora Pekermana totiž vyprší na konci augusta a jeho budúcnosť nie je jasná. Do tejto chvíle neprišlo k dohode so zväzom, informovala agentúra DPA.

FIFA potrestala šéfa PFA za podnecovanie nenávisti voči Messimu

Radžúb vyzýval arabských fanúšikov, aby pálili plagáty a dresy Messiho, pokiaľ nastúpi v júnovom prípravnom zápase s Izraelom.

ANI MAJSTER SVETA NIE JE NEDOTKNUTEĽNÝ: Lloris skončil v cele

Po pozitívnom výsledku strávil brankár v cele sedem hodín. Llorisa prepustili na kauciu a pred sudcu predstúpi 11. septembra.

UEFA potrestala Spartu Praha za vyčíňanie jej fanúšikov proti Subotici

Český klub zaplatí pokutu 100.000 eur a najbližší domáci duel európskej klubovej súťaže odohrá bez divákov.

EL: Zenit zdolal Molde 3:1, Mak: Začneme hrať, až keď dostaneme gól

Odveta je na programe vo štvrtok 30. augusta o 19.00 h v Nórsku.

Toto je nominácia futbalistiek SR na záverečné zápasy kvalifikácie MS

Slovenky majú v 3. skupine na konte šesť prehier zo šiestich zápasov a tak sa v ich dvoch posledných súbojoch pokúsia túto bilanciu vylepšiť.

Päť fanúšikov Burnley pred zápasom zranili a jedného bodli

Klub spolupracuje s Olympiakosom a miestnou políciou na vyriešení prípadu.

EURÓPSKA LIGA: Trenčín sa proti Larnake nevyrovnal s dlhými loptami

Proti AEK Larnaka mu zo zdravotných dôvodov chýbal stopér James Lawrence, ktorého zastúpil Lukáš Skovajsa, a na jeho poste ľavého obrancu nastúpil Keston Julien.

EURÓPSKA LIGA: Olomouc prekvapil, vyhrala však Sevilla, Jílek: Kruté

O víťazstve španielskeho tímu rozhodol v 84. minúte presným zásahom Pablo Sarabia.

FC Liverpool nie je na predaj, potvrdili majitelia anglického klubu

Majitelia 18-násobného anglického majstra investovali v letnom prestupovom období do nových posíl približne 200 miliónov dolárov, čo bolo najviac v Anglicku.

Brankár Chudý si nazbieral na kávu, tréner Látal dá ligu bokom

Niekoľkokrát pristálo pred brankárom Slovákov viacero predmetov, nechýbali ani mince. Ten to však zobral s veľkým nadhľadom.

EL: Trnava vyhrala v prvom zápase play off v Ľubľane

Prvý gól strelil v 23. minúte z pokutového kopu Marek Bakoš, o druhý sa postaral domáci kapitán Branko Ilič strelou do vlastnej siete. Spartak hral od 30. minúty bez vylúčeného Martina Tótha.,aktualizované

EL: Zenit Petrohrad otočil súboj s Molde, Mak odohral celý duel

V drese Zenitu odohral celý zápas slovenský reprezentačný stredopoliar Róbert Mak.,aktualizované

Domáci, ktorým zo zdravotných dôvodov chýbal stopér James Lawrence, otvorili skóre zásluhou Joeyho Sleegersa v 55. minúte, no už o päť minút neskôr vyrovnal Acoran.,aktualizované