V rámci letného transferového okna zmenilo na celom svete dres 8401 hráčov s profesionálnym štatútom.

Müller z Bayernu pred Ligou majstrov: Neúspech nám dodal energiu

Bavori chcú odčiniť svoje posledné semifinálové vypadnutie s Realom Madrid.

Khedira predĺžil zmluvu s Juventusom Turín do roku 2021

Tridsaťjedenročný stredopoliar prišiel do talianskeho klubu v roku 2015 z Realu Madrid a podpísal štvorročný kontrakt v hodnote štyri milióny eur na sezónu.

Futbalový SLOVNAFT CUP: Takto vyzerá žreb 4. kola

V rámci 4. kola už neplatí územné rozdelenie východ – západ a účastníci FL sú nasadení. Na domácom trávniku sa vždy predstaví klub z nižšej súťaže. Hrací termín je 10. október.

Scaloni nemá problém s Dybalom: Je to fenomén a musíme nájsť riešenie

Očakávalo sa, že Dybala dostane v drese Argentíny viac priestoru, keďže v Scaloniho nominácii chýbal Lionel Messi.

Futbalisti SR do 21 rokov zostali v hre, podržal ich Rodák

Slováci narazia na Estóncov 12. októbra v Dunajskej Strede, skupinovú časť kvalifikácie ukončia o štyri dni neskôr na trávniku Severného Írska.

Weah nastúpil za Libériu vo veku 51 rokov, vyradili jeho číslo 14

V prípravnom exhibičnom zápase proti Nigérii (1:2) bol držiteľ Zlatej lopty z roku 1995 na ihrisku do 79. minúty.

LIGA NÁRODOV: Španieli uštedrili Chorvátsku krutý debakel

Saul Niguez otvoril skóre utorňajšieho šlágra v 24. minúte.,aktualizované

Práznovský putuje na polročné hosťovanie do Zlatých Moraviec

Slovenský obranca naposledy pôsobil v arménskom klube FC Alaškert Jerevan, za ktorý nastupoval aj v predkolách tohtoročnej Ligy majstrov a Európskej ligy UEFA.

Brazília zdolala Salvador, Neymar s gólom a tromi asistenciami

Neymar si však opäť pripísal aj žltú kartu za simulovanie.

Slováci vyhrali na Islande, autorom víťazného gólu bol brankár Rodák

Zverenci Adriána Guľu si víťazstvom udržali druhú priečku, z ktorej je šanca prebojovať sa do baráže. ,aktualizované

Bendtner sa ospravedlnil za incident s kodanským taxikárom

Taxikárovi mal zlomiť čeľusť.

Škóti budú aj naďalej doma v Hampden Parku

Asociácia po kúpe štadióna zainvestuje aj do infraštruktúry.

Zápas španielskej ligy Girona - Barcelona plánujú odohrať v Miami

Duel je na programe 26. januára 2019.

UEFA chystá od roku 2021 súťaž, ktorá nadviaže na bývalý pohár PVP

Posledným držiteľom trofeje PVP sa stalo Lazio Rím po finálovom víťazstve 2:1 nad Mallorcou.

Rusa Čeryševa testovali na doping, vraj ide o nedorozumenie

Dvadsaťsedemročný kmeňový hráč španielskeho klubu FC Villarreal sa dostal do pozornosti antidopingových agentúr pre injekčné podanie rastového hormónu.

Jarolím skončil pri reprezentácii ČR: Zaslúžil by som si popravu

Najväčším favoritom na uvoľnenú pozíciu kouča českého národného tímu je údajne Jaroslav Šilhavý.,aktualizované

Angličania v príprave proti Švajčiarom bez Kanea, kapitánom bude Dier

Tréner Gareth Southgate ho nechá odpočívať rovnako ako ďalšie opory z tímu, ktorý na MS 2018 v Rusku obsadil štvrté miesto.

LIGA NÁRODOV: Portugalsko vyhralo nad Talianskom, rozhodol A. Silva

Úradujúci majstri Európy nastúpili bez svojho kapitána Cristiana Ronalda, ktorý sa zostal pripravovať vo svojom novom pôsobisku v Juventuse Turín.,aktualizované

Kouč Maradona v mexickom Dorados de Sinaloa: Nechám tu srdce

Legendárny futbalista sa stal šéfom realizačného tímu aktuálne predposledného tímu tabuľky po krátkom pôsobení vo funkcii prezidenta bieloruského Dinama Brest.

