Nedela 9. jún 2024Meniny má Stanislava

Futbal

Ligový pohár zostáva vo vitríne City

Manchester City je stále v hre v troch ďalších súťažiach - Pohári FA, Premier League a Lige majstrov.

Mbappe najmladším 50-gólovým kanonierom Ligue 1: Krásne číslo

Doterajší rekordný zápis držal Yannick Stopyra.

Klopp po remíze s MUFC: Striedania zmenili tempo hry

S bolesťami v členku dohral útočník Marcus Rashford, ktorý už nemohol striedať.

Inter Miláno remizoval vo Florencii, Škriniar odohral celý zápas

Neapol zvíťazil v Parme presvedčivo 4:0, v drese domácich odohral celý zápas slovenský reprezentant Juraj Kucka.

ManCity triumfoval vo finále Ligového pohára nad Chelsea po penaltách

Finále Carabao Cupu bolo už štvrtým vzájomným duelom Chelsea a Manchestru City v tejto sezóne.

Sparta zdolala Ostravu, Štetina dal gól, potom videl červenú kartu

Prvý gól domácich strelil slovenský obranca Lukáš Štetina, v 61. minúte však musel ísť po druhej žltej karte predčasne pod sprchy.

Del Piero kúpil klub v Los Angeles, pomenoval ho FC LA10

Štyridsaťštyriročný Del Piero získal s Juventusom šesť titulov v Serii A a trofej v Lige majstrov v roku 1996.

Leicester City prepustil trénera Puela

Päťdesiatsedemročný Puel prišiel na lavičku líšok v novembri 2017 ako náhrada za Craiga Shakeaspearea.

Messi si zapísal 50. hetrik v kariére

Barcelona má pred druhým Atleticom Madrid desaťbodový náskok, Los Colchoneros však majú k dobru nedeľňajší domáci duel s Villarrealom.

Messi hetrikom zariadil víťazstvo Barcelony na pôde Sevilly

Barcelona má pred druhým Atleticom Madrid desaťbodový náskok.,aktualizované

FORTUNA LIGA:Slovan zdolal Sereď, na čele tabuľky má 14-bodový náskok

Pozrite si aktuálne výsledky futbalovej Fortuna ligy.

Tottenham nestačil na Burnley

V 57. minúte rozohral rohový kop Dwight McNeil a hlavička novozélandského útočníka Chrisa Wooda sa odrazila od žrde do bránky.

Ľavý kraj obrany v Slovane vystuží Rakúšan Stefan Stangl

Dvadsaťsedemročný krajný obranca vyrastal v akadémii Sturmu Graz, následne pôsobil v SV Horn, Wiener Neustadt, Rapide Viedeň, Salzburgu a naposledy hosťoval v Austrii Viedeň.

FIFA odobrala Peru organizáciu MS do 17 rokov pre zlú infraštruktúru

V súčasnosti hodnotí FIFA alternatívne hostiteľské krajiny, ktoré zatiaľ nešpecifikovali. V roku 2017 získalo v Indii titul šampióna v tejto kategórii Anglicko.

Trnavčanom sa nepáči situácia na NFŠ, Slovan poskytol vyhlásenie

Vedenie Spartaka píše, že jeho fanúšikom ponúkli 400 vstupeniek do sektoru hostí, čo je menej ako 2 percentá z momentálnej kapacity štadióna. Žiada o zvýšenie na 5 percent, čo je cca 1100 vstupeniek.

Dočkal sa vrátil z Číny, so Spartou podpísal kontrakt do roku 2022

Sparta sa v tabuľke najvyššej súťaže nachádza na treťom mieste.

Od najbližej sezóny sa systém VAR bude využívať aj v brazílskej lige

Vysoká cena bola hlavným dôvodom absencie systému v minulej sezóne.

Škrtel, Hubočan a Nemec ukončili reprezentačnú kariéru

Som presvedčený, že nasledujúcu kvalifikáciu by som už nedokončil, a preto by nebolo správne, ak by som odohral dva, tri zápasy a potom by som ukončil moje pôsobenie v reprezentácii, uviedol Škrtel. ,aktualizované

Oleg Petrov je nový generálny riaditeľ AS Monaco

Petrov doteraz pracoval vo veľkých medzinárodných spoločnostiach v niekoľkých odvetviach vrátane spotrebnej elektroniky, hnojív a diamantov.

Liverpoolu pôjde v Manchestri o všetko, Klopp nečaká ofenzívne divadlo

Liverpool je v tabuľke Premier League na druhom mieste o skóre za Manchestrom City, má však zápas k dobru.

EURÓPSKA LIGA: Slavia si zahrá proti Seville

Inter Miláno s obrancom Milanom Škriniarom sa o postup do štvrťfinále pobije s Eintrachtom Frankfurt, Zenit Petrohrad so stredopoliarom Róbertom Makom dostal FC Villarreal.,aktualizované

Reus nenastúpi na víkendový zápas Dortmundu proti Leverkusenu

Dvadsaťdeväťročného Nemca trápi poranené stehno, pre ktoré nútene pauzoval predchádzajúce dva zápasy najvyššej súťaže.

Ďukov sa stal novým prezidentom RFU

Päťdesiatjedenročný Ďukov pôsobí aj ako výkonný riaditeľ ropnej spoločnosti Gazprom a je člen predstavenstva prvoligového Zenitu Petrohrad. Na poste šéfa RFU strávi osemnásť mesiacov.

FORTUNA LIGA: Slovan chce zlomiť Sereď trpezlivosťou

Slovanu bude chýbať holandský obranca Mitch Apau, ktorý si proti DAC zranil rameno a absolvoval operáciu. Jeho post zaujme český zadák Jurij Medveděv.

Asistenta trénera Chelsea Zolu hospitalizovali

Zola pôsobil v drese blues v rokoch 1996 až 2003, odohral 312 zápasov a strelil 80 gólov.

Lipsko chce predĺžiť zmluvu s najlepším strelcom Poulsenom

Dvadsaťštyriročný dánsky reprezentant je s dvanástimi gólmi najlepší ligový strelec tímu.

FORTUNA LIGA bude mať nový model žrebu

Nový žreb sa predstaví v praxi už o pár týždňov, keď sa začne nadstavbová časť Fortuna ligy.

EURÓPSKA LIGA: Dinamo Záhreb vyškolilo Plzeň

Hostia, za ktorých odchytal celý zápas Matúš Kozáčik, Patrik Hrošovský a Roman Procházka odohrali celý duel a Marek Bakoš nastúpil v 57. minúte, si nevypracovali prakticky žiadnu vyloženú šancu.

FORTUNA LIGA: Slovan Bratislava získal mladého kanoniera Matoša

Sedemnásťročný útočník je so 17 gólmi najlepší strelec v I. lige mladšieho dorastu.

EURÓPSKA LIGA: Slaviu v Genku naštartovali rýchle góly

Prispel k tomu aj slovenský stredopoliar Miroslav Stoch, ktorý nastúpil v 63. minúte a mal prsty v dvoch góloch hostí.

Futbalista Mak sa po vyradení Škrtela teší na osemfinálového súpera

Mak prišiel na plochu s úlohou podporiť ofenzívu za stavu, keď domáci potrebovali na postup streliť gól. A mohol ho dať práve bývalý hráč PAOK Solún či Norimbergu.

Fanúšik City sa stal terčom útoku po zápase Ligy majstrov v Nemecku

Utrpel vážne zranenia lebky a mozgu.,aktualizované

Poznáme dátum štartu anglickej Premier League 2019/2020

Druhý rok za sebou bude koniec transferového okna krátko pred začiatkom novej sezóny.

Žilina získala na hosťovanie do konca roka útočníka Kurminowskeho

Kmeňový hráč Lechu Poznaň hosťoval v roku 2018 v Michalovciach.

Klopp zaplatí 45.000 libier za kritiku rozhodcu po zápase s West Hamom

Päťdesiatjedenročný nemecký kouč dostal už druhý finančný trest v prebiehajúcej sezóne.

Paríž Saint-Germain má nového sponzora, Emirates nahradí Accor

Spoločnosť Emirates spolupracovala s úradujúcim francúzskym šampiónom 13 rokov.

Dzagojev podstúpil operáciu zraneného kolena, dĺžka absencie je otázna

Dvadsaťosemročný Dzagojev sa zranil v prípravnom stretnutí proti treťoligovému španielskemu tímu Cartagena.

FORTUNA LIGA: Senica získala na hosťovanie Dangubiča z Trnavy

Chorvátsky ofenzívny futbalista Dangubič odohral v drese Spartaka Trnava v prebiehajúcej sezóne 14 zápasov, strelil tri góly a pridal dve asistencie.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Dunajská Streda podpísala kontrakt s M. Jedličkom

Dvadsaťjedenročný český futbalista prišiel na Žitný ostrov pred jarnou časťou uplynulej sezóny na polročné hosťovanie, ktoré v lete 2018 predĺžil do konca prebiehajúcej sezóny.