Rusi v príprave uštedrili Čechom debakel, najhoršiu prehru v histórii

Výber trénera Stanislava Čerčesova udrel prvýkrát už v 8. minúte, keď sa presadil Alexej Ionov.,aktualizované

Schmid odstúpil z postu trénera LA Galaxy

Mužstvo dočasne povedie do konca prebiehajúcej sezóny Dominic Kinnear.

Futbalisti SR do 19 rokov prehrali v prípravnom dueli v Nemecku

Jediný gól Slovákov zaznamenal v 77. minúte za stavu 0:2 Dávid Strelec.,aktualizované

Messi je medzi adeptmi na zaradenie do Jedenástky roka podľa FIFA

Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty však chýba medzi tromi najlepšími hráčmi sezóny, z ktorých vzíde držiteľ prestížneho ocenenia. ,aktualizované

Kúpili ste si drahšie lístky na zápas s Dánskom? SFZ vám rozdiel vráti

Slovenský futbalový zväz zverejnil postup, ako bude divákom vracať peniaze za lístky.

Proti Čiernej Hore nominoval tréner slovenskej 16-ky týchto hráčov

Nominácia na dva zápasy je hotová.

Bundesligový nováčik z Düsseldorfu prišiel o obrancu Contenta

Ten si v prípravnom zápase s treťoligovým KFC Uerdingen 05 roztrhol väzy v kolene.

Futbalové kluby z európskych líg sú podľa UEFA v zelených číslach

Dohromady 718 klubov zarobilo vlani spoločnú sumu 600 miliónov eur, na čom sa významne podieľalo zavedenie finančnej fair play.

NEČAKANÉ: Terry sa dohodol na zmluve s týmto ruským veľkoklubom

Po vypršaní kontraktu s Aston Villou bol 37-ročný Terry od leta voľný hráč.

Angličania nastúpia v príprave proti Švajčiarsku bez Dele Alliho

Dôvodom je svalové zranenie, ktoré utrpel v sobotnom súboji Ligy národov proti Španielsku

Futbalisti SR 21 stále myslia na baráž, musia to potvrdiť na Islande

Tamojším rovesníkom majú v utorok v Reykjavíku čo odplácať, v októbri 2017 s nimi prehrali doma v Poprade 0:2.

LIGA NÁRODOV: Giroud odklial smolu: Potvrdili sme cenný bod z Nemecka

Útočník londýnskej Chelsea ukončil desaťzápasové gólové suchoty, ktoré ho sprevádzali v najcennejšom drese.

LIGA NÁRODOV: Futbalisti SR veria v úspechy v ďalších dueloch

Slováci utrpeli prehru už v úvodnom stretnutí, keď prehrali v nedeľu na Ukrajine 0:1. Napriek tomu veria, že 1. skupina B-divízie novej reprezentačnej súťaže sa stále môže stať ich korisťou.

Hiddink sa stal koučom futbalovej reprezentácie Číny do 21 rokov

Sedemdesiatjedenročný Hiddink naposledy pôsobil ako dočasný kouč v Chelsea Londýn v sezóne 2015/2016.

LIGA NÁRODOV: Francúzi zdolali Holandsko, Gruzínci zasa Lotyšsko

O triumfe úradujúcich majstrov sveta v dueli 1. skupiny A-divízie rozhodol v 75. minúte Olivier Giroud.

Brankár Dúbravka po prehre s Ukrajinou: Futbal je aj o detailoch

Podľa neho sme hrali vzadu kompaktne a nepúšťali sme súpera do šancí. Ukázali sme veľmi pekné momenty, Ukrajinu sme držali na dištanc, samozrejme, ovplyvnila to penalta.

Slovensko prehralo na Ukrajine v Lige národov 0:1

Ukrajinci boli spočiatku strelecky aktívnejší, pokusy Konopľanku ani Stepanenka však nesmerovali na slovenskú bránku.,aktualizované

Španielom hrozí trest, ich fanúšikovia kričali politické heslá

V sektore hostí vo Wembley sedeli stovky fanúšikov Španielska a mnohí z nich približne od 75. minúty kričali heslá, žiadajúce pripojiť Gibraltár späť k Španielsku.

Shaw nemusel ísť do nemocnice, vyšetrenia podstúpil ešte v kabíne domáceho tímu. Zostal ale aj neskôr pod dohľadom lekára.